2 už 1 kainą
2 už 1 kainą

Pilnai automatiniai „De’Longhi“ kavos aparatai

Gerti kavą namuose visuomet malonu, o su „De’Longhi“ pilnai automatiniais kavos aparatais galite visiškai atsipalaiduoti. Tiesiog išsirinkite mėgstamiausias pupeles, paspauskite mygtuką ir pajuskite, kaip ką tik sumalta kava pripildo puodelį fantastiško skonio ir aromato.

Kava iš šviežiai maltų pupelių yra geresnė.

„De’Longhi“ malūnėliai tobulai mala kavos pupeles ir pripildo namus kavos aromato. Skonis ir kvapas priklauso nuo tinkamo maltos kavos kiekio: ruošdami jums puodelį espreso, visuomet naudojame tik tiek, kiek reikia. Taip išvengiame bereikalingo švaistymo, o gėrimas puodelyje – geriausias, koks gali būti.

Kava ir pienas – tobulas derinys.

Gardžiuokitės puikios kreminės konsistencijos pieniniais gėrimais. Ruoškite gardžius pieno gėrimus kada panorėję – tereikia spustelėti vieną mygtuką ir sistema „LatteCrema“ viskuo pasirūpins. „De’Longhi“ sistema „LatteCrema“ reikiamomis proporcijomis sumaišo garus, orą ir pieną. Puodelis užsipildo tobula puta, kurios temperatūra tobula iki paskutinio lašo.

Automatiniai aparatai su automatinio valymo funkcija.

Mūsų pilnai automatinius kavos aparatus lengva valyti net ir paruošus sudėtingus ir rafinuotus pieno gėrimus. Jie valomi automatiškai – jums belieka tik gardžiuotis gėrimais.

Viskas, ką jums reikia žinoti apie kavos aparatą, vienu prisilietimu.

 

Programėlėje galite nustatyti asmeninį kavos profilį ir naudoti jį kada panorėję:

- Gardžiuokitės kava realiuoju laiku: naudodamiesi programėle galite tikrinti visus mėgstamus receptus tiesiog ekrane.
- Atraskite naujus receptus: atraskite naujus skonius keisdami aromato intensyvumą, kavos kiekį ir temperatūrą veikiant slėgiui.