Kavos aparatas Philips „Grind & Brew HD7769/00“

 • + dovana
 • -16%
Specifikacija Apie produktą
Kiekis
189,00  159,00 
 • Pristatysime per 1-3 darbo dienas
Įsigijus šią kavavirę, gausite 250 g „Caprissimo Fragrante“ kavos dovanų. Dovana bus pridėta automatiškai. Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos. Prekių kiekis ribotas. Akcija galioja iki 2022 01 04.
Pirkite šį kavos aparatą ir gaukite 50€ vertės dovaną sekantiems apsipirkimams Kavos Drauge. Daugiau informacijos po pirkimo gausite asmeniniu el. paštu. Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims, apsiperkantiems Kavos Draugo internetinėje parduotuvėje.

Apie produktą

Su naujos kartos kavavire Philips „Grind & Brew“ galėsite mėgautis puikia kava ne tik iš maltos kavos, bet ir iš šviežiai sumaltų kavos pupelių, dėka integruoto malūnelio.

NEPRIEKAIŠTINGAS SKONIS SU „AROMA“ SANDARIKLIU

Su „Aroma“ dangčiu-sandarikliu kavos pupelės inde ilgiau išliks šviežios. O ąsočio viduje esantis antgalis („Aroma Twister“ technologija), maišantis inde jau esančią kavą su naujai išlašančia, išlaikys tolygų, sodrų aromatą visame gėrime. Reguliuojant automatinio išjungimo laikmatį, galima pasirinkti, kiek laiko (nuo 10 min. iki 2 val.) išvirta kava bus palaikoma karšta.

Dėka dviejų integruotų pupelių talpų (po 125 g), šis kavos aparatas puikiai tiks skirtingas kavos pupeles mėgstantiems šeimos nariams arba tiesiog – įvairovės mylėtojams.

PAPRASTAS KAVOS STIPRUMO IR SKONIO REGULIAVIMAS

Gėrimo stiprumo pasirinkimo funkcija leis reguliuoti kavos stiprumą – nuo švelnios iki stiprios. Reguliuojant malūnėlio parametrus, sumalamų pupelių rupumas gali būti pasirinktas iš 9 malimo parinkčių, kurios leis mėgautis kiekvieno skonį atitinkančia kava.

KAVOS RUOŠIMO NUSTATYMAI

Kavos virimo rankenėle lengvai pasirinksite ir individualiai pritaikysite kavos ruošimo nustatymus, tokius kaip puodelių skaičius ar kavos stiprumas. Dėka lašėjimo sustabdymo funkcijos, galėsite įsipilti kavos net ir kavos virimo ciklo metu.

Ruošiami gėrimai

Juoda kava
Juoda kava

Pirmam kavos puodeliui

Naujas kavos aparatas reikalauja kavos! Šios kavos puikiai tiks tiek juodos, tiek pieniškos kavos puodeliui.

+ produktas(-ai):

Specifikacija

Bendrosios savybės

Tipas Filtrinės kavavirės
Gamintojas Philips
Garantijos laikotarpis 24 mėnesiai
Kavos aparatas naudoja Kavos pupelės, Malta kava
Kavos malūnėlio tipas Keraminis
Galia 1000 W
Kilmės šalis Kinija
EAN 8710103882909

Valdymas

Ekranas Juoda/balta

Talpos

Vandens talpa 1.2 l
Kavos pupelių talpa 250 g

Matmenys ir svoris

Gylis 277 mm
Aukštis 440 mm
Plotis 212 mm
Svoris 4.6 kg

Ruošiami gėrimai

Kava Juoda kava

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar aparatas turi paruošimo laiko nustatymą?

Taip, šiame modelyje yra laikmatis, kuriuo galima nustatyti norimą kavos paruošimo laiką.

Ar šis atsakymas naudingas? 3 0
Ar filtrai įeina į prekės komplektaciją?

Filtrų komplektacijoje nėra.

Ar šis atsakymas naudingas? 3 0
Ar šios kavamalės peiliukai reikalauja techninės priežiūros? O gal juos reikia karts nuo karto pakeisti?

Kavavirės malūnas nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Labai svarbu, kad į malūną nepatektų vandens ir kad nenaudotumėte karamelizuotų ar aromatizuotų pupelių (lipnūs priedai gadina malūną).

Ar šis atsakymas naudingas? 3 0
Ar šis kavos aparatas po kurio laiko automatiškai išsijungia? Jei taip, po kiek laiko tai įvyksta?

Ši kavavirė turi automatinį išsijungimą ir Jūs galite nustatyti laiko tarpą, po kurio kavavirė turi išsijungti. Galite rinktis laikotarpį nuo 10 iki 120 min.

Ar šis atsakymas naudingas? 2 0
Kaip valyti šį kavos aparatą, išleisti karštą vandenį (be pupelių malimo) ir naudoti maltą kavą? Šiuo metu pavyksta naudoti tik kavos pupeles.

Jei norite pasiruošti kavos iš jau sumaltų pupelių, turite: 1. įpilti vandens į vandens talpą 2. įpilti kavos į vienkartinį arba daugkartinį filtrą ir uždaryti filtro skyrelio dureles 3. įjungti kavos aparatą 4. paspausti stiprumo reguliavimo mygtuką ir ratuku pasirinkti maltos kavos ikoną ( šaukštelis su virš jo kabančiais 6 taškais) 5. patvirtinti pasirinkimą paspaudžiant ratuko centrą 6. pakartotinai paspausti ratuko centrą, kad kavos aparatas imtų ruošti kavą

Ar šis atsakymas naudingas? 2 0

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
4.40
10 atsiliepimas(ai)
80%
0%
10%
0%
10%
 • 14 spalio, 2021

  Deja mums su šiuo aparatu nepasisekė. Kava neužsipliko taip kaip turėtų. Gaila, kad ir pardavėjas netarpininkauja, problemos sprendimo reikia ieškoti patiems 🙂 rusiška instrukcija verčia daryti prielaidą, kad aparatas skirtas trečiosioms šalims. Sekantį kartą rinksimės tiek patikimesnį pardavėją, tiek patikimesnį gamintoją.

  • 14 birželio, 2021

   Labai patinka pirkinys. Mūsų pamėgti iš seniau puodeliai, atitinka šiai kavavirei nustatyti 2 puodelius, ir įpilti dviejų puodelių vandens kiekį. Kadangi šeimoje geriam mažiausiai 2 asmenys. Nustatom, 4 puodeliai, ir įpilam keturių puodelių kiekiui vandens. Stengiamės naudoti filtruotą Brita vandenį ilgaamžiškumui. Tai daugmaž gaunasi į mūsų pamėgtą puodelį po du šaukštelius kavos. Jei, manau nustatytumėme ekranėlyje 1 puodeliui, tai atitiktų vieno arbatinio šaukštelio kava, mūsų talpos puodeliui.
   Naudojame 4 dydžio popierinius filtrus, žymiai patogiau, nei nuolatiniu, tik svarbu neužmiršti įdėti,kitu atveju, nusimato šiokia tokia avarija, prisipildys kavos filtro talpa ne tik tirščių, bet ir vandens, kuri nelašės reikiamai į kavos ąsotį. Pritariu vienam komentarui, garsiai dirba. Bet kavos ilgai laukti netenka. Skanu ne tik su ką tik šviežiai malta kava, bet ir su jau malta kava.

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą