Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Emanuelio Ryklio knyga „Tebūnie kava“ 

Specifikacijos Apie produktą
Gaukite pasiūlymą

Specifikacijos

GamintojasCrooked Nose
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

„Tai knyga apie kavą ir aplink kavą. Smalsiems, atviriems ir norintiems pažinti bent dalį šio tamsiojo gėrimo pasaulio. Čia dalijuosi patirtimi, įgyta per septynerius metus dirbant, eksperimentuojant ir tiesiog žaidžiant su kava. Nuo žalios pupelės iki skrudinimo, nuo kavos degustacijų iki jos derinimo su maistu, nuo pažįstamų kavos produktų iki originalių receptų bei įrankių. Skanių atradimų, gerbiamieji.” (Emanuelis Ryklys)

Kavos entuziasto ir kavos manufaktūros „Crooked Nose & Coffee Stories“ steigėjo Emanuelio Ryklio knyga „Tebūnie kava“ – puiki dovana tikram kavos mylėtojui. Ją skaitydami susipažinsite su kavos pagrindais – kavos auginimu, rūšimis ir porūšiais, kavos pasaulio regionais, apdorojimo būdais bei skrudinimu. Atversite kavos skonių ir kvapų pasaulį. Susipažinsite su įvairiausiais kavos ruošimo įrankiais bei atrasite daug naudingų patarimų skaniai kavai paruošti.

Knygą išleido nepriklausoma leidykla „Dvi Tylos“, skirianti ypatingą dėmesį ne tik leidžiamų knygų turiniui, bet ir estetikai. Todėl ši knyga žavi ne tik savo turiniu, bet ir leidžia grožėtis estetišku pateikimu.

Autorius: Emanuelis Ryklys
Fotografas: Darius Petrulaitis
Dizaineris: Tadas Karpavičius
Iliustratorius: Martynas Vilimavičius
Redaktorė: Jurgita Jačėnaitė
Leidėjas: Dvi Tylos
Metai: 2019
Puslapiai: 222
Formatas: 19 x 24 x 2,2 cm

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą