Kavos aparatas Bosch „TES71321RW“ - Kavos Draugas
VASAROS IŠPARDAVIMAS IKI -45%!

Kavos aparatas Bosch „TES71321RW“

( 0 )
Specifikacijos Apie produktą
Produktas nebegaminamas

Rekomenduojame įsigyti kartu

Suma: 353.98

Sutaupykite

Specifikacijos

Tipas

Automatiniai

Gamintojas

Bosch

Garantijos laikotarpis

24 mėnesiai

Kavos aparatas naudoja

Kavos pupelės, Malta kava

Juodų kavų kiekis paruošiamas vienu metu

2

Programuojamas kavos kiekis

Taip

Ar kavos aparatas ruošia karštą vandenį?

Taip

Nukalkinimo programa

Taip

Automatinis skalavimas

Taip

Reguliuojamas kavos kiekis

Taip

Vandens pompos slėgis

15 BAR

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Šis kavos aparatas net 6 šeimos nariams leis susikurti atskirus profilius savo vardu bei užsiprogramuoti savo receptus. Aukštos klasės interaktyviame ekranėlyje galėsite pasirinkti pageidaujamą  gėrimą: espresso ir juoda kava (1 ar 2 porcijos), cappuccino, latte macchiato, karštas pienas, karšta pieno puta bei karštas vanduo arbatai. Ir visa tai bus pagaminta vienu mygtuko palietimu akimirksniu! Pagaminta kava bus dar skanesnė bei aromatingesnė, nes šis kavos aparatas jau turi net 19 barų slėgį. Puodelių pašildymo funkcija užtikrins, kad Jūsų puodeliai būtų visuomet šilti, o kava ilgiau būtų karšta. Mėgaukitės tobula kava!

STIPRESNĖ BEI AROMATINGESNĖ KAVA

Pasirinkus dvigubo malimo funkciją, galėsite pasigaminti labai stiprią, bet aromatingą kavą be jokio kartumo (kavos aparatas sumals bei užplikys nustatytą kavos kiekį per 2 kartus – tokiu būdu paruošta kava bus aromatingesnė bei skanesnė). Dėl didesnio aparato turimo slėgio – 19 barų – Jūsų kava bus dar aromatingesnė bei tirštesnė.

KAVOS GĖRIMŲ ĮVAIROVĖ VIENU MYGTUKO PALIETIMU

Espresso ir juoda kava (1 ar 2 puodeliai), cappuccino, latte macchiato, karštas pienas, pieno puta ir karštas vanduo arbatai – visus šiuos gėrimus pasigaminsite vienu palietimu.  Net 6 skirtingi vartojai galės susikurti savo profilį bei pagal savo skonį užprogramuoti įmalamos kavos kiekį, vandens kiekį bei gėrimo temperatūrą.

ESTETIŠKUMAS

Šis kavos aparatas ne tik gamina skanią kavą, bet ir puikiai atrodo. Kavos gaminimo metu puodeliai yra subtiliai apšviečiami, estetišką vaizdą padeda sudaryti pridedama talpa pienui.

x-AromaPro Aroma PressureSystem
Geriausias aromatas beipuiki grietinėlė dėka naujai sukurtos kavos brandinimo kameros, kuri leidžia maksimaliai išnaudoti maltos kavos ir vandens galimybes. Nesvarbu, kiek yra sumaltų kavos pupelių, jos bus išnaudotos optimaliai.
x-AromaDoubleShot Aroma DoubleShot
Dabar galite pats nuspręsti, kokio stiprumo kavą norite pasigaminti. Su Aroma DoubleShot šis subtilus procesas yra pakartojamas, kad kava įgautų daugiau aromato bei sodresnio skonio.
x-SensoFlow SensoFlow sistema
Tobula espresso kava nuo pat pirmo kavos puodelio dėka unikalios kaitinimo sistemos, kuri palaiko tolygią temperatūrą. SensoFlow sistema leidžia mūsų kavos gaminimo aparatui dirbti daug greičiau nei kiti aparatai – nuo įjungimo iki pirmojo kavos puodelio. Šis aparatas sunaudoja bene mažiausiai elektros energijos iš visų prietaisų, esančių rinkoje.
x-CreamCleaner CreamCenter sistemos valymas
Greito valymo programą pieno ruošimo sistemai galite paleisti neardant pačio “kapučinatoriaus”, tačiau, esant poreikiui, tai padaryti nėra sunku – išardykite į keturias dalis ir galite plauti indaplovėje.
x-OneTouch Automatinis paruošimas – OneTouch funkcija
Užtenka tik vieno mygtuko paspaudimo norint paruošti espreso, kapučino, latte macchiato ar tiesiog šviežiai paruoštos kavos. Jeigu norite naudoti maltą kavą, ją tiesiog supilkite į atskirą talpą aparate. Su
Bosch Espresso aparatais jūs visada galite pasirinkti.
x-SinglePortion SinglePortion Cleaning
Automatinė valymo funkcija po kiekvieno kavos puodelio, kad galėtumėte ragauti tobulos kavos kiekvieną kartą.
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

( 0 )

Įvertinti:
Ačiū! Jūsų atsiliepimas jau greitai atsiras prie šio produkto!

Kol kas jokių atsiliepimų nėra.

preloader