Kavos aparatas JURA „Giga 6“ - Kavos Draugas
Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Kavos aparatas JURA „Giga 6“

Specifikacijos Apie produktą
Lizingas be pabrangimo 10 mėnesių! Pasiūlymas pateiktas bendradarbiaujant su GF lizingu ir Mokilizingas. Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims. Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos.

Ruošiami gėrimai

Cafè Latte Cappuccino Dvigubas espresso Espresso Espresso Macchiato Flat white Karštas pienas Karštas vanduo Latte Macchiato Lungo Pieno puta

Išvalyti
  • Pristatysime per 1 - 3 dienas

Rekomenduojame įsigyti kartu

Suma: 353.98

Sutaupykite

Specifikacijos

Tipas

Automatiniai

Gamintojas

JURA

Kavos aparatas naudoja

Kavos pupelės, Malta kava

Kavos aparato ekranėlis

Liečiamas

Vandens talpos tūris

2.6 l

Kavos pupelių talpa

560 g

Kavos malūnėlio tipas

Keraminis

Juodų kavų kiekis paruošiamas vienu metu

2

Kavos gėrimų su pienu kiekis paruošiamas vienu metu

1

Programuojamas kavos kiekis

Taip

Ar kavos aparatas ruošia karštą vandenį?

Taip

Ar kavos aparatas ruošia karštą pieną?

Taip

Reguliuojamas kavos stiprumas

Taip

Programuojama vandens temperatūra

Taip

Nukalkinimo programa

Taip

Pieno sistemos valymo programa

Taip

Valymo programa

Taip

Automatinis skalavimas

Taip

Kavos tirščių talpa puodeliais

20

Galia

2300 W

Vandens pompos slėgis

15 BAR

Gylis

48 cm

Aukštis

41.5 cm

Plotis

32 cm

Kilmės šalis

Šveicarija

Svoris

18 kg

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Profesionalus kavos aparatas Jura „Giga 6“ yra sukurtas namams, kuriuose vertinama tai, kas geriausia. Šveicarų aukščiausios klasės kavos aparatų gamintojas JURA į šį aparatą sudėjo visas savo turimas žinias ir patirtį: tobulas, iki mažiausios detalės apgalvotas minimalistinis dizainas, aukščiausios kokybės prabangios medžiagos, įdiegtos naujausios technologijos. Visa ta leido sukurti tobulą kavos aparatą, patenkinantį išrankiausių kavos mylėtojų lūkesčius. Ir, aišku, svarbiausia – JURA „Giga 6“ suteikia galimybę kiekvieną kartą mėgautis tobulo skonio kaskart šviežiai sumalta mėgstama kava pasirenkant net iš 28 kavos receptų. 

PRABANGUS MINIMALIZMAS

Kavos aparatas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų pasirenkant minimalistinį dizainą: aiškias ir tiesias linijas, minimalų detalių kiekį. Prabangumo įspūdį suteikia 3 mm storio aliumininė aparato priekinė dalis bei prabangūs chromuoti, iš cinko išlieti malūnų dangteliai. Prabangaus minimalizmo stilistika pastebima ir pačiame kavos aparato meniu: paliktos tik esminės detalės pateikiant galimas pasirinkti funkcijas, tiek atvaizduojant gėrimų simbolius (šių pavadinimus galima pakeisti į savus arba netgi paslėpti). 

DVIGUBA GALIA TOBULAI KAVAI PARUOŠTI (NET 28 RECEPTAI!)

Du kaitinimo elementai ir dvi pompos leidžia akimirksniu vienu metu paruošti ir kavą, ir pieną/pieno putą. Tai atveria plačias galimybes įvairiausiems madingiausiems kavos receptams ruošti: flat white, cortado, latte bei kitus. Be to, galima iš karto paruošti dvi porcijas bet kurio pasirinkto gėrimo, o jų šiame aparate yra itin daug – net 28 gėrimų receptai! 

2 KERAMINIAI MALŪNAI KAVOS ĮVAIROVEI 

2 elektroniniu būdu reguliuojami aukščiausios kokybės ilgaamžiai malūnai suteikia galimybę naudoti dvi skirtingas pupelių rūšis. Todėl daugiau nebereikia ieškoti kompromisų su namiškiais, kokias kavos pupeles šį kartą pasirinkti – visuomet gerkite savo mėgstamą kavą. Dar daugiau – JURA „Giga 6“ aparatas leidžia sukurti savo pačių kavos mišinį maišant norimu santykiu pupeles iš abiejų malūnų. 

MODERNUS VALDYMAS 

Platus 4.3 colių spalvotas liečiamas ekranas suteikia kavos aparato valdymo malonumą. Kavos aparate įdiegtas dirbtinis intelektas atpažįsta kiekvieno naudotojo asmeninius pasirinkimus ir pagal tai pritaiko ekrane rodomus pasirenkamus receptus. Naudojantis JURA išmaniąja programėle J.O.E.® galima patogiai valdyti aparatą tiek per savo išmanųjį telefoną, tiek per išmanųjį Apple laikrodį. Viskas tam, kad liktų daugiau laiko mėgavimuisi pačia kava. 

„PENKIŲ ŽVAIGŽDUČIŲ“ KOKYBĖ 

Kiekviena kavos aparato detalė yra tobulai apgalvota. Naujo dizaino nulašėjimo padėklas (galima plauti indaplovėje!) yra sukurtas taip, kad galima būtų jį lengvai viena ranka ištraukti, ištuštinti bei įdėti atgal neišpilant nei vieno lašo. 

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Facebook Atsiliepimai
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą