Ledų gaminimo aparatas Wilfa "ICMT-700Si" - Kavos Draugas
Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Ledų gaminimo aparatas Wilfa “ICMT-700Si”

Specifikacijos Apie produktą
Išvalyti
  • Pristatysime per 1 - 3 dienas

Specifikacijos

Gamintojas

Wilfa

Spalva

Pilka

Talpa

0.7 l

Galia

90 W

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Naminiai ledai – vienas iš geriausių skanėstų, kuriuos galite pasigaminti savo namuose. Su specialiu Wilfa „Vanilla XS ICMT-700Si“ ledų gaminimo aparatu skanauti juos galite kasdien.
Ypač paprastai veikiantis prietaisas, skaniausius grietininius ledus gali paruošti vos per porą valandų. Be to, kaskart galite pasirinkti: norite grietininių ledų, šerbetų ar šaldyto jogurto, tad aparatas lengvai prisitaikantis prie kiekvieno individualių poreikių.
PAGRINDINIAI PRIETAISO PRIVALUMAI
Wilfa „Vanilla XS ICMT-700Si“ ledų gaminimo aparatas – nedidelio dydžio, todėl nenaudojant jis labai lengvai talpa į spintelę. Tačiau negalvokite, kad jis ten ilgai slėpsis. Juk namuose gaminti ledai gali praskaidrinti visą dieną! Štai, atrinkome dar kelis jo privalumus, tam, kad pilnai įsitikintumėte prietaiso funkcionalumu!
  • Aliuminis korpusas – užtikrina ne tik prietaiso ilgaamžį naudojimą, bet ir patvarumą, suteikiantį dar daugiau pasitikėjimo.
  • Termoelektros technologija. Šios technologijos dėka, produktų nereikia užšaldyti, užtenka visus norimus ingredientus sudėti į indą ir palikti aparatą dirbti.
Su Wilfa „Vanilla XS ICMT-700Si“ ledų gaminimo aparatu namuose visada bus kažko skanaus, o svarbiausia – sveiko ir be pridėtinių medžiagų. Mėgaukitės sveikais, namuose gamintais ledais kada tik panorėję!
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Facebook Atsiliepimai
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą