Elektrinis grilis Wilfa "CG-2000B" - Kavos Draugas
Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Elektrinis grilis Wilfa “CG-2000B”

Specifikacijos Apie produktą
Išvalyti
  • Pristatysime per 1 - 3 dienas

Specifikacijos

Grilio tipas

Atviras/Uždaras

Gamintojas

Wilfa

Spalva

Juoda

Danga

Nelimpanti

Reguliuojama temperatūra

Taip

Galia

2000 W

EAN

7044876027047

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Ant grotelių kepta žuvis ar vidutinio apskrudimo jautienos kepsnys? O gal daržovių iešmelis? Rinkitės ką gaminsite šiandien, nes su Wilfa „MiniGrill CD-2000B“ elektriniu griliumi vakarinei ar savaitgalio šeimos pietums idėjų niekada nepritrūksite. 
Grilio korpusas pagamintas iš nerūdijančio šlifuoto plieno, tačiau matinės juodos spalvos detalės jam suteikia elegancijos. Jis taip patogiai ir paprastai naudojamas,  kad ant grilio kepti kepsniai taps Jūsų savaitgalio tradicija.
KĄ GALITE PARUOŠTI?
Ar jau pradėjote svarstyti, kiek visko galėtumėte pagaminti naudojantis šiuo Wilfa „MiniGrill CD-2000B“ elektriniu griliumi? Nes mes Jums turime kelias idėjas:
  • Mėsos ir daržovių iešmeliai. Kai norisi kažko kitokio, įprastus produktus sumaukite ant medinių iešmelių ir pakepkite ant grilio. Juk kartais tikrai reikia kažką pakeisti, net jeigu tai tradicinis patiekalas.
  • Žuvies kepsniukai. Idealiai apskrudusi, tačiau viduje sultinga ir minkšta žuvis gali tapti mėgstamiausiu Jūsų patiekalu, o tai – jau pirmas žingsnis į sveikesnę mitybą.
  • Ypatingai traškūs karšti sumuštiniai. Kai norisi kažko lengvai ir greitai paruošiamo, sumuštiniai – visada gera mintis. Tik nepamirškite paįvairinti ingredientų.
Ruoškite maistą sveikiau kartu su Wilfa „MiniGrill CD-2000B“ elektriniu griliumi. Tai paprasta, lengva, o idėjų, ką galėtumėte iškepti, niekada nepritrūksite.
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Facebook Atsiliepimai
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą