Kavos aparatas Nivona „CafeRomatica NICR 970“

 • + dovana
 • -10%
Specifikacija Apie produktą
Kiekis

Pratęsti garantiją 2 metams (+ 129,90 €) Papildomai gausite PRO SERVISO garantiją. Garantija suteikiama tik fiziniams asmenims.

1449,00  1299,00 
 • Pristatysime per 3 - 5 dienas
10 mėn. - 129,90 /mėn.*
12 mėn. - 108,25 /mėn.*
Kaip įsigyti kavos aparatą lizingu? Suformavus pirkinių krepšelį, apmokėjimo žingsnyje pasirinkite vieną iš galimų lizingo paslaugos tiekėjų. Pasirinkus tiekėją, spauskite mygtuką „Pirkti“ ir būsite automatiškai nukreiptas į lizingo tiekėjo el. paslaugų puslapį.
Lizingas be pabrangimo 10 mėnesių. Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims. Pirkimą lizingu pasirinkite apmokėjimo žingsnyje. Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja iki 2022 01 04.
Įsigykite kavos aparatą ir gaukite 3 kg kavos dovanų. 1 kg „Caprissimo Fragrante“, 1 kg „Caprissimo Belgique“ bei 1 kg „Caprissimo Professional“ bus pridėta automatiškai. Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos. Prekių kiekis ribotas. Akcija galioja iki 2022 01 04.
Pirkite šį kavos aparatą ir gaukite 50€ vertės dovaną sekantiems apsipirkimams Kavos Drauge. Daugiau informacijos po pirkimo gausite asmeniniu el. paštu. Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims, apsiperkantiems Kavos Draugo internetinėje parduotuvėje.

Apie produktą

Nivona 9 serijos automatiniai kavos aparatai kviečia mėgautis it baristų ruoštomis kavomis tiesiog namie. Rinkitės net iš 15 kavos receptų (populiariausi 6 yra integruoti, o 9 susikurkite patys!) ir ruoškite po 2 porcijas visų gėrimų iš karto. Integruotos plačios galimybės reguliuoti kavos skonį leidžia eksperimentuoti su įvairiausiomis kavomis lyg būtumėte barista. Naujos kartos platus liečiamas ekranas kavos aparato valdymą ir kavos ruošimo procesą paverčia tikru malonumu.

15 KAVOS RECEPTŲ (2 PORCIJOS VIENU METU)

Kavos aparatas vienu paspaudimu gamina: espresso, juodą kavą, americano, cappuccino, latte macchiato ir latte. Naudodamiesi „My coffee“ funkcija susikurkite 9 papildomus individualius receptus ir juos išsaugokite. Visus gėrimus (net ir su pienu) ruoškite iš karto po 2 porcijas: sau ir draugui.

ŽAISKITE SU KAVOS SKONIAIS IT BARISTA

Reguliuokite kavos gėrimų temperatūrą, stiprumą, porcijos dydį bei pieno konsistenciją (karštas pienas ar pieno puta). Naudodamiesi inovatyvia „Aroma Balance System“ technologija rinkitės iš trijų aromatingumo lygių: vandeniui tekant skirtingu greičiu per kavą skleidžiasi vis kitoks kavos skonis. Cappuccino-Connoisseur funkcija leidžia pasirinkti pieno ir kavos eiliškumą ruošiant gėrimus su pienu (pirmiau kava ir tada pienas, ar atvirkščiai). Dabar tai galite daryti ne tik įėję į nustatymų meniu, bet ir prieš kiekvieno gėrimo ruošimą. Eksperimentuokite ir atraskite naujus skonius.

INOVATYVUS LIEČIAMAS SPALVOTAS EKRANAS

Itin platus (5 colių) liečiamas spalvotas ekranas paverčia kavos aparato valdymą ir kavos ruošimo procesą tikru malonumu. Ruošiant kavos gėrimus ekrane matysite atvaizduotą visą kavos gaminimo procesą. Galite pasirinkti iš 2 valdymo būdų: liečiant ekraną arba sukamuoju ratuku.

VALDYMAS PER IŠMANIĄJĄ PROGRAMĖLĘ

Atsisiuntę Nivona išmaniąją programėlę bei prijungę savo išmanųjų įrenginį prie kavos aparato per Bluetooth ryšį, paruošite kavą ir valdysite kavos aparatą tiesiai iš savo telefono ar planšetės.

PUODELIŲ IR VANDENS TALPOS APŠVIETIMAS

Kavos ruošimas suteikia ir estetinį pasitenkinimą: ruošiant kavą puodeliai yra apšviečiami 2 spalvų apšvietimu. Vandens talpa turi net 8 spalvų apšvietimą – ne tik gražu, bet ir itin patogu, nes matysite vandens pripildymo lygį net ir ruošdami kavą prietemoje.

BENE TYLIAUSIAI VEIKIANTIS AUTOMATINIS KAVOS APARATAS

Bene tyliausiai veikiantis automatinis kavos aparatas rinkoje: dėl įdiegtų naujausių technologijų ir itin geros izoliacijos beveik negirdėsite kavos malimo garso.

LENGVA PRIEŽIŪRA

Integruotos automatinės nukalkinimo, kavos virimo mechanizmo ir pieno sistemos valymo bei skalavimo programos užtikrina paprastą priežiūrą. Pats kavos virimo mechanizmas išsiima. todėl kavos ruošimo sistema visuomet bus švari, o kava itin skani.

Ruošiami gėrimai

Juoda kava
Juoda kava
Cappuccino
Cappuccino
Espresso
Espresso
Latte Macchiato
Latte Macchiato
Americano
Americano
Latte
Latte
Atsisiųskite NAUDOJIMO instrukciją
Atsisiųsti instrukciją

Pirmam kavos puodeliui

Naujas kavos aparatas reikalauja kavos! Šios kavos puikiai tiks tiek juodos, tiek pieniškos kavos puodeliui.

+ produktas(-ai):

Lizingas

Specifikacija

Bendrosios savybės

Tipas Automatiniai
Gamintojas Nivona
Garantijos laikotarpis 24 mėnesiai
Kavos aparatas naudoja Kavos pupelės, Malta kava
Pieno sistemos tipas Automatinė pieno sistema su žarnele
Girnų tipas Metalinės
Galia 1465 W
Vandens pompos slėgis 15 BAR
Kilmės šalis Šveicarija
EAN 4260083469705

Valdymas

Ekranas Spalvotas
Meniu kalba Anglų, Čekų, Danų, Estų, Ispanų, Italų, Korėjiečių, Latvių, Lenkų, Lietuvių, Norvegų, Olandų, Prancūzų, Rusų, Suomių, Švedų, Vokiečių
Valdymo tipas Lietimui jautrus
Išmanioji programėlė Taip

Talpos

Vandens talpa 2.2 l
Kavos pupelių talpa 270 g
Reguliuojamo aukščio kavos piltuvėlis (-iki) 14 cm
Kavos tirščių talpa (porcijomis) 12
Pieno talpa 1 l

Nustatymai

Porcijų pasirinkimas juodai kavai 2
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu 2
Vartotojo sukuriami receptai 9
Reguliuojamas malimo rupumas (lygiai) 4
Porcijos dydis Programuojamas
Reguliuojamas pieno putos dydis Taip
Puodelių apšvietimas Taip
Kavos stiprumas (lygiai) 5
Kavos temperatūra (lygiai) 4

Priežiūros programos

Nukalkinimo programa Taip
Pieno sistemos valymo programa Taip
Valymo programa Taip
Automatinis skalavimas Taip

Matmenys ir svoris

Gylis 50 cm
Aukštis 36 cm
Plotis 28 cm
Svoris 14.8 kg

Ruošiami gėrimai

Kiti Karštas pienas, Karštas vanduo, Pieno puta
Kava Americano, Cappuccino, Espresso, Juoda kava, Latte, Latte Macchiato

Komplektacija

Komplektacija (*Gamintojas turi teisę iš anksto neįspėjęs keisti komplektaciją*), Maltos kavos dozavimo šaukštas, Pieno indas, Valymo tabletės, Vandens filtras, Vandens kietumo tikrinimo juostelė

Kavos aparato priežiūrai

Kad kavos aparatas veiktų sklandžiai ir ilgai, jam būtina tinkama priežiūra. Jums prireiks šių priežiūros priemonių.

+ produktas(-ai):

Video

Kavos aparato priedai

Su šiais kavos aparato priedais kavos ruošimo procesas bus dar patogesnis ir malonesnis, o paruošta kava – skanesnė.

+ produktas(-ai):

Dažniausiai užduodami klausimai

Kava tik laša į puodelį. Ką reikėtų padaryti?

Tai galėjo sukelti kelios priežastys:
1. Dėl pernelyg smulkiai sumaltos kavos galėjo užsikimšti kavos ruošimo sistema. Atlikite kavos ruošimo sistemos valymo programą (naudodami valymo tabletes) ir išplaukite kavos ruošimo mechanizmą. Pareguliuokite kavos malūnėlį: pasirinkite stambesnį malimo rupumo lygį. Malūnėlis reguliuojamas tik malimo metu ir tik per vieną lygį.
2. Dėl kalkių galėjo užsikimšti vandens sistema ir sumažėti vandens padavimas. Atlikite kalkių nuosėdų šalinimo programą.

Ar šis atsakymas naudingas? 3 1
Pienas yra tik pakaitinamas, bet nesusidaro puta.

1. Atlikite pieno sistemos valymo programėlę naudodami pieno sistemos valymo skystį.
2. Išrinkite pieno sistemą dalimis (žr. instrukciją) ir kruopščiai praplaukite rankiniu būdu.
3. Įsitikinkite, kad naudojamas pienas yra pakankamo riebumo (3-3,5%) bei atšaldytas (iš šaldytuvo).
4. Patikrinkite, ar pieno žarnelė nėra pažeista.
5. Dėl susidariusių kalkių galėjo sumažėti vandens/garo padavimas. Tai turi tiesioginę įtaką pieno putos suplakimui. Atlikite kalkių nuosėdų šalinimo programą.

Ar šis atsakymas naudingas? 0 2
Kavos aparatas prašo ištuštinti nulašėjimo padėklą, nors jis yra tuščias.

Patikrinkite, ar nulašėjimo padėklo gale esantys metaliniai kontaktai ir tarp jų esantis tarpas yra švarūs ir sausi. Tap pat patikrinkite, ar sausa kavos aparato viduje (ypatingai gale). Dažnai išpilant skysčius iš nulašėjimo padėklo kontaktai sušlampa. Visada įsitikinkite, kad jie yra švarūs ir sausi.

Ar šis atsakymas naudingas? 1 0

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
3.00
5 atsiliepimas(ai)
40%
0%
0%
40%
20%
 • 20 spalio, 2021

  Niekad nerašau komentarų, bet šiuo atveju užvirė kraujas (dėja ne kava). Rinkomės atsakingai, norėjome, kad darbuotojai įmonėje visada turėtų kavos. Namuose turime paprastesnės klasės Nivona, kuri gerai veikia, tad pasitarus su Kavos drago personalu, pasirinkime šitą aparatą. Pasiteiravus, kodėl yra negerų atsiliepimų apie šį aparatą jų svetainėje, konsultantas sakė, kad kai kurie neprižiūri aparato, o paskui rašo blogus komentarus.
  Kadangi prižiūrėti mokame, blogus komentarus praignoravome. Ir „papuolėme“, nes pasak to paties konsultanto „čia gi technika, tad visko būna“. Aparatas sugedo ant KETVIRTOS dienos. Po ketvirtos dienos ir keletos telefonu pasakytų rekomendacijų, teko mindyti serviso slenkstį. Meistras nutarė – gal vožtuvas, teks laukti… Laukiame. Beje, Kavos draugo servise aptarnavimas buvo puikus.
  Su kavos draugu bandėme kalbėti, kad pakeistų, nes čia gi naujas aparatas. Keturios dienos. Ne, pagrindo keisti nėra, nes turi būti taisomas. „Įsivaizduojate, kas būtų su šiuo verslu, jeigu kiekvienam aparatą keistumėme“ – pasakė konsultantas. Ir buvo pasakyta, jog aplamai turime džiaugtis, kad jie su mumis kalbasi, nes kiti net nekalbėtų, o pagal tvarką paimtų taisyti ir tiek. Taip, be abejo, ačiū, kad kalbatės. Bet iš tų kalbų kavos darbuotojams pasiūlyti niekaip negalime. Bent Verslui „pakaitinį“ kokį pasiūlyti sugalvotumėte. Bent kiek padėtų laukti ir bent kiek kompensuotų tą brangų laiką vežioti po servisus ir laukti kol meistras pasakys verdiktą, kiek teks būti be kavos.
  Žiūrėsime kuo baigsis ši istorija. Ne, tai nebula konfliktiškas bendravimas, nenorime užversti aptarnavimą neigiamais komentarais, jie čia ne prie ko. Bet norėtųsi, kad šio verslo atstovai, paieškotų kažkokių išeičių ar išimčių tokiems atvejams.

 • 13 gegužės, 2021

  Kavos aparatą pirkome 2020-09 mėn. Kavos aparatas daro gerą kavą, lengvai, suprantamai valdomas. Po 1,5 mėn. jis pradėjo gesti tai nedaro numatyto kiekio kavos, tai jos nedaro, o vanduo tiesiai bėga į padėklą arba 2 atvejais kažkur pro šalį (vandens balos po juo). Pastoviai atvažiuoja kurjeris (kol kas garantinis) ir veža taisyti. Po paskutinio vežimo praėjo kokie 2 mėn. ir vėl tas pats. Prašėme pakeisti pagal garantiją, kreipėmės į atstovus, į servisą – jokios reakcijos. Matomai laukia, kada pasibaigs garantija ir tada kaip norite.

  • 16 rugpjūčio, 2021

   Įstatymiškai turite teisę gendančią prekę grąžinti. Pakalbėkite su vartotojų teisėm. Sėkmės

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą