Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.!
Sutinku!
Reikia nuoširdaus patarimo? +370 699 44844
Atgal

Keraminis filtras „Hario V60-2“

25.00
Kiekis:
Kavos Draugo pratęsta garantija
Viskas, ką reikia apie ją žinoti!
X
Kodėl verta įsigyti?
Perkant kavos aparatą namams (t.y. kaip fiziniam asmeniui), įprastinė garantija galioja du metus. Įsigijus pratęstą garantiją, garantijos periodas bus pratęstas dviems metams (bendrai aparato garantija galios 4 metus). Jeigu kavos aparato remontas užtruks - duosime Jums pakaitinį! :)
Kokiais atvejais galioja?
Pratęsta garantija yra lygiavertė įprastai garantijai. Aparatai su pratęsta garantija turi pirmumą atliekant diagnostiką ir šalinant gedimą. Visas sąlygas galite rasti paspaudę čia.
Kokia yra šios paslaugos kaina?
Pratęstos garantijos paslaugos kaina yra 10 proc. kavos aparato kainos. T.y. jeigu aparato kaina yra 500 €, tai pratęstos garantijos kaina šiam aparatui yra 50 €. Minimali paslaugos kaina yra 40 €.
Kaip įsigyti?
Pratęstos garantijos paslaugą galite įsigyti pirkdami mūsų salonuose (Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje), užsisakant prekes internetu, el. paštu ir telefonu.
Kur kreiptis, jeigu reikalingas remontas?
Paskambinkite mums telefonu +370 699 44844. Per vieną darbo dieną iki Jūsų namų atvyks kurjeris ir nemokamai* nugabens kavos aparatą į servisą. Atlikus diagnostiką ir pašalinus gedimą susisieksime su Jumis ir kavos aparatą pristatysime Jums į namus!
*Atvejais, kai nustatoma, jog kavos aparato gedimas yra garantinis.
Aplankykite mūsų parduotuvę
Kaunas
Vilnius
Klaipėda
X
Prekę pristatome jau kitą darbo dieną
Užtikriname šios prekės kokybę!
Arijana
Žinome, jog kartais išsirinkti tinkamiausią variantą yra keblu, todėl visada laukiame Jūsų skambučio!
Jūsų Kavos Draugai

Išsamesnė informacija

Keraminis filtras V60-2 yra kūgio formos kavos filtras, su tolygiai besileidžiančiais grioveliais.

Kūginiai popieriniai filtrai savo forma prailgina vandens ir maltos kavos sąlyčio trukmę, kadangi pilamas vanduo suteka link centro. Vienu kartu galima paruošti du puodelius

Šis paprastas kavos fitravimo metodas suteikia visišką filtravimo laiko ir temperatūros kontrolę, kad kava būtų pagaminta pagal jūsų pageidavimus. Didelė ertmė dugne leidžia kavai tekėti laisvai ir suteikia jums laisvę kontroliuoti kavos skonį, priklausomai nuo to, kaip greitai pilsite karštą vandenį (greitas vandens pilimas šviesesnei kavai, o lėtas – tamsesnei).

Keraminio filtro „Hario V60-2“ naudojimas:

1. Karštu vandeniu pašildykite keraminį ir popierinį filtrus. Tai padės išvengti popieriaus poskonio.
2. Įberkite šviežiai maltos kavos į popierinį filtrą (paprastai naudojama vidutinio rupumo malta kava).
3. Sudrėkinkite kavą karštu vandeniu: pirmiausia filtro centrą, o tada ratais liekite į šonus, vis aukščiau. Visas paviršius turėtų būti sušlapęs, todėl panaudokite apie 30 ml vandens. Tai turėtų būti lėtas vandens pylimas, trunkantis apie 10 sekundžių.
4. Kai ankstesnį etapą baigsite, nustatykite laikmatyje 2 minutes. Kai liks 1 minutė ir 40 sekundžių, pradėkite pilti vandenį koncentriniais ratais taip, kad išoriniams maltos kavos pakraščiams vandens nekliūtų.

Tikslas yra supilti likusį vandenį (atėmus tą, kurį naudojote maltos kavos drėkinimui) per ateinančias 80 sekundžių. Tam, kad teisingai atliktumėte šį veiksmą, vandenį reikia pilti tikslia, nenutrūkstama srove. Lengviau tą padaryti yra prilaikant puodelį ar ąsotėlį, į kurį bėga kava. Tam, kad nenusidegintumėte rankų, apvyniokite indą rankšluostėliu ir šiek tiek pakelkite.

Kai lieka apie 20 sekundžių, nustokite pilti vandenį. Jeigu maltos kavos rupumas yra teisingas, vanduo baigs lašėti pro filtrą į puodelį kaip tik tuo metu, kai baigsis laikas laikmatyje.
Jeigu vanduo subėga per greitai – kitąkart naudokite smulkesnio malimo kavą, jeigu per lėtai – rupesnio.

Produkto specifikacijos

  • Gamintojas: Hario;
  • Matmenys (AxGxP), cm: 11 x 12.1 x 12.4;
  • Papildomos savybės: Galima plauti indaplovėje;
  • Svoris: 160 g;
  • Kilmės šalis: Japonija.

Klientų atsiliepimai

Perku