2+2

Kavos aparatas De’Longhi Primadonna Soul ECAM 610.75.MB

 • 50 € sugrįžta
 • KALĖDŲ TOP
 • 0% lizingas
4.33
Kiekis
Pratęsti garantiją
-4%
1069,00  1029,00 
Turime centriniame sandėlyje (prekę galite įsigyti internetu).
Klausti apie prekę

Pristatysime per 1 - 5 darbo dienas

Kalėdinius pirkinius galite grąžinti net iki 2024.01.31.
Pirkinius, įsigytus tarp 2023.11.24 ir 2023.12.24, galite grąžinti net iki 2024.01.31.

Grąžinant pirkinius, galioja prekių grąžinimui taikomos sąlygos. Pratęstas grąžinimo terminas neturi įtakos įstatymais nustatytoms teisėms.
Perkant šį kavos aparatą, dovanų gausite 50 € vertės kuponą kitam apsipirkimui.
Paruošus siuntą pristatymui, dovanų kuponą atsiųsime jūsų nurodytu elektroniniu paštu (tai gali užtrukti kelias dienas po apmokėjimo).
Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos. Dovanų kupono negalima panaudoti perkant kavos aparatą. Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims. Jei panaudojus dovanų kuponą, krepšelio suma neviršys 39 €, užsakymui bus taikomas pristatymo mokestis. Akcija galioja iki 09.01.2024.
Lizingas be pabrangimo 10 mėnesių.
Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims. Pirkimą lizingu pasirinkite apmokėjimo žingsnyje. Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja iki 2024.01.09.
Pirkdami šį kavos aparatą, tapsite VIP programos nariu ir gausite nuolaidos kuponų, kurių bendra vertė net 50 €.
Tapkite KAVOS DRAUGO VIP programos nariu ir gaukite net 5 kuponus po 10 € sekantiems apsipirkimams KAVOS DRAUGO internetinėje arba fizinėje parduotuvėje. Daugiau informacijos po pirkimo gausite asmeniniu el. paštu. Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims.
Prekę galite rasti
Ukmergės g. 219, Verslo centras „U219“, I a., Vilnius
Yra
P. Lukšio g. 32, Domus galerija, II a., Vilnius
Yra
Jonavos g. 30, Kaunas
Nėra
Naujojo sodo g. 1, Klaipėda
Yra
Jonavos g. 196, Kaunas
Yra
Kavos aparatas De’Longhi Primadonna Soul ECAM 610.75.MB
Kavos aparatas De’Longhi Primadonna Soul ECAM 610.75.MB
Turime sandėlyje
-4%
1069,00  1029,00 

Prie šios prekės tinka

Priežiūros priemonės
Priežiūros priemonės
Rinkinys:

Specifikacija

icon
Kavos pupelės, Malta kava
icon
Kilmės šalis Italija
icon
Išmanioji programėlė
icon
5 Išsaugomi vartotojų profiliai
icon
2.2 l Vandens talpa
icon
14 Kavos tirščių talpa (porcijomis)
icon
Matmenys 26.2x39x48.5cm
icon
Kavos puodelio aukštis iki - 142 mm
icon
Vandens pompos slėgis - 19 bar
icon
Ekranas - spalvotas
icon
Porcijų pasirinkimas juodai kavai - 2

Ruošiami gėrimai

Juoda kava
Juoda kava
Cappuccino
Cappuccino
Dvigubas espresso
Dvigubas espresso
Espresso
Espresso
Espresso Macchiato
Espresso Macchiato
Latte Macchiato
Latte Macchiato
Americano
Americano
Kavinukas kavos
Kavinukas kavos
Cortado
Cortado
Long black
Long black
Cappuccino doppio
Cappuccino doppio
Cappuccino mix
Cappuccino mix
Caffè latte
Caffè latte

Apie De'Longhi Primadonna Soul ECAM 610.75.MB

Visiškai automatinis kavos aparatas De’Longhi „PrimaDonna Soul ECAM 610.75.MB“ yra sukurtas tikriems kavos malonumų mėgėjams. Vienu mygtuko palietimu pagamina net 21 receptą! Naujoji technologija Bean Adapt padeda atskleisti visą kavoje slypinčią skonių ir aromatų įvairovę: tai bene vienintelis kavos aparatas, automatiškai pritaikantis kavos ruošimo procesą prie naudojamų pupelių skrudinimo lygio. Be receptų įvairovės ir tobulo kavos ruošimo proceso, aparatu naudotis itin malonu dėl plataus, spalvoto ir lietimui jautraus ekrano. Mėgstantys išmaniąsias technologijas gali ruošti kavą tiesiai iš savo išmanaus įrenginio.

GĖRIMŲ ĮVAIROVĖ: NET 21 RECEPTAS!

Kavos aparatas visus gėrimus ruošia tiesiog vienu palietimu: nuo klasikinių espresso, cappuccino ir latte macchiato iki madingųjų flat white, cortado bei americano receptų (rinkitės iš 21 iš anksto užprogramuoto recepto). Jūsų patogumui įdiegtos itin patogios naujosios funkcijos: vienu mygutuko palietimu paruošiamas visas kavinukas kavos (kavinuką rasite komplektacijoje!) bei kavos ruošimo funkcija į kelioninį puodelį. Naudojantis integruota funkcija Brew Over Ice, patogu paruošti ir šiandien itin populiarią šaltą kavą.

BEAN ADAPT TECHNOLOGIJA KAVOS SKONIŲ ĮVAIROVEI

Kavos skonis glūdi kavos pupelėse. Kad atskleistume visą pupelėse esančią aromatų ir skonių paletę, skirtingai paskrudintas pupeles reikia malti ir ruošti skirtingai. Naujoji De’Longhi technologija Bean Adapt tuo pasirūpina: tereikia prijungti kavos aparatą prie išmanaus įrenginio ir per išmaniąją De’Longhi Coffee Link programėlę nustatyti naudojamų pupelių skrudinimo lygį. Kavos aparatas automatiškai pritaiko tinkamą malimo rupumo lygį, malamos kavos kiekį bei ruošimo temperatūrą. Taip paruošta kava tobulai atskleidžia visą pupelėse slypintį skonį ir aromatą.

5 VARTOTOJŲ PROFILIAI

Penki vartotojai gali susikurti ir išsaugoti savo atskirą gėrimų meniu. Keiskite ir išsaugokite gėrimų stiprumą, pieno bei kavos kiekį.

VALDYMAS PER IŠMANIĄJĄ PROGRAMĖLĘ

Kavos aparatas gali būti valdomas per išmaniąją De’Longhi „Coffee Link” programėlę. Kurkite gėrimus bei reguliuokite jų nustatymus tiesiai iš savo išmaniojo įrenginio. Išmanioji programėlė vartotojui teikia patarimus ir pasiūlymus, susijusius su kavos aparato priežiūra.

IŠMANUS LIETIMUI JAUTRUS EKRANAS

Intuityvus ir spalvotas lietimui jautrus ekranas (4.3″) kavos aparato valdymą paverčia tikru malonumu. Ekrane lengvai pasirinksite ne tik visus kavos gėrimus, bet ir pritaikysite bei išsaugosite savo mėgstamiausių receptų parametrus. Viskas pasiekiama lengvu prisilietimu! Kavos aparatas yra itin išmanus – įsimena dažniausiai gaminamus gėrimus ir atvaizduoja juos pagrindiniame ekrane.

19 BARŲ SLĖGIS

Ruošiant kavą šiame kavos aparate naudojamas net 19 barų slėgis, todėl kavos gėrimai bus dar tirštesni, aromatingesni ir skanesni.

AUTOMATINĖ PIENO PLAKIMO SISTEMA „LATTECREMA“

Dėl atskirtos nuo kavos ruošimo pieno plakimo sistemos kavos aparatas nuolat pasiruošęs pagaminti tobulą pieno putą. Ant integruotos pieno talpos esantis jungiklis leidžia pasirinkti norimą pieno konsistenciją. „Clean“ funkcija užtikrina pieno sistemos švarą. Nenaudojamą pieno talpą patogiai laikykite šaldytuve. Visos dalys yra plaunamos indaplovėje.

TERMINĖ PIENO TALPA

Viena iš tobulos pieno putos suplakimo paslapčių – šaltas pienas. Naujoje dvigubų sienelių terminėje pieno talpoje pienas ilgiau išlieka šaltas.

LENGVA PRIEŽIŪRA

Automatinė kalkių nuosėdų šalinimo programa, galimybė naudoti vandens filtrą, kavos ruošimo ir pieno sistemos skalavimosi programos bei išimamas kavos virimo mechanizmas leidžia užtikrinti kavos aparato švarą bei visuomet gerti skanią kavą.

MODERNUS DIZAINAS

Kavos aparatas atrodo itin stilingai. Dėl universalaus ir modernaus dizaino puikiai tiks įvairiausio stiliaus erdvėse.

Atsisiųskite NAUDOJIMO instrukciją
Atsisiųsti instrukciją

Lizingas

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar įmanoma pakeisti šio aparato slėgio nustatymus ir jei taip, kaip tai padaryti? Girdėjau, kad espresso ruošimui geriausiai tinka 9 barų slėgis, bet šis aparatas naudoja 19 barų slėgį.

Espresso ruošimas automatiniu ir rankiniu kavos aparatu kiek kitoks, tad ir tinkamiausias spaudimas automatiniuose kavos aparatuose skaičiuojasi į didesnę pusę. Įprastai visuose automatiniuose kavos aparatuose spaudimas svyruoja nuo 15 iki 19 bar. Pakeisti slėgio kavos aparate nėra galimybės.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0
Per kiek laiko šis kavos aparatas įkaista ir būna pasiruošęs gaminti kavą?

Kavos aparatas įsijungia, prasiskalauja ir pasiruošia kavos virimui per keletą minučių.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0
Ar naudojantis šiuo visiškai automatiniu kavos aparatu, atskirų gėrimų nustatymus galima keisti ir ekrane, ar tik mobiliojoje programėlėje (kaip „Class 550.85“ modelio atveju)? Anksčiau turėjau kavos aparatą „ECAM 6700“ ir jis leido atskirų gėrimų nustatymus keisti tiesiog ekrane.

Kavos aparato ir receptų nustatymus galima keisti ir kavos aparato ekrane.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0
Ar šis kavos aparatas veikimo metu kelia daug triukšmo?

DeLonghi kavos aparatų gamintojai malimo ir kavos ruošimo garsą puikiai slopina tam skirtomis garsą izoliuojančiomis medžiagomis. Kavos aparatas netrikdys savo veikimu.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0
Kaip reguliiuoti kavos malimo rupumą?

Kavos malimo rupumo reguliatorius yra pupelių konteineryje. Jeigu norite pastambinti malimo rupumą: malimo metu pasukite reguliatorių skaičiaus 7 link (vienu kartu sukite tik per vieną padalą). Jeigu norite pasmulkinti malimo rupumą: malimo metu pasukite reguliatorių skaičiaus 1 link (vienu kartu sukite tik per vieną padalą). Labai svarbu reguliuoti malimo rupumą malimo metu, kitaip galite sulaužyti malimo mechanizmą. Rezultatą pajusite tik po kelių pagamintų porcijų.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

De'Longhi Primadonna Soul ECAM 610.75.MB atsiliepimai

4.33
12 atsiliepimas(ai)
83%
0%
0%
0%
16%
 • 2 vasario, 2023

  nepirkite Delonghi kavos aparatu…po 2 menesiu sugedo…

  Ar šis atsakymas naudingas?
 • Patikrintas vartotojas
  22 gruodžio, 2022

  Puikus kavos aparatas, lengva naudotis.

  Ar šis atsakymas naudingas?
 • 13 gruodžio, 2022

  Niekas ir niekada nepirkite šio aparato.Kavą jis daro gerai bet nupirktas mažiau nei prieš metus sugedo pieno konteinerio kontaktai.Servias tvarkė 2 kartus:palaiko po mėnesį ir grąžina (tipo sutvarkė)su ta pačia problema.Pavargom kariauti:Kavos draugui pofik viskas svarbu nusipirkot o servisui irgi pofik nes garantinis ir pinigų negauna.Neapsigaukit kiti!!!

  Ar šis atsakymas naudingas?
 • 26 lapkričio, 2022

  Geras kavos aparatas naudojam apie mėnesį kol kas viskas gerai. Gyvename dviese tai pats tas dydis. Džiaugiuosi kad nepataupiau ir nepirkau mažesnio aparato

  Ar šis atsakymas naudingas?
 • Patikrintas vartotojas
  10 vasario, 2022

  Labai patenkinta esu kavos aparatu, labai didelis pasirinkimas gėrimų. Ačiū

  Ar šis atsakymas naudingas?

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą