SAVAITĖS PASIŪLYMAS
Liko
 • 00

  Dien.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

SAVAITĖS PASIŪLYMAS
Registruokis ir laimėk NIVONA kavos aparatą!  Sužinok daugiau.

Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR 970

 • 0% lizingas
Specifikacija Apie produktą
Lizingas be pabrangimo 10 mėnesių.
Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims. Pirkimą lizingu pasirinkite apmokėjimo žingsnyje. Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja iki 2023.06.27.
Pirkdami šį kavos aparatą, tapsite VIP programos nariu ir gausite nuolaidos kuponų, kurių bendra vertė net 50 €.
Tapkite KAVOS DRAUGO VIP programos nariu ir gaukite net 5 kuponus po 10 € sekantiems apsipirkimams KAVOS DRAUGO internetinėje arba fizinėje parduotuvėje. Daugiau informacijos po pirkimo gausite asmeniniu el. paštu. Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims.
Kiekis
Pratęsti garantiją
1449,00 
Klausti apie prekę
Turime centriniame sandėlyje (prekę galite įsigyti internetu).
Prekę galite rasti
Jonavos g. 30, Kaunas
Yra
Jonavos g. 196, Kaunas
Nėra
Ukmergės g. 219, Verslo centras „U219“, I a., Vilnius
Yra
P. Lukšio g. 32, Domus galerija, II a., Vilnius
Nėra
Naujojo sodo g. 1, Klaipėda
Nėra

Pristatysime per 1 - 3 darbo dienas * 96 % užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

10 mėn. - 144,90 /mėn.*
12 mėn. - 120,75 /mėn.*
Kaip įsigyti kavos aparatą lizingu? Suformavus pirkinių krepšelį, apmokėjimo žingsnyje pasirinkite vieną iš galimų lizingo paslaugos tiekėjų. Pasirinkus tiekėją, spauskite mygtuką „Pirkti“ ir būsite automatiškai nukreiptas į lizingo tiekėjo el. paslaugų puslapį.
Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR 970
Kavos aparatas Nivona CafeRomatica NICR 970
Turime sandėlyje
1449,00 

Šiam modeliui tinkančios priežiūros priemonės

Rinkinys:

Specifikacija

icon
Kavos pupelės, Malta kava
icon
Kilmės šalis Šveicarija
icon
Išmanioji programėlė
icon
2.2 l Vandens talpa
icon
12 Kavos tirščių talpa (porcijomis)
icon
Matmenys 28x36x50cm
icon
Kavos puodelio aukštis iki - 14 cm
icon
Vandens pompos slėgis - 15 bar
icon
Ekranas - spalvotas
icon
Porcijų pasirinkimas juodai kavai - 2
icon
9 Vartotojo sukuriami receptai
icon
Puodelių apšvietimas

Video

Geschmack ist eine Frage der Einstellung – Komfort nicht. Unsere 9er Baureihe
Geschmack ist eine Frage der Einstellung – Komfort nicht. Unsere 9er Baureihe

Ruošiami gėrimai

Juoda kava
Juoda kava
Cappuccino
Cappuccino
Espresso
Espresso
Latte Macchiato
Latte Macchiato
Americano
Americano
Latte
Latte

Apie Nivona CafeRomatica NICR 970

Nivona 9 serijos automatiniai kavos aparatai kviečia mėgautis it baristų ruoštomis kavomis tiesiog namie. Rinkitės net iš 15 kavos receptų (populiariausi 6 yra integruoti, o 9 susikurkite patys!) ir ruoškite po 2 porcijas visų gėrimų iš karto. Integruotos plačios galimybės reguliuoti kavos skonį leidžia eksperimentuoti su įvairiausiomis kavomis lyg būtumėte barista. Naujos kartos platus liečiamas ekranas kavos aparato valdymą ir kavos ruošimo procesą paverčia tikru malonumu.

15 KAVOS RECEPTŲ (2 PORCIJOS VIENU METU)

Kavos aparatas vienu paspaudimu gamina: espresso, juodą kavą, americano, cappuccino, latte macchiato ir latte. Naudodamiesi „My coffee“ funkcija susikurkite 9 papildomus individualius receptus ir juos išsaugokite. Visus gėrimus (net ir su pienu) ruoškite iš karto po 2 porcijas: sau ir draugui.

ŽAISKITE SU KAVOS SKONIAIS IT BARISTA

Reguliuokite kavos gėrimų temperatūrą, stiprumą, porcijos dydį bei pieno konsistenciją (karštas pienas ar pieno puta). Naudodamiesi inovatyvia „Aroma Balance System“ technologija rinkitės iš trijų aromatingumo lygių: vandeniui tekant skirtingu greičiu per kavą skleidžiasi vis kitoks kavos skonis. Cappuccino-Connoisseur funkcija leidžia pasirinkti pieno ir kavos eiliškumą ruošiant gėrimus su pienu (pirmiau kava ir tada pienas, ar atvirkščiai). Dabar tai galite daryti ne tik įėję į nustatymų meniu, bet ir prieš kiekvieno gėrimo ruošimą. Eksperimentuokite ir atraskite naujus skonius.

INOVATYVUS LIEČIAMAS SPALVOTAS EKRANAS

Itin platus (5 colių) liečiamas spalvotas ekranas paverčia kavos aparato valdymą ir kavos ruošimo procesą tikru malonumu. Ruošiant kavos gėrimus ekrane matysite atvaizduotą visą kavos gaminimo procesą. Galite pasirinkti iš 2 valdymo būdų: liečiant ekraną arba sukamuoju ratuku.

VALDYMAS PER IŠMANIĄJĄ PROGRAMĖLĘ

Atsisiuntę Nivona išmaniąją programėlę bei prijungę savo išmanųjų įrenginį prie kavos aparato per Bluetooth ryšį, paruošite kavą ir valdysite kavos aparatą tiesiai iš savo telefono ar planšetės.

PUODELIŲ IR VANDENS TALPOS APŠVIETIMAS

Kavos ruošimas suteikia ir estetinį pasitenkinimą: ruošiant kavą puodeliai yra apšviečiami 2 spalvų apšvietimu. Vandens talpa turi net 8 spalvų apšvietimą – ne tik gražu, bet ir itin patogu, nes matysite vandens pripildymo lygį net ir ruošdami kavą prietemoje.

BENE TYLIAUSIAI VEIKIANTIS AUTOMATINIS KAVOS APARATAS

Bene tyliausiai veikiantis automatinis kavos aparatas rinkoje: dėl įdiegtų naujausių technologijų ir itin geros izoliacijos beveik negirdėsite kavos malimo garso.

LENGVA PRIEŽIŪRA

Integruotos automatinės nukalkinimo, kavos virimo mechanizmo ir pieno sistemos valymo bei skalavimo programos užtikrina paprastą priežiūrą. Pats kavos virimo mechanizmas išsiima. todėl kavos ruošimo sistema visuomet bus švari, o kava itin skani.

Atsisiųskite NAUDOJIMO instrukciją
Atsisiųsti instrukciją

Lizingas

Dažniausiai užduodami klausimai

Kava tik laša į puodelį. Ką reikėtų padaryti?

Tai galėjo sukelti kelios priežastys:
1. Dėl pernelyg smulkiai sumaltos kavos galėjo užsikimšti kavos ruošimo sistema. Atlikite kavos ruošimo sistemos valymo programą (naudodami valymo tabletes) ir išplaukite kavos ruošimo mechanizmą. Pareguliuokite kavos malūnėlį: pasirinkite stambesnį malimo rupumo lygį. Malūnėlis reguliuojamas tik malimo metu ir tik per vieną lygį.
2. Dėl kalkių galėjo užsikimšti vandens sistema ir sumažėti vandens padavimas. Atlikite kalkių nuosėdų šalinimo programą.

Ar šis atsakymas naudingas? 5 2
Pienas yra tik pakaitinamas, bet nesusidaro puta.

1. Atlikite pieno sistemos valymo programėlę naudodami pieno sistemos valymo skystį.
2. Išrinkite pieno sistemą dalimis (žr. instrukciją) ir kruopščiai praplaukite rankiniu būdu.
3. Įsitikinkite, kad naudojamas pienas yra pakankamo riebumo (3-3,5%) bei atšaldytas (iš šaldytuvo).
4. Patikrinkite, ar pieno žarnelė nėra pažeista.
5. Dėl susidariusių kalkių galėjo sumažėti vandens/garo padavimas. Tai turi tiesioginę įtaką pieno putos suplakimui. Atlikite kalkių nuosėdų šalinimo programą.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 2
Kavos aparatas prašo ištuštinti nulašėjimo padėklą, nors jis yra tuščias.

Patikrinkite, ar nulašėjimo padėklo gale esantys metaliniai kontaktai ir tarp jų esantis tarpas yra švarūs ir sausi. Tap pat patikrinkite, ar sausa kavos aparato viduje (ypatingai gale). Dažnai išpilant skysčius iš nulašėjimo padėklo kontaktai sušlampa. Visada įsitikinkite, kad jie yra švarūs ir sausi.

Ar šis atsakymas naudingas? 1 2
Kuo skiriasi nuo kavos aparato NIVONA NICR 930?

Modelis NICR 960/970 papildomai turi:

– Itin platų (5 colių) liečiamą spalvotą ekraną

– Aroma PRE-select funkciją – pagal naudojamą kavą NIVONA išmaniojoje programėlėje jums bus pasiūlyti atitinkami receptų nustatymai

– Platesnę temperatūros reguliavimo skalę (vietoj 3 – 4 lygius)

– 8 spalvų vandens talpos apšvietimą

– Pieno talpą komplektacijoje

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0
Ar pieno indas įeina į kavos aparato komplektaciją?

Taip, pieno indas įeina į šio kavos aparato komplektaciją.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 0

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Nivona CafeRomatica NICR 970 atsiliepimai

3.17
6 atsiliepimas(ai)
33%
16%
0%
33%
16%
 • Patikrintas vartotojas
  1 rugsėjo, 2022

  Smagus interaktyvus aparatas, nesudetingas meniu, laiku perspeja kad baiginejasi pupeles, matosi vandens lygis. siaip dziaugiames pirkiniu
  Minusai:
  Bluetooth kaskart reikia aktyvuoti ir sujungti su telefonu. Nesigauna ryte is lovos per telefona pasigamint kavos.
  Aparatas kartais sumala bet neipila kavos, tad teks kreiptis del garantinio aptarnavimo

  Ar šis atsakymas naudingas?
 • 27 spalio, 2021

  Keista skaityti neigiamus komentarus prie šio modelio. Labai džiaugiamės.

  Ar šis atsakymas naudingas?
 • 20 spalio, 2021

  Niekad nerašau komentarų, bet šiuo atveju užvirė kraujas (dėja ne kava). Rinkomės atsakingai, norėjome, kad darbuotojai įmonėje visada turėtų kavos. Namuose turime paprastesnės klasės Nivona, kuri gerai veikia, tad pasitarus su Kavos drago personalu, pasirinkime šitą aparatą. Pasiteiravus, kodėl yra negerų atsiliepimų apie šį aparatą jų svetainėje, konsultantas sakė, kad kai kurie neprižiūri aparato, o paskui rašo blogus komentarus.
  Kadangi prižiūrėti mokame, blogus komentarus praignoravome. Ir „papuolėme“, nes pasak to paties konsultanto „čia gi technika, tad visko būna“. Aparatas sugedo ant KETVIRTOS dienos. Po ketvirtos dienos ir keletos telefonu pasakytų rekomendacijų, teko mindyti serviso slenkstį. Meistras nutarė – gal vožtuvas, teks laukti… Laukiame. Beje, Kavos draugo servise aptarnavimas buvo puikus.
  Su kavos draugu bandėme kalbėti, kad pakeistų, nes čia gi naujas aparatas. Keturios dienos. Ne, pagrindo keisti nėra, nes turi būti taisomas. „Įsivaizduojate, kas būtų su šiuo verslu, jeigu kiekvienam aparatą keistumėme“ – pasakė konsultantas. Ir buvo pasakyta, jog aplamai turime džiaugtis, kad jie su mumis kalbasi, nes kiti net nekalbėtų, o pagal tvarką paimtų taisyti ir tiek. Taip, be abejo, ačiū, kad kalbatės. Bet iš tų kalbų kavos darbuotojams pasiūlyti niekaip negalime. Bent Verslui „pakaitinį“ kokį pasiūlyti sugalvotumėte. Bent kiek padėtų laukti ir bent kiek kompensuotų tą brangų laiką vežioti po servisus ir laukti kol meistras pasakys verdiktą, kiek teks būti be kavos.
  Žiūrėsime kuo baigsis ši istorija. Ne, tai nebula konfliktiškas bendravimas, nenorime užversti aptarnavimą neigiamais komentarais, jie čia ne prie ko. Bet norėtųsi, kad šio verslo atstovai, paieškotų kažkokių išeičių ar išimčių tokiems atvejams.

  Ar šis atsakymas naudingas?
 • 13 gegužės, 2021

  Kavos aparatą pirkome 2020-09 mėn. Kavos aparatas daro gerą kavą, lengvai, suprantamai valdomas. Po 1,5 mėn. jis pradėjo gesti tai nedaro numatyto kiekio kavos, tai jos nedaro, o vanduo tiesiai bėga į padėklą arba 2 atvejais kažkur pro šalį (vandens balos po juo). Pastoviai atvažiuoja kurjeris (kol kas garantinis) ir veža taisyti. Po paskutinio vežimo praėjo kokie 2 mėn. ir vėl tas pats. Prašėme pakeisti pagal garantiją, kreipėmės į atstovus, į servisą – jokios reakcijos. Matomai laukia, kada pasibaigs garantija ir tada kaip norite.

  Ar šis atsakymas naudingas?
  • 16 rugpjūčio, 2021

   Įstatymiškai turite teisę gendančią prekę grąžinti. Pakalbėkite su vartotojų teisėm. Sėkmės

  • 25 kovo, 2023

   Tik nusifotografuokite priduodamą ir gražinamą prekę prieš atiduodami ir pasiimdami, nes galite gauti sulaužytą ar subraižytą. Viską fiksuokite su parašais ir panašiai. Atsiliepimas iš patirties. Kažkodėl vartotoju teisės yra ginamos ne vartotojų naudai. Pastaba : ( atvejis ne iš kavosdraugas istorijos, o iš varlė.lt )
   Priduodant prekę turi būti nurodomas pirkėjo pageidavimas (vienas iš trijų ).
   Jei prekė turi gamyklinį broką ( išvadą parašo įgaliotas servisas) vartotojas turį teisę : 1. Gražinti garantinę prekę ir gauti už ji pinigus.
   2. Pakeisti sugedusia prekę ir gauti naują.
   3. Gauti už prekę sumokėtą sumą.
   Yra tokia galimybė, kad pardavėjas geranoriškai gali pasiūlyti kitą, panašią prekę. Prekės vertę aptariant draugišku abipusiu susitarimu.

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą