Pjaustyklė Wilfa "MC-400S" - Kavos Draugas
Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Pjaustyklė Wilfa “MC-400S”

Specifikacijos Apie produktą
Išvalyti
  • Pristatysime per 1 - 3 dienas

Specifikacijos

Gamintojas

Wilfa

Spalva

Auksinė/Sidabrinė

Greičio reguliavimas

Taip

Greičių skaičius

2

Galia

400 W

EAN

7044876039637

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Minimali, kompaktiška ir ypatingai patogi Wilfa „MiniCutter MC-400S“ pjaustyklė – idealus pasirinkimas mažesnei, tačiau visada aktyviai naudojamai virtuvei. Su šia pjaustykle greitai ir lengvai susmulkinsite sūrį, lapines daržoves, prieskonines žoleles ar net riešutus. Ar jau įsivaizduojate, kiek visko galėtumėte paruošti, į  pagalbą pasitelkus šią nedidelę pjaustyklę? Mes tuoj papasakosime!
PJAUSTYKLĖS IŠSKIRTINUMAI IR PANAUDOJIMAS
Ši Wilfa „MiniCutter MC-400S“ pjaustyklė – ypatingai patogi ir paprasta naudoti, tad keisti mitybos įpročius su ja – daug lengviau. Vienas didžiausių šio prietaiso išskirtinumų – 400 W galios variklis, suteikiantis maksimalų efektyvumą. Be to, pjaustyklė taip pat turi 2 smulkinimo greičius, todėl kiekvienam smulkinamam produktui galėsite pritaikyti optimalų ir labiausiai tinkamą greitį, priklausomai nuo ingredientų kietumo. O štai ir kelios idėjos, ką galite paruošti su šia pjaustykle:
  • Greitai ir lengvai paruoškite naminius mėsos padažus: pesto, barbeque, salsa, aštrus pomidorų padažas.
  • Susmulkinkite mėsą salotoms. Tiesiog sudėkite jau iškeptos ar virtos mėsos gabalėlius ir nustatykite tinkamą greitį. Susmulkinus galite sudėti tiesiai į salotas.
  • Susmulkinkite sūrį makaronams. Paprasta, greita, o namuose visada turėsite barstyti skirto sūrio. Juk tai daug greičiau nei kaskart tarkuoti rankomis.
  • Riešutų sviestas. Taip, tai tikrai įmanoma ir naudojant nedidelę pjaustyklę.

Maisto ruoša gali būti smagi ir džiaugsmą kelianti veikla. Įneškite į savo virtuvę daugiau kūrybos kartu su Wilfa „Mini Cutter MC-400S“ pjaustykle. 

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Facebook Atsiliepimai
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą