Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Labas, mielas Kavos Drauge!

Džiaugiuosi, kad domiesi ne tik gardžia kava ar kavos aparatais, bet ir mumis – tais, kurie „slepiasi“ už Kavos Draugo vardo. Greičiausiai jau žinai, kad pagrindiniai veidai Lietuvoje yra Rima, Goda, Marius, Lina ir Aidas. Jie rūpinasi Jumis, Jūsų užsakymais bei dalina draugiškus patarimus telefonu, el. paštu ir mūsų parduotuvėse. Žemiau surasi dar kelis nematytus veidus iš mūsų gausaus būrio.

P.S. Lietuvoje mes esame Kavos Draugas, Latvijoje – Kafijas Draugs, Estijoje – KohviSemu, Lenkijoje – Przyjaciele Kawy, Suomijoje – Kahvikaveri, tad jei keliaudamas pamatysi mūsų parduotuvę – apsilankyk ir pavaišinsime kava 🙂

Kodėl mes čia esame?

Pagrindinė priežastis – mes tiesiog dieviname kavą. Labai. Kasdien išgeriame kone 100 puodelių espresso parduotuvėse ir dar 50 mūsų ofise. Taip pat išdaliname šimtus puodelių latte, cappuccino ir juodos kavos savo klientams bei svečiams. Štai iš kur mes tiek daug žinome apie kavos aparatus, jų priežiūrą ir pačią kavą. Visgi, žinios, kai jomis nesidalini – nelabai ko vertos, tad stengiamės kuo daugiau patarti ir padėti, kad Tavo laikas praleistas su kava būtų vienas malonumas.

Kaip mes dirbame?

Iš tikrųjų turime vienintelę taisyklę – rūpinamės savo klientais ir kavos mėgėjais. Kai tai darai nuoširdžiai, visi kiti dalykai, atrodo, „važiuoja“ patys. Pabandyk kartelį pasirūpinti kitu taip kaip savimi – rezultatas nustebins. Greičiausiai todėl žmonės mėgsta su mumis bendrauti ir užsukti į mūsų parduotuves. Galbūt todėl Jie vertina mūsų aptarnavimą. Ir kartais nutinka taip, jog jie pas mus įsigyja nuostabių įrankių gardžiam kavos puodeliui pasiruošti 🙂

Kas gi mums pavyko?

Na, viskas prasidėjo prieš kurį laiką nuo dviejų žmonių. Bet atsižvelgdami į klientų poreikius pradėjome keistis ir augti. Tad šiuo metu jau turime 9 internetines parduotuves (Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Jungtinėje Karalystėje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Vokietijoje) bei 11 fizinių parduotuvių Pabaltyje. Su Tavo pagalba išplėtėme asortimentą iki daugiau nei 200 kavos aparatų, 50 rūšių kavos ir įvairiausių priedų bei aksesuarų. Puiku, taip? Taip! Ir mums to niekaip nebūtų pavykę pasiekti be tikrų kavos mėgėjų, tokių kaip Tu. Ačiū!

Na, tai užsuksi pasivaišinti gardžia kava?