2 už 1 kainą
2 už 1 kainą

Daugkartinio naudojimo kapsulės Nespresso® aparatams Sealpod „Classic Edition“

  • Naujiena
  • Tik e-shop
Specifikacija Apie produktą
Kiekis
35,90 

Pristatysime per 1 - 5 darbo dienas *95% užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Specifikacija

Video

Apie produktą

Sealpod – tai daugkartinio naudojimo kapsulių sistemų pradininkas. Patentuotų nerūdijančio plieno Sealpod kapsulių veikimo principas niekuo nesiskiria nuo įprastų vienkartinių kapsulių. Šis Classic Edition rinkinys yra skirtas Nespresso kapsuliniams kavos aparatams.

NEPRIEKAIŠTINGAS SUDERINAMUMAS

Sealpod kapsulės tinka daugumai Nespresso kapsulinių aparatų – tai jas paverčia suderinamiausiomis šiuo metu rinkoje esančiomis daugkartinio naudojimo kapsulėmis! Jos buvo išbandytos tūkstančius kartų ir yra trumpesnės už vienkartines kapsules, tad galite neabejoti – naudodami jas, savo kavos aparatui tikrai nepakenksite.

ATSIKRATYKITE KARŠTO PLASTIKO

Iš nerūdijančio plieno pagamintos, daugkartiniam naudojimui skirtos Sealpod kavos kapsulės siūlo alternatyvų sprendimą, išsaugantį jūsų mėgstamiausių gėrimų skonį. Sumažinkite neigiamą aplinkai daromą poveikį ir pasirūpinkite savo sveikata ruošdami kavos gėrimus be karšto plastiko.

SUTAUPYKITE IR MĖGAUKITĖS KAVŲ ĮVAIROVE

Sealpod kapsulėmis galima naudotis visą gyvenimą! Jos padės jums sutaupyti bei sumažinti išmetamų atliekų kiekį be jokių nepageidaujamų kavos skonio pokyčių. Be to, galėsite mėgautis būtent tokia kava, kokios tuo metu užsigeisite: nuo vietinių skrudintojų produktų iki rūšinių pupelių iš viso pasaulio. Tiesa, ruošiant kavą, siūlome vadovautis keliomis pagrindinėmis taisyklėmis: ją sumalkite smulkiai, rinkitės vidutinio ar tamsaus skrudinimo pupeles ir į kapsulę įberkite 4,2–4,5 g (arba pusantro kaušelio) šviežiai sumaltos kavos.

Ką gausite: 

– 2 kapsulės

– 2 kavos šviežumą išsaugantys dangteliai, leisiantys jums kapsules užpildyti iš anksto ir mėgautis šviežia kava net prabėgus 7 dienoms!

– 1 kaušelis kavai

– 2 atsarginiai silikoniniai žiedai

– 120 lipnių aliuminio dangtelių

Idealiai tinka:

Tiems, kurie siekia turėti pasirinkimo laisvę, praktikuoja sveiką gyvenimo būdą ir nori mėgautis gardžia kava už prieinamą kainą tuo pačiu tausodami mūsų planetą. Kitaip nei Starter Edition atveju, šis rinkinys jums leis vienu metu naudoti dvi kapsules. Tai – tobulas sprendimas cappuccino mėgėjams! 

Suderinamos su:

Dauguma Nespresso kavos aparatų, įskaitant daugelį De’Longhi ir Breville modelių: Inissia, Pixie, Citiz, Citiz-Milk, Maestria, Gran Maestria, Le Cube, Lattissima, Lattissima+, Lattissima Touch, Essenza, Essenza Krups, Essenza Mini, Creatista, Creatista Plus, Creatista Pro, Creatista Uno, KitchenAid, Wacaco Minipresso NS, Prodigio, Expert ir Concept. NESUDERINAMOS su VertuoLine, Keurig ir Dolce Gusto aparatais.

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
5.00
3 atsiliepimas(ai)
100%
0%
0%
0%
0%

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą