TOP PASIŪLYMAS
TOP PASIŪLYMAS
PASKUBĖKITE PASINAUDOTI
Liko
 • 00

  Dien.

 • 00

  val.

 • 00

  min.

 • 00

  sek.

PASKUBĖKITE PASINAUDOTI

Bosch filtrinės kavavirės

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos regionas
Skrudinimo lygis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Kavos aparatas naudoja
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kapsulių technologija
Pieno sistemos tipas
Kapsulių tipas
Grupių skaičius
Valdymo tipas
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Kavamalės tipas
Skirta
Girnų tipas
Girnų konstrukcija
Tinka
Kavos rūšis
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Skonio gidas
Kavos aparato tipas
Išsaugomi vartotojų profiliai
Vandens talpos dydis
Išmanioji programėlė
SCA reitingas
Kavos kiekis
Pieno talpos dydis
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Medžiaga
Rūšis
Arbatos tipas
Vienetai pakuotėje
Talpa
Kavos indo tipas
Filtro rankenėlės lizdo skersmuo
Atskiras karšto vandens antgalis
Manometras
Tūris
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Priežiūros priemonės tipas
Ciklų skaičius
Temperatūros reguliavimas
Tipas
Papildomos savybės
Piltuvėlio tipas
Apdorojimas
Paruošimo būdas
Akcija

Apie Bosch filtrines kavavires 

Šiandien vėl madinga tendencija tampa filtrinės kavavirės, kurios leidžia mėgautis tikru kavos skoniu ir kokybe be kavos tirščių. Garsiausi pasaulio baristos ir kavos žinovai namuose sau kavą gamina būtent filtriniu aparatu – ir tikrai ne todėl, kad jie pigūs, o todėl, kad jais nesunkiai galima paruošti išties nuostabią kavą.

Filtrinius kavos aparatus gamina daugybė tiek plačiau, tiek mažiau žinomų elektronikos gamintojų. Čia norime pristatyti vokiečių kompanijos Bosch filtrines kavavires bei jų pagrindines funkcijas. 

Bosch: inovatyvūs sprendimai kasdienybės palengvinimui

Visame pasaulyje garsus buitinės technikos (ir ne tik) gamintojas Bosch skaičiuoja jau gerokai virš šimto metų istoriją – kompaniją dar 1886 metais įkūrė Robert Bosch. Tai įvyko Pietų Vokietijoje, Štutgarte. Tiesa, pradžioje įmonė dar nesivadino įkūrėjo pavarde – tai buvo „Tiksliosios mechanikos ir elektrotechnikos dirbtuvės“. Tačiau vienas dalykas nepasikeitė nuo pat įkūrimo – tai kompanijai būdingas dėmesys inovacijoms ir socialinė atsakomybė.

Savo gaminama buitine technika Bosch atstovauja bekompromisę kokybę, techninį tobulumą ir absoliutų patikimumą. Negalėdami visiškai panaikinti kasdienių buities darbų rutinos, Bosch užsibrėžė sau tikslą ją kiek tik įmanoma sutrumpinti. Pirmaudami tarp Europos buitinės technikos prekių ženklų, Bosch siūlo maksimalų savo gaminių našumą tam, kad būtų palengvinta kliento kasdienybė.

Ne išimtis – ir Bosch kavos aparatai. Šiuo atveju – būtent filtrinės kavavirės, kurių populiariausius modelius bei jų pagrindines funkcijas čia ir aptarsime. 

Funkcija Aroma+

Paspaudę mygtuką „Aroma +“ galite sustiprinti kavos skonį – aparatas atitinkamai sureguliuos vandens srautą pagal jūsų norus bei nuotaiką. Taigi, šios funkcijos dėka, galėsite mėgautis puikiu aromatu, kokio tik tuo metu norite – pavyzdžiui, stipresniu rytais ir silpnesniu vakaro metu. 

Išimama vandens talpa

Vandens talpos užpildymas išties nėra labai patogus, kai ji pritvirtinta prie aparato. Tačiau Bosch filtrinėse kavavirėse yra kitaip: čia vandens talpa lengvai ir greitai išsiima, ją galima užpildyti tiesiai iš čiaupo. Įdėti pripildytą talpą atgal taip nesunku, kaip ir išimti. 

Lašėjimo sustabdymas (DripStop funkcija)

Ko gero, kiekvienas, gaminantis kavą filtrine kavavire, nekantrauja kuo greičiau jos paragauti, nelaukdamas, kol prilašės pilnas ąsotis. Dėka ,,DripStop” funkcijos galėsite ramiai patraukti ir išimti ąsotį, nebijodami, kad kava ims varvėti ir paliks dėmių. Tad jokių valymo rūpesčių, tik ankstyvas mėgavimasis kava!

Pasukamas šonan kavos filtro laikiklis

Tam, kad galėtumėte paruošti aparatą kavos gaminimo procesui, t.y., įdėti naują popierinį filtrą ir pripildyti jį malta kava, jums nereikės nieko išiminėti – filtro laikiklis patogiai pasukamas šonan. Viens, du, trys – ir kava jau verda!

EasyDescale3: praktiška kalkių šalinimo funkcija

Reguliari priežiūra ne tik prailgina jūsų kavos aparato tarnavimo laiką ir taupo energiją, bet ir garantuoja jums puikų kavos skonį. „EasyDescale3’’ funkcija Bosch filtrinėse kavavirėse suteikia geriausią įmanomą apsaugą jūsų aparatui. Ji susideda iš trijų dalių: vandens kietumo nustatymo, signalo apie būtinybę atlikti kalkių šalinimo programą ir pačios kalkių nuosėdų šalinimo programos.

Visas šias aukščiau išvardintas funkcijas turi Bosch filtrinės kavavirės modelis „ComfortLine’’. To tarpu jo „vyresnysis brolis’’, kiek kitokio dizaino „Styline’’ pasižymi dar keliomis papildomomis funkcijomis: 

DualHeating sistema tobulam Jūsų kavos aromatui

Geram kavos skoniui reikia tinkamos temperatūros: „DualHeating’’ dėka vandens optimali temperatūra yra 92–96 ° C, o išvirta kava laikoma 80–85 ° C. Du šildytuvai užtikrina puikią virimo ir idealią gėrimo temperatūras.

Aroma Sensor: kad ir mažai būtų skanu

Šios funkcijos dėka optimaliai paruošiamas net ir nedidelis kavos kiekis automatiškai sureguliuojant plikymo trukmę. Ir štai kaip tai veikia: norint užtikrinti, kad gaminant, pavyzdžiui, tris puodelius jūsų kavos skonis bus toks pat geras, kaip ir dešimties puodelių, vandens rezervuare esantis jutiklis nustato, kai užpildymo lygis yra žemas, o tada automatiškai sureguliuoja virimo laiką ir optimizuoja aromato išgavimo procesą. LED ekranas suteikia apie tai informacijos.

Automatinis išsijungimas

Naudotis Bosch filtrinėmis kavavirėmis patogu bei lengva dar ir dėl to, kad pasibaigus kavos gaminimo procesui, už tam tikro laiko (trukmę reikėtų pasitikslinti konkretaus modelio naudojimo instrukcijoje) automatiškai išsijungia.

Plieninis termosas

Be to, kai kurie Bosch filtrinių kavavirių „Styline’’ linijos modeliai vietoj stiklinio kavos ąsočio turi dvigubos plieno sienelės termosinius indus, kuriuose kava išsaugos aromatą bei šilumą dar ilgai po jos paruošimo. Dangtelis lengvai atidaromas, tad kavą šiuo termosiniu ąsočiu nesunkiai išpilstysite viena ranka. 

Mūsų siūlomos Bosch filtrinės kavavirės padės Jums mėgautis tikro skonio kava. Pagal savo poreikius galite pasirinkti norimo dydžio, talpos bei dizaino aparatą. Išsamiau apie kiekvieną modelį skaitykite konkrečios filtrinės kavavirės puslapyje. O jeigu atrodys vis tiek sudėtinga, Kavos Draugo konsultantai visada su malonumu patars ir parinks būtent jums tinkamiausią filtrinį kavos aparatą.

Skaityti daugiau