Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Reikia nuoširdaus patarimo? +370 699 44844
Atgal

Ką kalba mūsų klientai

O čia patys maloniausi mūsų darbo vaisiai! Štai keletas mūsų klientų atsiliepimų:

Labai maloni konsultantė Klaipėdoje, Rima, pavaišino kava ir viską su šypsena paaiškino apie kavos aparatus. Sėkmės jai darbe!

Rasa N.

2016 m. gruodis

 

Reikia konsultacijos – visada gausi, apsilankysi salone – dar ir kava pavaišins, kava visada šviežia, pristatymas – nežinau, ar būna operatyvesnis!

Aušra Š.

2016 m. lapkritis

 

Ačiū Jums labai :) Esu viskuo daugiau nei patenkinta. Apratas laukia kada bus įteiktas dovanų, o aš nekantrauju ragauti savo mėgstamas kavas. Taip pat dėkui ir už dovanas ;)

Diana Z.

2016 m. lapkritis

 

Operatyvumas ir kūrybiškas požiūris į problemas. Jaučiasi, kad svarbiausia – klientas, o ne noras būtinai parduoti brangiausią prekę ;) Ačiū!

Kristina L.

2016 m. lapkritis

 

Pagaliau aš geriu skanią kavą… Dėkoju Rimutei už konsultacijas, malonų apatarnavimą! Manau, kad kiekvienas apsilankęs liks patenkintas ir visada rekomenduos jūsų paslaugas kitiems. Kuo nuoširdžiausiai dėkoju ir linkiu sėkmės!

Svajūnė S.

2016 m. lapkritis

Klientų atsiliepimai