Visai C. Liégeois Magnifico kavai -40% Žiūrėti

Nitro kavos aparatas BROOD „Dual Tap“

  • Naujiena
  • Tik e-shop
Specifikacija Apie produktą
Kiekis
4490,00 
  • Pristatysime per 3 - 6 savaites
10 mėn. - 449,00 /mėn.*
12 mėn. - 374,17 /mėn.*
Kaip įsigyti kavos aparatą lizingu? Suformavus pirkinių krepšelį, apmokėjimo žingsnyje pasirinkite vieną iš galimų lizingo paslaugos tiekėjų. Pasirinkus tiekėją, spauskite mygtuką „Pirkti“ ir būsite automatiškai nukreiptas į lizingo tiekėjo el. paslaugų puslapį.

Apie produktą

Nitro kava – tai azoto dujomis pripildyta šaltai brandinta kava (cold brew), kitaip sakant – gazuota kava. O su nitro kavos aparatu BROOD „Dual Tap“ tokią, visame pasaulyje vis sparčiau populiarėjančią kavą pagaminsite itin paprastai. Gamintojas šį aparatą apibūdina kaip pažangiausią nitro kavos dozavimo sistemą. Su šiuo aparatu savo klientams galėsite patiekti azoto pripildytus gėrimus net 124 litrų/ 400 stiklinių per valandą greičiu! Ir be jokio vargo: tik pajungiate ir veikia!

TECHNOLOGIJA

Azotas yra inertinės dujos, sudarančios beveik 80 % atmosferos, kuria mes kvėpuojame. Nitro kavos aparatas BROOD „Dual Tap“ sugeria azotą iš aplinkos oro, tada atskiria jį nuo kitų dujų, suspaudžia ir prileidžia jo į patiekiamus gėrimus. Tai 100% natūralus ir greitas procesas – nereikia jokių papildomų dujų balionų.

JŪSŲ PASIRINKTI GĖRIMAI

Naudodami nitro kavos aparatą BROOD „Dual Tap“ galėsite patiekti ne tik kavos gėrimus – tai galės būti bet kokie azoto burbuliukų pripildyti šalti gėrimai: nitro sultys, kokteiliai, arbatos ar kt. Savo pasirinktą gėrimą galėsite patiekti akimirksniu, nes azoto papildymu rūpintis nereikės.

ŠALTI IR SKANŪS

Azoto ir pasirinkto gėrimo kombinacija suteikia įspūdingą glotnumą ir sustiprina natūralų gėrimo skonį. Be to – jūsų tiekiami gėrimai bus ne tik skanūs, bet ir itin gaivinantys: integruotos aušinimo sistemos dėka čiaupe palaikoma +2 laipsnių Celsijaus temperatūra!

PAPRASTA NAUDOTI

Nitro kavos aparatui BROOD „Dual Tap“ nereikia prijungimo prie vandentiekio – viskas, ko reikia, yra tik 220 V lizdas. Valymo procesas sumanytas taip, kad būtų paprastas ir patogus vartotojui.

***

Kompanija BROOD buvo įkurta Toronte 2015 metais. Pirmoji BROOD naujovė – patentuota technologija, skirta nitro gėrimų tiekimui be dujų balionų, bei pirmasis pasaulyje dviejų temperatūrų aparatas su karšto ir šalto vandens sistemomis.

http://www.curiozity.eu/dual-tap-nitro

Lizingas

Specifikacija

Bendrosios savybės

Tipas Kiti kavos aparatai
Gamintojas Brood
Spalva Juoda
Garantijos laikotarpis 12 mėnesių
Kilmės šalis Kanada

Matmenys ir svoris

Gylis 37.5 cm
Aukštis 48.5 cm
Plotis 30 cm
Svoris 37 kg

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą apie produktą

Užduokite klausimą

Atsiliepimai

Atsiliepimai
Facebook komentaras
5.00
2 atsiliepimas(ai)
100%
0%
0%
0%
0%
  • 23 rugpjūčio, 2021

    Valio! Pagaliau Jūs jį turite! Ilgai lauktas aparatas LIetuvoje. Būtinai turėsiu jį savo kavinėje. Kavos draugas, Jūs geriausi!!!!

  • 17 rugpjūčio, 2021

    Esu JAV išbandęs konkrečiai tokį aparatą: tai įspūdingas daiktas. Jis ne tik kad gamina Nitro kavą, suteikia daug malonesnį „burbuliuką“, nei angliarūgštė, kuri iki šiol įprastai būdavo naudojama Nitro kavos gaminimui. O dabar nereikia, nei angliarūgštės balionų, nieko, ir rezultatas dar geresnis bei malonesnis gomuriui. Beje, kas dar įspūdingiau, tai su šiuo aparatu yra gaminami įvairiausi kokteliai – alkoholiniai ir nealkoholiniai – tad pritaikymas yra labai platus. Rekomenduoju kavinėms, naktiniams klubams, renginių organizatoriams ir t.t. P. S. maloniai nustebau, kad jau ir Lietuvoje šį aparatą galima įsigyti. Šaunuoliai, Kavos draugas! 🙂

Palikti atsiliepimą

Papasakokite daugiau apie Kavos Drauge įsigytas prekes ar paslaugas. Jūsų vertinimai mums ypač svarbūs.

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Įvertinimas

Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą