Kavos aparatas WMF „1500 S Classic“

  • PRO
Specifikacija Apie produktą
Spauskite „Gauti pasiūlymą“ ir mes pateiksime jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą.
Dėl kavos aparato nuomos ar įsigijimo galite susisiekti telefonu +370 677 24494 arba elektroniniu paštu verslui@kavosdraugas.lt
Pirkite šį kavos aparatą ir gaukite 50€ vertės dovaną sekantiems apsipirkimams Kavos Drauge. Daugiau informacijos po pirkimo gausite asmeniniu el. paštu. Pasiūlymas galioja tik fiziniams asmenims, apsiperkantiems Kavos Draugo internetinėje parduotuvėje.

Apie produktą

Užimantis nedaug vietos, neįtikėtinai patikimas ir siūlantis didžiulį aukštos kokybės kavos receptų pasirinkimą – toks yra WMF „1500 S Classic“ modelis. Tai – puikus sprendimas mažoms arba vidutinėms įmonėms, norinčioms savo klientams suteikti išskirtinę mėgavimosi kava patirtį. Šis kavos aparatas puikiai tiks ir kompanijoms, siekiančioms per pietų pertrauką savo darbuotojus apdovanoti proga šiek tiek pasilepinti. Pasirinkę net du kavos malūnus, galėsite savo klientams ar darbuotojams pasiūlyti dvi skirtingas šviežiai sumaltų kavos pupelių rūšis. Rinktis galima ir pieno sistemą: tai suteikia papildomo lankstumo kuriant kavos aparatą, kuris yra tobulai pritaikytas jūsų poreikiams. Jei ieškote prietaiso, galinčio kasdien paruošti iki 180 kavos porcijų, itin aukštos kokybės kavą gaminantis WMF „1500 S Classic“ jūsų tikrai nenuvils. Spalvotas, liečiamas šio modelio ekranas traukia akį, o daugybė profesionalių kavos receptų leidžia kiekvienam atrasti savo mėgstamiausią gėrimą. Be to, naudotis šiuo kavos aparatu yra itin paprasta. 

IKI 180 PUODELIŲ PER DIENĄ

Rekomenduojamas vietoms, kuriose vidutiniškai kasdien paruošiama apie 180 kavos porcijų, WMF „1500 S Classic“ padės jums sparčiai aptarnauti klientus ir pagamins daugybę aukščiausios kokybės kavos gėrimų vos vieno mygtuko paspaudimu. 

SPALVOTAS, LIEČIAMAS 8 COLIŲ EKRANAS

Liečiamo ekrano meniu struktūra yra itin aiški, tad čia lengvai rasite tai, ko ieškote, o automatiniai pranešimai nuolat informuos jus apie prietaiso būklę. Pasitelkę ekraną, taip pat galėsite pasiekti ir animuotą skaitmeninę naudojimo instrukciją. Keiskite mygtukų išdėstymą bei ekrano spalvas pagal savo poreikius, taip pritaikydami aparatą aptarnaujamai erdvei ar savitarnos vietai. Galite netgi įkelti ir įterpti nuosavas gėrimų nuotraukas, fono vaizdus ar klaviatūros išdėstymo schemas.

PROFESIONALUS VIRIMO MECHANIZMAS

Pagamintas Vokietijoje iš patvaraus, pažangaus polimero, garantuojančio metų metus nekintantį patikimumą, profesionalus šio modelio virimo mechanizmas gali pasigirti 15 g talpa. Prireikus jį išplauti, virimo mechanizmą nesunkiai išimsite.

IKI DVIEJŲ KAVOS MALŪNŲ

Norėdami pasiūlyti savo klientams dar didesnį aukščiausios kokybės gėrimų pasirinkimą ir pristatyti jiems naujus receptus, galite naudotis net dviem skirtingais kavos malūnais. Šie tvirti, greiti, itin tylūs, patvarūs bei efektyvūs malūnai yra valdomi elektroniniu būdu ir gali būti reguliuojami pagal jūsų poreikius.

PIENO SISTEMOS

WMF „1500 S Classic“ suteikia jums galimybę rinktis iš dviejų skirtingų WMF pieno sistemų. Basic Milk sistema ruošia klasikinius kavos gėrimus – pavyzdžiui, cappuccino, latte macchiate ir latte – su karštu pienu ir karšta pieno puta. Easy Milk sistema leidžia jums išnaudoti su šaltu pienu ruošiamų kavos gėrimų populiarumą – ji ne tik ruošia karštą pieną bei karštą pieno putą, bet ir automatiškai patiekia šaltą pieną.

CHOC MIXER MAIŠIKLIS

Gardžių šokoladinių gėrimų ruošimo procesą supaprastinantis Choc Mixer maišiklis paprastą valdymą derina su lengva priežiūra. Už priekinės kavos aparato plokštės esantį maišiklį galima nesunkiai išimti pasitelkus ant piltuvėlio pritaisytą rankenėlę.

WMF COFFEECONNECT SISTEMA

Rinkdama, analizuodama ir apdorodama iš jūsų kavos aparato gaunamus duomenis ar siųsdama duomenis prietaisui, WMF CoffeeConnect sistema suteikia jums galimybę optimizuoti procesus, sumažinti aptarnavimo išlaidas ir padidinti apyvartą.

WMF KAVOS APARATŲ PRIEDAI

WMF kavos aparatų priedai pagerina gėrimų kokybę ir sumažina darbuotojams tenkantį krūvį tiek aptarnaujamose erdvėse, tiek savitarnos vietose. Tarp „1500 S Classic“ modeliui tinkančių priedų rasite patrauklias puodelių spinteles ir šaldytuvus, kombinuotas Cup&Cool spinteles bei monetų ar kortelių skaitytuvus. 

Daugiau informacijos rasite pridėtame kataloge.

Atsisiųskite produkto KATALOGĄ
Atsisiųsti katalogą

Pirmam kavos puodeliui

Naujas kavos aparatas reikalauja kavos! Šios kavos puikiai tiks tiek juodos, tiek pieniškos kavos puodeliui.

+ produktas(-ai):

Specifikacija

Bendrosios savybės

Tipas Profesionalūs
Gamintojas WMF
Spalva Juoda/sidabrinė
Garantijos laikotarpis 12 mėnesių
Kavos aparatas naudoja Pieno milteliai (pasirinktinai), Šokolado milteliai (pasirinktinai), Šviežias pienas
Pieno sistemos tipas Basic/Easy Milk (pasirinktinai)
Kilmės šalis Vokietija
Pajungimas prie vandentiekio Taip (pasirinktinai)
Rekom. puod. skaičius per dieną 180
Įtampa 220/240 V
Galia 3250 W

Talpos

Vandens talpa 4 l
Kavos pupelių talpa 650 g

Matmenys ir svoris

Gylis 590 mm
Aukštis 675 mm
Plotis 325 mm
Svoris 35 kg

Valdymas

Valdymo tipas Lietimui jautrus

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
0
0 atsiliepimas(ai)
0%
0%
0%
0%
0%

Būkite pirmas palikęs atsiliepimą apie “Kavos aparatas WMF „1500 S Classic“”

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą