Lėtaeigė sulčiaspaudė Kenwood "PureJuice JMP600SI" - Kavos Draugas
Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Lėtaeigė sulčiaspaudė Kenwood “PureJuice JMP600SI”

Specifikacijos Apie produktą
Išvalyti
  • Pristatysime per 1 - 3 dienas

Specifikacijos

Sulčiaspaudės tipas

Lėtaeigė

Gamintojas

Kenwood

Spalva

Sidabrinė

Talpa

1 l

Indų skaičius komplekte

2

Galia

150 W

EAN

5011423188645

Svoris

4.48 kg

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Ar vis dar svarstote, kaip galėtumėte paįvairinti savo meniu ir žengti pirmąjį žingsnį į sveikesnę gyvenseną? Su Kenwood „PureJuice JMP600SI“ lėtaeige sulčiaspaude tai padaryti galite daug lengviau! Vienas iš didžiausių šios lėtaeigės sulčiaspaudės privalumų – šaltas sulčių spaudimo metodas, leidžiantis išsaugoti svarbiausias vaisių ir daržovių maistingąsias medžiagas ir vitaminus. Dėl šio spaudimo principo sultys mažiau sluoksniuojasi, sumažinamas putos kiekis, todėl galite mėgautis idealia jų konsistencija ir lengvai praturtinti savo mitybą sodriu vitaminų šaltiniu.
 
Pagrindiniai sulčiaspaudės išskirtinumai
 
Kenwood „PureJuice JMP600SI“ lėtaeige sulčiaspaude paprasta naudotis, ji neužima daug vietos, todėl lengvai randa sau kampelį net ir mažiausioje virtuvėje. Tad jei manote, kad neturite pakankamai vietos sulčiaspaudei, laikas pagalvoti iš naujo. Vis dėlto, tai nėra vienintelis šio prietaiso išskirtinumas. Štai, atrinkome dar kelis:
 
Lašėjimo stabdymo mechanizmas. Menkas malonumas po darbo su sulčiaspaude nuolat valyti stalą ir ieškoti lipnių sulčių dėmių. Su šia sulčiaspaude galite apie tai pamiršti. Snapelis turi specialų dangtelį, kurį nuleidus, sustabdomas lašėjimas ir stalas išlieka švarus. Juk daug maloniau dirbti, kai prietaisas leidžia palaikyti tvarką.
Atbulinės eigos funkcija. Trumpas paaiškinimas: būtent šios funkcijos dėka iš vaisių galima išspausti maksimalų kiekį sulčių.
Komplektacijoje – papildomas sietelis, leidžiantis dar geriau atskirti vaisių išspaudus nuo sulčių ir mėgautis idealiai išspaustomis, dar skystesnėmis sultimis.
1 litro talpos sulčių indas. Tam, kad šviežiai spaustomis ir vitaminais turtingomis sultimis galėtumėte mėgautis vienu metu su visa šeima.
Be to, šios Kenwood „PureJuice JMP600SI“ sulčiaspaudės komplektacijoje taip pat rasite specialų valymui skirtą šepetėlį, todėl užtikriname, prietaiso priežiūra Jūsų tikrai nevargins. Papildykite savo meniu šviežiai spaustomis sultimis jau šiandien!
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Facebook Atsiliepimai
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą