Kavos aparatas KRUPS EA8080 - Kavos Draugas
VASAROS IŠPARDAVIMAS IKI -45%!

Kavos aparatas KRUPS EA8080

( 0 )
Specifikacijos Apie produktą
Gaukite pasiūlymą

Specifikacijos

Tipas

Automatiniai

Gamintojas

Krups

Garantijos laikotarpis

24 mėnesiai

Kavos aparatas naudoja

Kavos pupelės, Malta kava

Juodų kavų kiekis paruošiamas vienu metu
Programuojamas kavos kiekis

Taip

Ar kavos aparatas ruošia karštą vandenį?

Taip

Nukalkinimo programa

Taip

Automatinis skalavimas

Taip

Reguliuojamas kavos kiekis

Taip

Vandens pompos slėgis
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Šis kavos aparatas leis jums mėgautis idealiai paruošta kava neišėjus iš namų. Dėka modernios technologijos, sumanaus dizaino, šis prietaisas yra funkcionalus ir išties nesudėtingas naudoti. Inovatyvi Auto-Cappuccino/Cafe Latte funkcija atsakinga už automatinį pieno putos paruošimą jūsų kavai. Elegantiškas, juodas dizainas prisiderina prie bet kokio interjero dekoro.
Aparate įdiegta „Thermoblock“ technologija apsaugo nuo didžiulio, staigaus temperatūros kilimo, užtikrina, kad net ir pirmasis kavos puodelis po ilgesnio nenaudojimo bus tinkamos temperatūros.
KRUPS EA8080 įdiegta automatinės praplovimo ir nukalkinimo programos, todėl aparatą lengva prižiūrėti, o jūsų kava išliks nepriekaištingo skonio ir tekstūros.

THERMOBLOCK SISTEMA

KRUPS EA8080 įdiegta unikali ir kompatiška Thermoblock sistema. Gamintojas teigia, kad ši sistema yra ypatinga tuom, kad pagamins tobulą espresso, tinkantį jūsų skoniui.

LENGVAS VALDYMAS

Šis kavos pupeles naudojantis kavos aparatas yra tinkamiausias tiems, kurie ieško paprastumo ir lengvo valdymo. Galybė puikių pasirinkimų, kaip puodelių pašildymo padas, lengvas naudojimasis kapučinatoriumi, valdymo panelės išdėstymas priekinėje dalyje. Mėgaukitės mėgiama kava kasdien!

GĖRIMAI KAVOS PAGRINDU

Geros naujienos tiems, kurie labiau mėgaujasi kava su pienu. Nerūdijančio plieno išorine pieno talpos dėka galėsite pasigaminti coppuccino ar latte macchiato tik vienu mygtuko paspaudimu. Pasirinktai kavai galite pritaikyti ir puodelį – pakelkite reguliuojamą snapelį kiek reikia ir neprarasite nė lašo jūsų mėgstamos kavos!

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

( 0 )

Įvertinti:
Ačiū! Jūsų atsiliepimas jau greitai atsiras prie šio produkto!

Kol kas jokių atsiliepimų nėra.