Šventiniai pasiūlymai iki -50%

Daugiafunkcinė pjaustymo lentelė “Chop & Serve”

Specifikacijos Apie produktą
39.00
Sutaupykite 20,00  59,00 
  • Pristatysime per 1 - 3 dienas

Specifikacijos

GamintojasUnikia AS
SpalvaBalta
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Ši daugiafunkcinė pjaustymo lentelė “Chop & Serve” asortimento naujiena. Skirta taupantiems vietą ir laiką. Idealiai tinka ruošiant užkandžius draugų vakarėliams, gimtadieniams ar savaitgalio išvykoms.

ANT STALO PAGALIAU TVARKA

Su šiuo pjaustymo lentelių ir serviravimo indų komplektu labai lengva ruošiant maistą ant stalo palaikyti tvarką. Vienoje pusėje ant specialaus tam skirto padėkliuko laikote nešvarius ar jau naudotus įrankius (stalas lieka švarus),į kitą pusę nustumiate visas nupjautas šakeles, žieveles ir kitas nevalgomas dalis (jokių maišelių, papildomų lėkščių atliekoms), o prisipildžius indeliui beliks tik išmesti arba sukompostuoti.

Likę du šonai – jau supjaustytiems ir paruoštiems serviruoti ingredientams sudėti: alyvuogėms, pomidoriukams, pjaustytiems agurkams, salotoms ir pan.

Išvalius kitus du indelius, naudojamus atliekoms ir įrankiams nuvarvinti, juos taip pat galite naudoti užkandžiams sudėti: nachos traškučius, keptus vištienos gabalėlius ir ką panorėjus.

Daugiafunkcinė pjaustymo lentelė “Chop & Serve” – patogu, paprasta ir tvarkinga – viskas, ko reikia funkcionaliai virtuvei.

Dėžėje rasite:

  • 2 pjaustymo lenteles. Viena bambukinė, skirta vaisiams ir daržovėms pjaustyti. Kita – plastikinė, skirta žuviai ir mėsai.
  • 3 indeliai serviravimui.
  • 1 pailgas indelis su padėkliuku nuvarvėjimui. Šis padėklas išsiima, o indelį galima naudoti ir serviravimui.
  • 1 pailgas indelis atliekoms sudėti (taip pat gali būti naudojamas ir kaip serviravimo indelis).
  • 1 Padėklas, skirtas užfiksuoti lentelėms pjaustant ir indeliams transportuoti.
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą