left-image right-image
1-os dienos pasiūlymas:
 • 00

  Dien.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

-25% CHIATO kapsulėms NESCAFÉ® Dolce Gusto® aparatams
Su nuolaidos kodu: CHIATO
bottom-image
Advento kalendorius
1+1 CAPRISSIMO ir CAPRISETTE 1 kg kavos pupelėms! Ieškok čia.

Pieno putų plakikliai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos rūšis
Pupelių tipas
Kavos ypatybė
Skrudinimo lygis
Kavos regionas
Kavos kiekis
Apdorojimas
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
SCA reitingas
Skonio gidas
Produktų kiekis rinkinyje
Kavos aparato tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Valdymo tipas
Kapsulių tipas
Pieno sistemos tipas
Naudojamos kavos tipas
Kapsulių technologija
Kavamalės tipas
Arbatos tipas
Šokolado tipas
Kavos indo tipas
Priežiūros priemonės tipas
Produktų tipas
Puodelių pašildymo tipas
Girnų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Ruošiami gėrimai
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Pupelių talpa
Girnų plotis
Kam skirta
Skirta
Girnų konstrukcija
Tinka
Programuojamas malimo laikas
Kiekis
Prekių ženklai
Spalva
Išsaugomi vartotojų profiliai
Vandens talpos dydis
Išmanioji programėlė
Pieno talpos dydis
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Medžiaga
Rūšis
Vienetai pakuotėje
Talpa
Filtro rankenėlės lizdo skersmuo
Atskiras karšto vandens antgalis
Manometras
Tūris
Ciklų skaičius
Temperatūros reguliavimas
Papildomos savybės
Porcijos dydis
Skrudinimo lygių skaičius
Greičių skaičius
PID temperatūros valdiklis
Gėrimo receptas
Gėrimo porcijų kiekis
Gėrimai su pienu
Pupelių talpų skaičius
Kavos kapsulėje
Integruota kavamalė
Šokolado rūšis
Funkcijos
Šilumos palaikymas iki
Kavinuko talpa
Ypatybė
Arabikos porūšis
Ekranas
Akcija

Apie pieno plakiklius 

Pieno plakiklis – sparčiai populiarėjantis šiuolaikinės virtuvės prietaisas. Jis kaitina ir/ar plaka pieną, kuris vėliau gali būti naudojamas pieniškiems kavos gėrimams – nuo cappuccino, latte, latte macchiato iki flat white ar espresso macchiato, įvairiems kokteiliams, chai latte, kakavai, karštam šokoladui, arbatai ir netgi įvairiems patiekalams ruošti. 

Pieniškų gėrimų mėgėjai pieno putai gaminti renkasi skirtingus prietaisus: tai gali būti automatiniai kavos aparatai, ruošiantys pieno putą vieno mygtuko paspaudimu, ar baristos įgūdžių reikalaujantys pusiau automatiniai kavos aparatai. Ruošiantiems kavą kitais būdais ar tiesiog nenorintiems investuoti į sudėtingesnę ir brangesnę įrangą idealiausias pasirinkimas – pieno plakiklis. Jį dažnai renkasi tie, kas įsigijo kavos aparatą be automatizuotos pieno sistemos, tokį kaip automatinis kavos aparatas be galimybės plakti pieną ar tik juodai kavai skirtas kapsulinis kavos aparatas. Pieno plakiklis taip pat dažnas pasirinkimas tų, kas naudojasi įvairiais kavos ruošimo įrankiais

Kavos Draugo asortimente rasite garsiausių pasaulio gamintojų įvairių tipų pieno plakiklių: rankinių, pusiau automatinių bei visiškai automatinių. 

Rankiniai pieno plakikliai 

Jeigu ieškote ekonomiško, patogaus ir mažai priežiūros bei valymo reikalaujančio būdo suplakti pieną, rankinis pieno plakiklis – tinkamiausias pasirinkimas. Populiariausi šioje kategorijoje – plaktuvai su stūmokliu. Pienas pilamas į plakiklį ir jame šildomas – svarbu atkreipti dėmesį, kurio tipo viryklėms plakiklis yra skirtas (ypač jeigu turite indukcinę kaitlentę). Pašildyto pieno temperatūra neturėtų viršyti 65 laipsnių pagal Celsijų (čia pravers termometras pienui) – tuomet pieno puta bus pati saldžiausia ir skaniausia. Pakaitinus pienas plakamas spaudžiant stūmoklį su sieteliu keliolika kartų. Gavus norimos tekstūros pieno putą, ją pilame tiesiai ant paruoštos kavos. Šio tipo pieno plaktuvai paprastai gaminami iš aliuminio arba nerūdijančio plieno, tad pasižymi ilgaamžiškumu ir paprasta priežiūra. Šie plaktuvai ypač tiks tiems, kas pieniškais gėrimais mėgaujasi ne vieni – dėl didesnio indo tūrio paruoštos pieno putos užteks keliems puodeliams. 

Kitas rankinių pieno plakiklių tipas – kokteilinę primenantys sumaunami indai. Jie plaka pieną, bet jo nešildo. Pieną užtenka supilti iki nurodytos žymos, uždėti kitą indo dalį ir purtyti, kol susidarys standi pieno puta. Jeigu ruošiate šaltą gėrimą, galite iš karto naudoti šaltą pieno putą, o jeigu tai bus pieno puta karštam gėrimui, galite po plakimo ją pašildyti mikrobangų krosnelėje tam skirtame inde. 

Verta paminėti, kad prie šios plakiklių klasės galima priskirti ir prancūziškus kavinukus. French Press kavinukai, nors ir skirti pirmiausiai kavai arba arbatai plikyti, gali atstoti pieno putų plakiklį. Į jį galima įpilti iš anksto pakaitintą pieną ir stūmoklio pagalba suplakti. 

Rankinis pieno plakiklis – puikus pasirinkimas tiems, kas vertina paprastumą ir patogumą bei nėra pasiruošęs išlaidauti. Be to, rankiniams plakikliams nereikalinga elektros energija, todėl juos patogu pasiimti į kelionę arba naudoti ten, kur elektros energijos nėra arba jos tiekimas ribotas.

Pusiau automatiniai pieno plakikliai

Dar vienas pieno plaktuvų tipas – pusiau automatinis pieno plakiklis. Tai skirtas laikyti rankoje ir dažniausiai baterijomis varomas prietaisas. Šio tipo plakikliai turi specialų antgalį, kurio pagalba greitai ir patogiai suplaksite standžią pieno putą. Išmanesni šios kategorijos prietaisai turi jungiklį plakimo greičiui keisti, tad taip galima reguliuoti ir putos konsistenciją. Tokie plakikliai užima mažiausiai vietos, o kadangi paprastai jiems nereikalingas elektros lizdas, juos taip pat patogu pasiimti į kelionę ar išvyką. 

Automatiniai pieno plakikliai

Tiems, kas vertina maksimalų patogumą ir greitį, geriausias pasirinkimas – automatinis pieno plakiklis. Tiesa, jie šiek tiek brangesni nei kitų tipų plaktuvai, tačiau dėl paprasto veikimo visgi yra populiariausi. Į šio tipo plakiklius užtenka supilti pieną iki nurodytos žymos ir paspausti mygtuką – plaktuvas viską atlieka už jus: pienas pašildomos iki tinkamos temperatūros bei suplakamas maišiklių pagalba. Daugelyje modelių maišikliai gali būti keičiami norint reguliuoti putos kiekį (galite rinktis, ar prietaisas tik kaitins pieną, ar kaitins ir plaks). Išmaniausiuose automatiniuose plaktuvuose galima suplakti ne tik karštą, bet ir šaltą pieno putą, reguliuoti plakimo temperatūrą arba pasirinkti kitas integruotas programas, viena tokių – karšto šokolado funkcija. Pvz., Bialetti modelis „Choco & Milk“ yra skirtas gaminti tiek pieno putą, tiek ir karštą šokoladą. 

Žymiausi pieno plakiklių gamintojai

Stengiamės, kad Kavos Draugo asortimente rastumėte tai, kas yra geriausio kavos rinkoje. Todėl nuolat sekame kavos pasaulio naujoves ir bendradarbiaujame su žymiausiais gamintojais. Mūsų asortimente rasite žymiausių prekinių ženklų geriausius pieno plakiklius: 

Bialetti

Garsi italų įmonė, gaminanti kavos aparatus, kavinukus bei kitus smulkius virtuvės technikos prietaisus. Bialetti siūlo didžiausią visų rūšių pieno plakiklių pasirinkimą: rankinius „Tuttocrema“ bei „Cappuccinatore Acciaio“; pusiau automatinį plakiklį bei automatinius įvairių spalvų pieno putų plakiklius.

Hario 

Šimtametes japoniškas tradicijas puoselėjanti įmonė siūlo garsiausią rankinį pieno plakiklį „Latte Shaker“, kurio pagalba lengvai suplaksite standžią pieno putą.

Melitta 

Vokiečių kavos ruošimo filtrų bei kavos aparatų lyderė gamina itin populiarus automatinius pieno plakiklius „Cremio“, kurių pagalba galima paruošti tiek karštą, tiek šaltą pieno putą.

JURA  

Šveicariškos kokybės standartais besiremiantis gamintojas siūlo ne tik platų automatinių kavos aparatų asortimentą, tačiau ir populiarųjį automatinį JURA pieno plakiklį. Naudodami šį plaktuvą, galėsite pasirinkti iš 3 temperatūros režimų: šalto, šilto ir karšto. Tai reiškia, kad galite suplakti tiek šaltą, tiek ir karštą pieno putą.

Sage  

Europinis australiškos kilmės prekinis ženklas, gaminantis daugybę įvairių virtuvės technikos prietaisų taip pat siūlo funkcionalų pieno putų plaktuvą „The Milk Cafe“, kuris naudoja indukcinio kaitinimo principą bei leidžia nustatyti norimą plakimo temperatūrą. Skirtingų maišiklių dėka galite suplakti skirtingo standumo putą. 

Linkime skanios kavos ir kitų gėrimų su lengvai paruošiama bei skania pieno puta! 

Skaityti daugiau