SAVAITĖS PASIŪLYMAS
Liko
 • 00

  Dien.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

SAVAITĖS PASIŪLYMAS
Registruokis ir laimėk NIVONA kavos aparatą!  Sužinok daugiau.

Profesionalūs kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos rūšis
Pupelių tipas
Kavos ypatybė
Skrudinimo lygis
Kavos regionas
Kavos kiekis
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
SCA reitingas
Skonio gidas
Tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Tipas
Tipas
Tipas
Valdymo tipas
Kapsulių tipas
Pieno sistemos tipas
Naudojamos kavos tipas
Kapsulių technologija
Kavamalės tipas
Šokolado tipas
Priežiūros priemonės tipas
Produktų tipas
Girnų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Ruošiami gėrimai
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Skirta
Girnų konstrukcija
Tinka
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Išsaugomi vartotojų profiliai
Išmanioji programėlė
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Rūšis
Talpa
Gėrimo porcijų kiekis
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Arabikos porūšis
Gėrimo receptas
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Gėrimai su pienu
Kavos kapsulėje
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Vandens talpos dydis
Porcijos dydis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Papildomos savybės
Pieno talpos dydis
Ypatybė
Apdorojimas
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie komercinius kavos aparatus 

Komerciniai kavos aparatai skiriasi nuo visų kitų kavos aparatų tuo, kad suteikia galimybę aptarnauti didesnius norinčių pasimėgauti kava srautus. Šie profesionalūs kavos aparatai skirti biurams, seminarų erdvėms, maitinimo paslaugas teikiančioms ar kavą išsinešti siūlančioms vietoms – kavinėms, restoranams, viešbučiams. 

Komerciniai kavos aparatai pagal tipą skirstomi į dvi kavos aparatų kategorijas: profesionalūs pusiau automatiniai kavos aparatai ir profesionalūs automatiniai kavos aparatai. Pirmieji reikalauja profesionalaus baristos įgūdžių ir nuolatinio darbo, o antrieji skirti vietoms, kuriose toks darbuotojas nėra numatytas. 

Profesionalūs pusiau automatiniai kavos aparatai

Profesionalūs pusiau automatiniai kavos aparatai skirti vietoms, kuriose prie kavos aparato dirba apmokytas barista. Dažniausiai kalba eina apie kavines ir restoranus, kuriose aukščiausios kokybės kava – neatsiejama meniu dalis, o gal netgi vienas iš pagrindinių meniu pasiūlymų. Tokiu atveju kava turi būti nepriekaištingos kokybės ir atitikti visus profesionalių baristų keliamus reikalavimus. Tik profesionalūs pusiau automatiniai kavos aparatai suteikia galimybę paruošti būtent tokią kavą. 

Kap išsirinkti profesionalų pusiau automatinį kavos aparatą? 

Vienas iš pirmųjų kriterijų, nuo kurio reikėtų pradėti rinktis profesionalų pusiau automatinį kavos aparatą, tai – jo našumas. Įsivertinkite, kiek piko metu ruošite viena po kitos kavos porcijų ir tai padės nuspręsti, kelių grupių, kelių garų vamzdelių ir kokio dydžio boilerių kavos aparato jums prireiks. 

O tuomet jau reikėtų įsivertinti turimą ar planuojamą biudžetą bei pagal tai rinktis vidutinės ar aukštesnės klasės kavos aparatą. Aukštesnės klasės komerciniai kavos aparatai turi patogesnį valdymą (ekraną ir patogias programavimo funkcijas), plačias galimybes kontroliuoti kavos ruošimo procesą (išankstinį plikymą, slėgį ruošimo metu, vandens temperatūrą), automatizuotas priežiūros programas. Ir be jokios abejonės, dažnai prabangesnį dizainą. Juk toks kavos aparatas gali būti ir pagrindine interjero detale ar traukos objektu.  

Kavos Draugo asortimente rasite tiek ekonominės klasės profesionalių pusiau automatinių kavos aparatų, tiek ir itin prabangių komercinių kavos aparatų. Siūlome rinktis iš geriausių ir populiariausių rinkoje gamintojų: Lelit, Expobar, Magister, Rancilio, Nuova Simonelli.

Profesionalūs automatiniai kavos aparatai

Profesionalūs automatiniai kavos aparatai skirti vietoms, kuriose reikia skanios kavos daug, greitai ir patogiai – tai reiškia, vienu mygtuko paspaudimu. Nuo namams skirtų automatinių kavos aparatų šie kavos aparatai skiriasi savo našumu ir produktų talpomis. Dažnai komerciniai automatiniai kavos aparatai yra/gali būti jungiami prie vandentiekio, turi nuotekų ir tirščių nuvedimą. Tokius profesionalius automatinius kavos aparatus renkasi biurai, viešbučiai, degalinės, greitojo maisto restoranai, jie dažnai sutinkami savitarnos zonose/kavos salelėse. 

Kap išsirinkti profesionalų automatinį kavos aparatą? 

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį ir ką apsvarstyti prieš įsigyjant profesionalų automatinį kavos aparatą? 

Kavos aparato našumas. Kaip ir su profesionaliais pusiau automatiniais kavos aparatas, vienas iš pirmųjų klausimų, į kurį reikėtų atsakyti – kiek puodelių kavos per dieną planuojate gaminti? Taigi, kavos aparatą reikėtų rinktis pagal jo našumą – techninėse specifikacijose arba aprašymuose yra nurodomas rekomenduojamas puodelių per dieną skaičius (būtinai atkreipkite į tai dėmesį). Taip pat dažnai nurodomas laikas, per kurį pagaminama viena ir dvi porcijos juodų kavų ir kavų su pienu. 

Juodos kavos ar/ir gėrimai su pienu. Tuomet nuspręskite, ar gersite tik juodas kavas (galbūt biure yra tik espresso ir juodos kavos gerbėjai), ar bus geriami ir gėrimai su pienu. Esti kavos aparatų, kurie skirti tik juodų kavų gerbėjams ir jie neturi pieno funkcijos, kaip antai Saeco „Royal Black“ ir Saeco „Aulika Evo Black“ arba JURA „WE6 Piano Black“ ir JURA  „X6“ modeliai. Jeigu visgi mėgstate gėrimus su pienu, rinkitės tokią funkciją turinčius komercinius kavos aparatus. 

Pajungimas prie vandentiekio. Toliau apgalvokite, ar naudositės išimamomis/pildomomis talpomis, ar norėsite pajungimo prie vandentiekio, tirščių ir nuotekų nuvedimo. Kai kurie modeliai gali būti dviejų tipų, todėl prieš įsigyjant kavos aparatą reikėtų dėl to apsispręsti. 

Kavos malūnai ir pupelių talpos. Kavos aparatas gali turėti vieną arba kelis malūnus ir pupelių talpas. Tai svarbu norint naudoti skirtingų rūšių kavas vienu metu ir prisitaikyti prie skirtingų kavos gėrėjų skonių. 

Kiti karšti gėrimai. Rinkdamiesi kavos aparatą, atkreipkite ir į papildomas talpas kitiems karštiems gėrimams. Kai kurie komerciniai kavos aparatai turi galimybę gaminti karšto šokolado gėrimus, nes turi šokolado milteliams skirtas talpas. 

Šalti gėrimai. Šalti kavos gėrimai pastaruoju metu susilaukia didelio susidomėjimo. Kai kurie komerciniai automatiniai kavos aparatai turi galimybę gaminti netgi šaltą pieno putą šaltiems kavos gėrimams su pienu. 

Papildomi jungiami priedai. Prie profesionalių kavos aparatų gamintojai siūlo daug įvairių naudingų priedų, kurie palengvina ir pagerina kavos ruošimo procesą. Tai pieno šaldytuvai ir puodelių šildytuvai. Be pirmųjų neišsiversite, jeigu pasirinksite kavos aparatą su galimybe gaminti gėrimus su pienu. Rekomenduojame pasvarstyti ir apie puodelių šildytuvus, juk kava labai greitai praranda savo šilumą, o gerti kavą visi mėgsta šiltą. 

Reklamos galimybė ekrane.  Kai kurie komerciniai kavos aparatai siūlo reklamos galimybę ekranuose. Tai išties patogu, nes suteikia galimybę papildomai reklamuoti savo paslaugas ar produktus partneriams ar klientams. 

Kavos Draugo asortimente rasite įvairių kainų kategorijų profesionalių automatinių kavos aparatų: nuo ekonominės klasės komercinių kavos aparatų Saeco iki prabangiųjų JURA , WMF ir Franke. Dėl detalios informacijos, individualaus pasiūlymo jūsų verslui bei kainų – teiraukitės Kavos Draugo verslo konsultantų, kurie su malonumu atsakys į visus jūsų klausimus ir pasirūpins, kad jūs ir jūsų klientai gertumėte visada skanią kavą. 

Skaityti daugiau