Mėsmalė Philips "Viva Collection HR2721/00" - Kavos Draugas
Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Mėsmalė Philips “Viva Collection HR2721/00”

Specifikacijos Apie produktą
Išvalyti
  • Pristatysime per 1 - 3 dienas

Specifikacijos

Gamintojas

Philips

Spalva

Juoda

Našumas (kg per min)

2.3 kg

Tinklelių skaičius

3

Galia

1800 W

EAN

8710103777243

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Paprasta, funkcionali ir stilinga Philips „Viva Collection HR2721/00“ mėsmalė – puikus pasirinkimas vertinantiems maltos mėsos patiekalus ir mėgstantiems greitus rezultatus. Su šiuo elektriniu prietaisu namuose galėsite mėgautis ne tik šviežiai pagamintais mėsos maltiniais ir dešrelėmis, bet taip pat ir idealiai supjaustytomis daržovėmis ar salotomis.
MĖSMALĖS PRIVALUMAI
Ši Philips „Viva Collection HR2721/00“ mėsmalė pasižymi net 1800 W bendrąja galia, todėl galite nesijaudinti – prietaisas paruoštas intensyviam naudojimui. Žemiau išskyrėme dar kelis prietaisui reikšmingus išskirtinumus.
  • Per 1 minutę mėsmalė gali sumalti iki 2,3 kilogramo. 
  • Komplektacijoje rasite du skirtingus nerūdijančio plieno diskus: smulkų – 5 mm malimo skersmens ir stambesnį – 8 mm malimo skersmens.
  • Padidinant mėsmalės funkcionalumą, komplektacija papildyta specialiais pjaustymo ir raikymo cilindrais. Jais naudojantis lengvai ir greitai galėsite supjaustyti daržoves, sutarkuosite sūrį.
  • Taip pat komplektacijoje rasite ir 2 specialiai dešrelėms skirtus kimštuvus. Lengvai ir paprastai galėsite pagaminti kimštų dešrelių visai šeimai.
  • Mėsos maltinių aparatas. Pagreitina ir gerokai palengvina mėsos maltinių gaminimo procesą.
  • Siekiant palengvinti prietaiso surinkimą, mėsmalė pagaminta taip, kad peilis ant tiekimo sraigto prisitvirtintų tik teisinga kryptimi. Kitu atveju peilio pritvirtinti tiesiog nepavyks.
  • Patogiam ir lengvam valymui pridedamas inovatyvus dvipusis malimo diskų valymo įrankis InsertClean. Su jo pagalba diskus išvalysite dvigubai greičiau – užteks užspausti ant įrankio malimo tinklelį ir praskalauti vandenyje.
Mėgaukitės šviežiais, namuose gamintais maltos mėsos patiekalais kasdien, nes Su Philips „Viva Collection HR2721/00“ mėsmale gaminti šiuos patiekalus ypatingai lengva.
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Facebook Atsiliepimai
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą