Lėtaeigė sulčiaspaudė Kenwood "PureJuice Pro Scroll JMP800SI" - Kavos Draugas
Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Lėtaeigė sulčiaspaudė Kenwood “PureJuice Pro Scroll JMP800SI”

Specifikacijos Apie produktą
Išvalyti
  • Pristatysime per 1 - 3 dienas

Specifikacijos

Sulčiaspaudės tipas

Lėtaeigė

Gamintojas

Kenwood

Spalva

Sidabrinė

Talpa

1.5 l

Indų skaičius komplekte

1

Galia

240 W

Gylis

15.5 cm

Aukštis

44 cm

Plotis

20 cm

EAN

5011423189390

Svoris

7.1 kg

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Kenwood „PureJuice Pro Scroll JMP800SI“ lėtaeigė sulčiaspaudė sukurta taip, kad spaudžiant sultis būtų išsaugomas maksimalus kiekis naudingųjų medžiagų. Tam, kad kiekvienas sulčių lašas būtų turtingas vitaminais. Sulčiaspaudė veikia šalto spaudimo principu, todėl prietaisas mažiau įkaista, o išspaustos sultys ilgiau išlieka naudingos, mažiau sluoksniuojasi, išsaugomos maistingosios medžiagos.
PAGRINDINIAI SULČIASPAUDĖS PRIVALUMAI
Kenwood „PureJuice Pro Scroll JMP800SI“ lėtaeige sulčiaspaude labai paprasta naudotis, o norint papildyti savo meniu sveikomis vaisių ir daržovių sultimis, šis prietaisas – vienas iš geriausių pasirinkimų. Štai, atrinkome dar kelis šios sulčiaspaudės reikšmingiausius privalumus:
  • Tylus veikimas. Lėtaeigės sulčiaspaudės skleidžia mažiau triukšmo, tad dirbti su šio tipo prietaisu dar maloniau.
  • Atbulinės eigos funkcija.
  • Lašėjimo stabdymo mechanizmas. Pamirškite lipnias dėmes ir netvarką ant stalo. Baigę darbą su sulčiaspaude, nuleiskite snapelio dangtelį ir nei vienas sulčių lašas nepalies darbastalio.
  • Idealiai tinka lapinėms daržovėms. Šalto spaudimo principas lengvai susidoroja ir išspaudžia sultis net iš lapinių daržovių – burokėlių, špinatų, kopūstų lapų. Tad jei norite paįvairinti savo sultis naujais skoniais, turite puikią galimybę tai padaryti.
  • Dvigubas tiekimo vamzdis. Vienu metu spausti sultis galite tiek iš vaisių, tiek iš daržovių. Dvi skirtingo pločio tiekimo angos suteikia galimybę mėgautis akimirksniu paruoštomis sultimis.
Sulčiaspaudė namuose niekada nesislėps virtuvės spintelėje ir nerinks dulkių. Paįvairinkite savo meniu šviežiai spaustomis vaisių, daržovių sultimis, turtingomis vitaminais ir maistingosiomis medžiagomis kartu su Kenwood „PureJuice Pro Scroll JMP800SI“.
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Facebook Atsiliepimai
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą