2 už 1 kainą
2 už 1 kainą

Filtrinis kavos aparatas Philips „Grind & Brew HD7769/00“

 • Lizingas 0%
Specifikacija Apie produktą
Lizingas be pabrangimo 10 mėnesių.
Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims. Pirkimą lizingu pasirinkite apmokėjimo žingsnyje. Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja iki 2022 08 30.
Pirkdami šį kavos aparatą, tapsite VIP programos nariu ir gausite nuolaidos kuponų, kurių bendra vertė net 50 €.
Tapkite KAVOS DRAUGO VIP programos nariu ir gaukite net 5 kuponus po 10 € sekantiems apsipirkimams KAVOS DRAUGO internetinėje parduotuvėje. Daugiau informacijos po pirkimo gausite asmeniniu el. paštu. Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims.
Kiekis
189,00  179,00 
Klausti apie prekę

Pristatysime per 1 - 5 darbo dienas *95% užsakymų yra pristatomi kitą darbo dieną.

Specifikacija

icon
Kavos pupelės, Malta kava
icon
Kilmės šalis Kinija
icon
1.2 l Vandens talpa
icon
Matmenys 212x440x277mm
icon
Ekranas - juoda/balta

Ruošiami gėrimai

Juoda kava
Juoda kava

Apie produktą

Su naujos kartos kavavire Philips „Grind & Brew“ galėsite mėgautis puikia kava ne tik iš maltos kavos, bet ir iš šviežiai sumaltų kavos pupelių, dėka integruoto malūnelio.

NEPRIEKAIŠTINGAS SKONIS SU „AROMA“ SANDARIKLIU

Su „Aroma“ dangčiu-sandarikliu kavos pupelės inde ilgiau išliks šviežios. O ąsočio viduje esantis antgalis („Aroma Twister“ technologija), maišantis inde jau esančią kavą su naujai išlašančia, išlaikys tolygų, sodrų aromatą visame gėrime. Reguliuojant automatinio išjungimo laikmatį, galima pasirinkti, kiek laiko (nuo 10 min. iki 2 val.) išvirta kava bus palaikoma karšta.

Dėka dviejų integruotų pupelių talpų (po 125 g), šis kavos aparatas puikiai tiks skirtingas kavos pupeles mėgstantiems šeimos nariams arba tiesiog – įvairovės mylėtojams.

PAPRASTAS KAVOS STIPRUMO IR SKONIO REGULIAVIMAS

Gėrimo stiprumo pasirinkimo funkcija leis reguliuoti kavos stiprumą – nuo švelnios iki stiprios. Reguliuojant malūnėlio parametrus, sumalamų pupelių rupumas gali būti pasirinktas iš 9 malimo parinkčių, kurios leis mėgautis kiekvieno skonį atitinkančia kava.

KAVOS RUOŠIMO NUSTATYMAI

Kavos virimo rankenėle lengvai pasirinksite ir individualiai pritaikysite kavos ruošimo nustatymus, tokius kaip puodelių skaičius ar kavos stiprumas. Dėka lašėjimo sustabdymo funkcijos, galėsite įsipilti kavos net ir kavos virimo ciklo metu.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar aparatas turi paruošimo laiko nustatymą?

Taip, šiame modelyje yra laikmatis, kuriuo galima nustatyti norimą kavos paruošimo laiką.

Ar šis atsakymas naudingas? 5 0
Ar filtrai įeina į prekės komplektaciją?

Filtrų komplektacijoje nėra.

Ar šis atsakymas naudingas? 4 1
Ar šios kavamalės peiliukai reikalauja techninės priežiūros? O gal juos reikia karts nuo karto pakeisti?

Kavavirės malūnas nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Labai svarbu, kad į malūną nepatektų vandens ir kad nenaudotumėte karamelizuotų ar aromatizuotų pupelių (lipnūs priedai gadina malūną).

Ar šis atsakymas naudingas? 5 0
Ar šis kavos aparatas po kurio laiko automatiškai išsijungia? Jei taip, po kiek laiko tai įvyksta?

Ši kavavirė turi automatinį išsijungimą ir Jūs galite nustatyti laiko tarpą, po kurio kavavirė turi išsijungti. Galite rinktis laikotarpį nuo 10 iki 120 min.

Ar šis atsakymas naudingas? 3 0
Kaip valyti šį kavos aparatą, išleisti karštą vandenį (be pupelių malimo) ir naudoti maltą kavą? Šiuo metu pavyksta naudoti tik kavos pupeles.

Jei norite pasiruošti kavos iš jau sumaltų pupelių, turite: 1. įpilti vandens į vandens talpą 2. įpilti kavos į vienkartinį arba daugkartinį filtrą ir uždaryti filtro skyrelio dureles 3. įjungti kavos aparatą 4. paspausti stiprumo reguliavimo mygtuką ir ratuku pasirinkti maltos kavos ikoną ( šaukštelis su virš jo kabančiais 6 taškais) 5. patvirtinti pasirinkimą paspaudžiant ratuko centrą 6. pakartotinai paspausti ratuko centrą, kad kavos aparatas imtų ruošti kavą

Ar šis atsakymas naudingas? 3 0

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
4.45
11 atsiliepimas(ai)
81%
0%
9%
0%
9%
 • 14 spalio, 2021

  Deja mums su šiuo aparatu nepasisekė. Kava neužsipliko taip kaip turėtų. Gaila, kad ir pardavėjas netarpininkauja, problemos sprendimo reikia ieškoti patiems 🙂 rusiška instrukcija verčia daryti prielaidą, kad aparatas skirtas trečiosioms šalims. Sekantį kartą rinksimės tiek patikimesnį pardavėją, tiek patikimesnį gamintoją.

  Ar šis atsakymas naudingas?
 • 26 rugpjūčio, 2021

  Puikus kavos aparatas. Kas rytą mėgaujuosi šviežiai sumaltu kavos pupelių gėrimu!

  Ar šis atsakymas naudingas?

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą