Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Kavavirė Bialetti „Moka New Brikka Restyling 4-cup“

Specifikacijos Apie produktą
44.99
  • Pristatysime per 1 darbo dieną

Specifikacijos

TipasMoka kavavirės
GamintojasBialetti
Kavos aparatas naudojaMalta kava
Vandens talpos tūris200 ml
EAN8006363023092
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Kavavirė Bialetti „Moka New Brikka Restyling 4-cup“ išlaikė klasikinį Moka Express kavavirės dizainą, tačiau dėl integruoto specialaus vožtuvo verda dar tirštesnę kavą nei įprastos moka kavavirės. Kavavirė yra pagaminta iš aliuminio, o rutulio formos rankenėlė viršuje ir šoninė rankenėlė yra padengti juodu plastiku. Vienu kartu paruošite 200 ml kavos (arba 4 mažus espresso puodelius).

Bialetti dar 1933 metais sukūrė pirmąją pasaulyje moka kavavirę, tapusią ne tik neatsiejamu italų ankstyvo ryto simboliu, bet ir išpopuliarėjusią visame pasaulyje. Kavą pagaminti itin paprasta ir greita: per kelias minutes puikus kavos aromatas pasklinda po namus ir mes jau mėgaujamės tobulo skonio kava.

Kaip virti kavą moka kavavirėje?

1. Apatinę kavavirės talpą pripildykite kambario temperatūros vandens (iki apsauginio vožtuvo).
2. Pasirinkite savo mėgstamą maltą kavą (rekomenduojamas malimo rupumas: specialiai pritaikytas moka kavinukui ir jokiu būdu ne pernelyg smulkus!). Kavavirėje esantį maltai kavai skirtą filtrą gausiai pripildykite kavos – kavos suspausti nereikia.
3. Pastatykite kavavirę ant viryklės (rankenėlė neturėtų būti virš kaitros). Nustatykite žemą kaitros lygį – verta palaukti keliomis minutėmis ilgiau dėl dar tobulesnio kavos skonio. Kai viršutinė kavavirės dalis prisipildys kava, išjunkite kaitrą.
4. Ir svarbiausias momentas – skanavimas! Kava bus skanesnė, jeigu gersite iš karto!

– Negalima plauti indaplovėje
– Netinka naudoti ant indukcinės viryklės

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą