2+2
2+2

Philips kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos rūšis
Pupelių tipas
Kavos ypatybė
Skrudinimo lygis
Kavos regionas
Kavos kiekis
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
SCA reitingas
Skonio gidas
Tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Tipas
Tipas
Tipas
Valdymo tipas
Kapsulių tipas
Pieno sistemos tipas
Naudojamos kavos tipas
Kapsulių technologija
Kavamalės tipas
Šokolado tipas
Priežiūros priemonės tipas
Produktų tipas
Girnų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Ruošiami gėrimai
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Skirta
Girnų konstrukcija
Tinka
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Išsaugomi vartotojų profiliai
Išmanioji programėlė
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Rūšis
Talpa
Gėrimo porcijų kiekis
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Arabikos porūšis
Gėrimo receptas
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Gėrimai su pienu
Kavos kapsulėje
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Vandens talpos dydis
Porcijos dydis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Papildomos savybės
Pieno talpos dydis
Ypatybė
Apdorojimas
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Ar verta rinktis aparatą su keraminiu malūnu?

Keraminis malūnas kai kuriais atvejais gali būti tylesnis ir ne taip įkaista, kaip nerūdijančios plieno malūnas. Labiausiai keraminio malūno privalumai juntami tuomet, kai per dieną pagaminama daugiau nei 10-15 puodelių kavos.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kuo ypatinga Latte go pieno sistema?

Latte go - tai inovatyvi ir itin paprasta priežiūra pasižyminti pieno plakimo sistema. Šios išskirtinai Philips prekinio ženklo sukurtos pieno sistemos ypatumas - tai itin dideliu greičiu apvalioje plakimo kameroje sumaišomas pienas ir oras. Dėl šio veikimo principo pieno putai pagaminti nereikalingas sudėtingas kapučinatoriaus mechanizmas. Kadangi aparatuose su Latte go plakimo indais nėra kapučinatoriaus - pieno sistemos priežiūra yra viena paprasčiausių, kokia tik gali būti. Pieno indą užtenka praskalauti po tekančiu vandeniu.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kuo Philips kavos aparatai skiriasi vieni nuo kitų?

Phillips Senseo gamina kavą, naudojant kavos pagalvėles. Šie kavos aparatai užima mažai vietos, juos paprasta naudoti ir prižiūrėti. Tiesa, kava gaunasi  ir ganėtinai švelni. Tuo tarpu norintiems gerti šviežiai sumaltų pupelių kavą ir turėti galimybę reguliuoti kavos stiprumą bei rinktis iš kelių galimų rūšių rekomenduojame įsigyti automatinį kavos aparatą.

Dar vienas esminis skirtumas tarp Phillips kavos aparatų - tai skirtingos pieno sistemos. Patys paprasčiausi automatiniai kavos aparatai turėsi rankinį garinį kapučinatorių, tad norint pieniškos kavos reikės patobulinti savo įgūdžius pieno putos gamyboje. Tuo tarpu kavos aparatuose su integruota automatine pieno sistema užteks paspausti vieną mygtuką ir gardus cappuccino atsidurs jūsų puodelyje.  

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Kada verta rinktis Philips kavos aparatą?

Phillips kavos aparatai suteikia galimybę pasigaminti kavą vieno mygtuko paspaudimu už sąlyginai nedidelę kainą. Tad jei ieškote ekonomiško varianto kasdieniam naudojimui namuose, šio gamintojo kavos aparatai gali atitikti jūsų poreikius. Philiips gamina tiek pagalvėlinius, tiek automatinius kavos aparatus, todėl pasirinkti tai, kas jums labiausiai tinka yra iš ko.

Ar šis komentaras naudingas?
Skaityti daugiau Rodyti mažiau

Apie Philips kavos aparatus

Philips – tai Nyderlandų technologijų bendrovė, įsikūrusi Amsterdame. Ji specializuojasi buitinės, medicininės bei apšvietimo įrangos gamyboje. Kompaniją 1891 metais įkūrė Gerardas Philipsas kartu su savo tėvu Frederiku, o netrukus perėmė Gerardo jaunesnysis brolis Antonas, kurio dėka šeimyninis verslas ėmė sparčiai plėstis. Šiandien tai – vienas stambiausių elektronikos gamintojų visame pasaulyje. 

Specializuotis kavos srityje Philips pradėjo nuo 1965 metų. Po pusės amžiaus, 2015-aisiais, „Euromonitor International“ pripažino kompaniją Nr. 1 kavos aparatų prekės ženklu Vakarų Europoje. Taigi jau daug dešimtmečių Philips džiugina į rinką atnešamomis inovacijomis bei naujais produktais, o tai kavos mėgėjams reiškia viena: tiesiog skanią kavą.

Philips kavos aparatai išsiskiria atsinaujinančiais technologiniais sprendimais, paprastu valdymu, dizaino tobulumu, puikiu kainos ir kokybės santykiu ir, žinoma, išskirtinai gera kava. Šie aparatai sukurti taip, kad patenkintų kiekvieno kavos mėgėjo skonį. Philips siūlo filtrines kavavires, SENSEO® pagalvėlinius kavos aparatus bei automatinius kavos aparatus, kurie lengvai valdomi ir pritaikomi jūsų individualiems poreikiams. Mūsų plačiame Philips gaminių asortimente tikrai rasite jums tinkantį bei patinkantį kavos aparatą.

Filtrinės kavavirės

Dar prieš keletą dešimtmečių populiariausi buitiniai kavos aparatai buvo būtent filtrinės kavavirės. Daugelis kavos mėgėjų šį paprastą, bet anaiptol ne prastą kavos gaminimo būdą renkasi ir šiandien. Tad tęskite savo šeimos rytinės (o ir popietinės!) kavos tradicijas su Philips filtruotos kavos aparatais ir mėgaukitės namus palengva užliejančiu maloniu aromatu.

„Daily Collection“ (HD7435/20, HD7459/20)

Net ir pradinio lygio Philips filtrinės kavavirės – „Daily“ (angl. kasdieninės) kolekcijos modeliai – paruoš jums puikaus skonio kavą. Visų pirma, už tai dėkoti turėtume „Aroma Twister“ technologijai. Naudojant ją kavos virimo metu naujai išlašanti kava tolygiai susimaišo su jau esančia ąsotyje, todėl gėrimo aromatas visą laiką išlieka tolygus – nuo pirmo iki paskutinio puodelio.

„Daily“ kolekcijos filtrinės kavavirės yra itin lengvos bei kompaktiškos (jų stiklinių ąsočių talpa, priklausomai nuo modelio, yra 0,6 l arba 1,2 l), tad ras vietą bet kurioje virtuvėje. Šie aparatai turi lašėjimo sustabdymo funkciją, kurios dėka kavos įsipilti galėsite bet kuriuo momentu – nebūtina laukti, kol bus pagamintas visas norimas kiekis. Be to, „Daily“ filtrinės kavavirės pasižymi šiais privalumais: ąsotėlis turi vandens lygio žymą, filtro laikiklis yra nuimamas, dalys gali būti plaunamos indaplovėje, o kavavirės naudojimas yra itin paprastas ir patogus. Dar vienas didelis pliusas – tai automatinis aparato išsijungimas: dėl saugumo ir energijos taupymo, kavavirė pati išsijungia prabėgus 30 minučių po to, kai baigia gaminti kavą.

„Daily“ modelis Philips „HD7459/20“ be aukščiau išvardintų savybių turi dar keletą privalumų. Visų pirma, tai – išankstinio nustatymo laikmatis: naudodamiesi juo, galite kasryt pabusti pažadinti šviežios kavos kvapo (iš vakaro į kavavirę tereikės įdėti popierinį filtrą, maltos kavos ir nustatyti norimą gėrimo kiekį bei laiką, kada pageidausite šviežios kavos). Be to, šis modelis turi šviečiantį ekranėlį. 

„Grind & Brew“ (HD7769/00)

Mėgaukitės šviežiai sumalta kava su Philips „Grind & Brew“ filtrine kavavire. Tai naujos kartos filtruotos kavos aparatas, kuris be visų anksčiau minėtų pradinio lygmens modelių privalumų („Aroma Twister“ technologijos, lašėjimo sustabdymo, išankstinio nustatymo laikmačio ir kt.) turi itin retai filtrinių kavavirių kategorijoje sutinkamą naujieną – integruotą kavos pupelių malūnėlį. Juo galėsite ne šiaip sau sumalti kavą, bet padaryti tai pagal savo individualius poreikius, pasirinkdami iš 9 malimo rupumo lygių.

Maža to, dėl dvigubo pupelių indo galėsite paeiliui skanauti dviejų rūšių kavos, kas aktualu ne tik skirtingus skonius turintiems šeimos nariams, bet ir įvairovę mėgstantiems kavos mylėtojams. Tuo tarpu kavos indo dangtelis su sandarikliu „Aroma“ užtikrins, kad aparate pupelės neprarastų aromato ir būtų tokios pat šviežios bei skanios kaip ką tik atidarius naują jų pakuotę.

„Grind & Brew“ filtrinė kavavirė turi ir kavos stiprumo pasirinkimo funkciją – nuo švelnios iki stiprios. Automatinio išjungimo laikmatis sudarys galimybę išvirtą kavą išlaikyti karštą jūsų pasirinktą laiko tarpą – nuo 10 minučių iki 2 valandų.

Pagalvėliniai kavos aparatai „SENSEO®“

Kavos pagalvėles naudojantys aparatai užtikrina ne tik skanią ir lengvai paruošiamą kavą, bet ir švarą namuose. Be to, jie taupo laiką ir pačią kavą, kadangi jos nereikia matuoti ar malant patirti šiokių tokių nuostolių. Turbūt mažai kas žino, kad už šio tipo aparato išradimą kavos mėgėjai turi būti dėkingi būtent Philips: peržengusi XXI a. slenkstį, ši kompanija suvienijo jėgas su Sara Lee ir pristatė „SENSEO®“ – pirmąjį pasaulyje pagalvėlinį kavos virimo aparatą.

„SENSEO® Original Plus“ (CSA210/10, CSA210/50, CSA210/60)

Šio modelio pagalvėliniai Philips aparatai – tai kavos mėgėjų pamilta klasika, patobulinta šiuolaikinėmis funkcijomis. Visų pirma, tai – kavos stiprumo pasirinkimas: paspaudę vos vieną mygtuką, galite rinktis tarp stipresnės (mažesnio tūrio) arba silpnesnės (didesnio tūrio) kavos porcijų. Unikali SENSEO® Coffee Boost technologija padeda iš kavos pagalvėlės išgauti visa, kas geriausia, suteikdama jūsų gėrimui sodrų ir intensyvų skonį. Tuo tarpu Crema Plus funkcija skirta tam, kad jūsų kavą padengtų dar plonesnis ir švelnesnis crema sluoksnelis.

Kaip jau įprasta Philips SENSEO® modeliams, „Original Plus“ pagalvėlinis aparatas gali paruošti 1 arba 2 puodelius kavos vienu metu – ir tai užtrunka trumpiau nei minutę.

„Original Plus“ modelio aparatai yra ekologiški produktai: palyginus su senesniuoju „Original“ modeliu, jie sunaudoja net 45 % mažiau energijos (nes automatiškai išsijungia vos pagaminę kavą), be to, net 28 % jų plastikinio korpuso yra pagaminti iš perdirbtų plastikų.

„SENSEO® Select“ (CSA250/10)

Šio naujesnės kartos SENSEO® pagalvėlinio kavos aparato modelio pavadinimas kalba pats už save – išvertus iš anglų kalbos, select reiškia „pasirinkti“. Su šiuo aparatu jūs išties turite didesnį gėrimų pasirinkimą nei su ankstesniais SENSEO® modeliais. Dabar galite rinktis iš 3 gėrimų: švelnaus skonio long kavos, intensyvesnės klasikinio tūrio kavos arba sodraus espresso. Savo pasirinkimą galite iškart ir išsaugoti pasinaudodami patogia Memo funkcija.

Be to, dėl reguliuojamo kavos išleidimo piltuvėlio galėsite kaskart naudoti savo mėgstamiausią puodelį – nesvarbu, mažas jis ar didelis (iki 14 cm). Nuimamas lašėjimo padėkliukas padeda lengvai palaikyti švarą, o automatinis priminimas apie nukalkinimą paverčia šio pagalvėlinio aparato priežiūrą itin paprasta.

Automatiniai kavos aparatai

Philips automatiniai kavos aparatai vienu mygtuko paspaudimu jums patieks įvairių kavos gėrimų, paruoštų iš šviežiai sumaltų pupelių ir šviežio pieno. Jų keraminis kūginis malūnėlis pasižymi ypatingu ilgaamžiškumu (apskaičiuota, jog jis skirtas sumalti pupelių mažiausiai 20 000 puodelių kavos). Kavos malimo rupumo nustatymo paletė pakankamai plati – iki 12 rupumo lygių, nuo pačio smulkiausio iki stambiausio.

Aroma Extract: ideali kavos temperatūra ir aromatas

Philips pasirūpino ypatinga savo automatinių kavos aparatų funkcija Aroma Extract –  ši sistema užtikrina optimalų kavos ruošimo procesą ir, žinoma, jo rezultatą. Aroma Extract sistemos dėka išlaikoma kavai tinkamiausia 90–98 °C vandens temperatūra, o vandens srautas reguliuojamas taip, kad kas kartą būtų pagaminta skaniausia ir aromatingiausia kava.

My Coffee Choice: individualus stiprumo ir kiekio pasirinkimas

Naudodamiesi dar viena Philips sukurta technologija – My Coffee Choice (angl. „Mano kavos pasirinkimas“) – kaskart galėsite lengvai pakeisti savo kavos stiprumą bei pasirinkti norimą kavos kiekį.

LatteGo: inovatyvi pieno plakimo sistema-čempionė

Naujoji Philips pieno plakimo sistema LatteGo leis mėgautis gardžiomis pieniškomis kavomis net ir labiausiai skubantiems: ji yra vos dviejų dalių ir be jokių vamzdelių bei oficialiai pripažinta greičiausiai išvaloma pieno sistema kavos aparatų pasaulyje. Apskaičiuota, jog LatteGo išplovimui po tekančiu vandeniu reikia vos 15 sekundžių.

Pieno plakimo sistemą LatteGo galima patogiai plauti ir indaplovėje – taip sutaupysite laiko ir užtikrinsite savo įrangos higieną.

AquaClean vandens filtrai: nukalkinimo reikės tik po 5 tūkst. puodelių

Kaip žinia, kavos skoniui didelę įtaką daro ir vandens kokybė. Žinodama tai ir panaudojusi savo ilgametę patirtį kavos virimo prietaisų srityje, kompanija Philips sukūrė bei užpatentavo vandens filtrą AquaClean, kuris valo vandenį ir neleidžia aparate susidaryti kalkių nuosėdoms. 

Puikiausia žinia yra ta, kad pastoviai naudodami ir reguliariai keisdami AquaClean filtrus, galėsite pagaminti net iki 5 000 puodelių kavos neatlikę kalkių šalinimo procedūros. Vadinasi, kavos aparatą nukalkinti reikės tik maždaug po 8 filtrų pakeitimo. Visgi sekti laiko jums nereikės: į visus Philips automatinius kavos aparatus integruota automatinė kalkių šalinimo programa pati duoda signalą atėjus laikui ją paleisti.

Kompaktiški, intuityviai valdomi, lengvai valomi

Visi Philips automatiniai kavos aparatai (išskyrus kiek senesnės produktų linijos – „Series 5000“ – modelius) turi intuityvius liečiamus ekranus (SensorTouch) bei pasižymi kompaktiška konstrukcija bei nepriekaištingu dizainu. 

Higieną ir švarą užtikrins tai, kad pagrindinė aparatų dalis – kavos virimo mechanizmas (vadinamasis „presas“) – yra lengvai išimama ir ją galima išplauti tiesiog po vandens srove. Kad būtų dar patogiau, indaplovėje galite plauti garų antgalį, pieno ąsotėlį ar indą bei jo dalis, nulašėjimo bei tirščių padėklus.

Pagrindinės „Philips“ automatinių kavos aparatų serijos

„Series 2200“

Šios serijos modeliuose galimos 2 pieno plakimo sistemos: LatteGo arba klasikinė pieno plakimo sistema (kapučinatorius). Atitinkamai vienu mygtuko paspaudimu galima pagaminti 2 arba 3 kavos gėrimus: jei aparatas su kapučinatoriumi, paspaudę mygtuką mėgausitės sodriu espresso arba klasikine juoda kava, o pieną savo mėgiamoms pieniškoms kavoms lengvai suplaksite pasitelkę garų antgalį. Tuo tarpu, įsigiję modelį su LatteGo sistema, vienu mygtuko paspaudimu be espresso ir juodos kavos dar galėsite mėgautis ir gardžiu cappuccino.

„Series 5000“

Šios serijos modelių aparatai būna su 3 rūšių pieno plakimo sistemomis: LatteGo, integruotu indu pieno plakimui ir klasikine pieno plakimo sistema – kapučinatoriumi. Priklausomai nuo to, kokį modelį pasirinksite, vienu mygtuko paspaudimu galėsite paruošti nuo 2 iki 6 kavos gėrimų rūšių (espresso, juoda kava, americano, cappuccino, latte macchiato ir café au lait).

„Series 5000“ aparatai pasižymi savitu, moderniu dizainu ir stilingomis detalėmis.

„Series 3200“

Šios serijos modelių aparatai būna su 2 pieno plakimo sistemomis: LatteGo arba klasikiniu kapučinatoriumi. Jiems būdingas iki 5 kavos rūšių paruošimas vienu mygtuko paspaudimu (espresso, juoda kava, americano, cappuccino ir latte macchiato).

Žinoma, šie modeliai turi ir visas kitas Philips automatiniams kavos aparatams būdingas funkcijas bei privalumus: Aroma Extract, My Coffee Choice, intuityvų valdymo ekraną, lengvai išimamą kavos virimo presą, o ilgaamžis keraminis malūnėlis turi 12 kavos malimo rupumo nustatymų. 

„Series 4300“

„Series 4300“ modeliai gali būti su 2 rūšių pieno plakimo sistemomis: LatteGo arba klasikiniu kapučinatoriumi. Visgi net ir pasirinkę paprastesnį variantą – modelį su kapučinatoriumi – juodų kavų mėgėjai bus maloniai nustebinti: vieno mygtuko paspaudimu jie galės paruošti net 5 rūšių kavos gėrimus (americano, caffè crema, espresso, juodą kavą, ristretto). Pasirinkus modelį su LatteGo sistema, ši gėrimų paletė pasipildys dar 3 pieniškomis kavomis, pagaminamomis vienu mygtuko paspaudimu.

Be to, šios serijos aparatuose yra integruoti 2 vartotojų profiliai, kurie suteikia galimybę keisti ir išsaugoti savo mėgstamų gėrimų nustatymus. Tai itin patogu, nes nereikia kiekvieną kartą reguliuoti kavos stiprumo bei porcijos dydžio. Jūsų svečiai galės pasirinkti papildomą „svečio profilį“ ir pagaminti kavą pagal savo nustatymus, nekeisdami jūsiškių.

Šios serijos aparatai turi didelius jutiklinius mygtukus itin patogiam valdymui. 

„Series 5400 LatteGo“

Tai – naujausios ir pažangiausios kartos Philips automatinių kavos aparatų serija. Visi šios serijos aparatų modeliai yra su inovatyvia LatteGo pieno plakimo sistema ir vienu mygtuko paspaudimu gamina net 12 kavos gėrimų: ristretto, espresso, espresso lungo, juodą kavą, caffe crema, americano, cappuccino, latte macchiato, café au lait, latte, flat white ir netgi „kelioninio puodelio“ (angl. travel mug) porciją.

Mėgstantys stiprią kavą įvertins naujovę – Extra Shot funkciją, kuri leis mėgautis papildoma ristretto porcija su bet kokia pasirinkta kava. Šis priedas pavers jūsų kavą stipresne, tačiau be jokio papildomo kartumo poskonio.

Integruotų vartotojų profilių šios serijos modeliuose yra net 4: tai suteikia galimybę net keturiems kavos mėgėjams išsaugoti savo mėgstamų gėrimų nustatymus. Svečiai gali pasirinkti papildomą svečio profilį ir pagaminti kavą pagal savo nustatymus, nekeisdami jūsiškių.

Philips kavos aparatų serija „5400 LatteGo“ išsiskiria itin elegantišku dizainu bei patogiu jutikliniu LCD valdymo ekranu su spalvotais gėrimų simboliais. Dėl chromu padengtos priekinės kavos aparato dalies, žiūrėti į ruošiamą kavą yra itin malonu. Galiausiai, maloniai nuteikia ir praktiška detalė: verdant kavą, jūsų gėrimą apšviečia LED lemputės, kurios gali praversti gaminant kavą ankstyvą rytą ar prietemoje, kuomet nesinori degti šviesos.

Išsamiau apie kiekvieną Philips kavos aparato modelį skaitykite konkretaus gaminio puslapyje. O jei išsirinkti vis tiek pasirodys per sudėtinga, kviečiame kreiptis į Kavos Draugo konsultantus, kurie mielai patars ir padės jums atrasti tinkamiausią kavos aparatą!

Skaityti daugiau