2+2

KALĖDINĖS VERSLO DOVANOS

Sukursime asmeninį dovanų rinkinį pagal Jus!

B2B

Kviečiame rinktis verslo dovanas iš išskirtinio Kavos Draugo asortimento: populiariausia kava, skanėstai iš geriausių Europos šokolado meistrų, žinomų ir nišinių gamintojų arbata bei kavos advento kalendoriai.

Kainos pasiūlymai pateikiami individualiai, priklausomai nuo pasirinktų produktų ir kiekio.

Telefono numeris:
+370 676 80722
Arba pildyti formą
Caprisette

POPULIARIAUSIA IR GERIAUSIAI ĮVERTINTA KAVA

Siūlome jums bene plačiausią kavos asortimentą: šviežiai skrudintos kavos pupelės ir aromatinga malta kava, visų jau pamėgti kavos mišiniai ir gurmaniška rūšinė kava, mažose ir didelėse pakuotėse. Nuo 2010 metų mūsų kavą išbandė ir pamėgo jau milijonai!

GURMANIŠKI SKANĖSTAI IŠ GERIAUSIŲ EUROPOS ŠOKOLADO MEISTRŲ

Belgiško šokolado plytelės ir batonėliai su įvairiausiais įdarais, graikiško šokolado skanėstai ir britiškas karštas šokoladas – mūsų asortimente rasite išskirtinius ir dar niekur nematytus skanėstus iš geriausių Europos šokolado meistrų, kurie nustebins kiekvieną tikrą gurmaną.

Galler
Arbata

AUKŠČIAUSIOS KOKYBĖS ARBATA IŠ ŽINOMŲ IR NIŠINIŲ GAMINTOJŲ

Turime ką pasiūlyti ir arbatos mėgėjams! Pristatome tiek pasaulyje žinomus ir itin vertinamus arbatos prekės ženklus – Whittard of Chelsea (Dž. Britanija), TWG Tea (Singapūras), Dammann Frères (Prancūzija), tiek ir nišinius ir dar visai negirdėtus vardus, kurie maloniai nustebins visus arbatos gurmanus.

KAVOS ADVENTO KALENDORIAI – LAUKIAMIAUSIA METŲ DOVANA

Tai pati laukiamiausia ir perkamiausia dovana visiems kavos mėgėjams. Kiekviename Kavos Draugo advento kalendoriuje rasite 24 išskirtinio skonio rūšines kavas iš viso pasaulio.
P.S. Kasmet šiuos kavos kalendorius išperka akimirksniu, tad paskubėkite užsakyti!

Kalendoriai
Rinkinys

PRABANGŪS KAVOS IR ŠOKOLADO RINKINIAI

Sunku pasirinkti iš daugybės atskirų pasiūlymų? Paruošėme jums jau sukomplektuotus dovanų rinkinius iš aukščiausios kokybės kavos ir prabangių MULATE šokoladų.

Norėtumėte pateikti užsakymą? Susisiekite:

Telefono numeris:
+370 676 80722
Arba pildyti formą