Šventiniai pasiūlymai iki -50%

Plaktuvas Wilfa “Crush GO BBL-1200B”

Specifikacijos Apie produktą
47.40
Sutaupykite 31,60  79,00 
  • Pristatysime per 1 - 3 dienas

Specifikacijos

Gamintojas Wilfa
Spalva Juoda
Talpa 1.8 l
Greičio reguliavimas Taip
Indų skaičius komplekte 1
Galia 1200 W
EAN 7044876039552
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Ypatingai funkcionalus ir stilingas Wilfa „Crush GO BBL-1200“ – tai prietaisas, leidžiantis pamilti maisto ruošą. Su juo ypatingai lengva paruošti trintas sriubas, tirštuosius kokteilius ar susmulkinti ledą. Net 1200 W galia leidžia be vargo įveikti net kiečiausius maisto produktus. 
PAGRINDINIAI IŠSKIRTINUMAI
Vienas didžiausių šio Wilfa „Crush GO BBL-1200“ plaktuvo privalumų – naudojimosi komfortas. Keli skirtingi maišymo greičiai leidžia optimaliai parinkti tinkamiausią skirtingiems maisto produktams, todėl kiekvieną kartą galite mėgautis idealiais rezultatais. Tačiau yra ir dar kai kas:
  • Plakimo ąsotis sugraduotas ne tik mililitrais, bet ir puodeliais. Todėl kiekvieną kartą galėsite lengvai paskirstyti plakinį, jau žinodami porcijų kiekį.
  • Lengvas pildymas. Papildyti plakinį ingredientais galite ir per ąsočio dangtelį, o taip juk viskas vyksta daug greičiau.
  • Valymo programa. Plaktuvo priežiūra ypatingai lengva. Viskas, ką Jums reikia padaryti baigus plakimą, tai įpilti šiek tiek vandens į plaktuvo ąsotį ir įjungti valymo programą. Beliks tik praskalauti ir išpilti likučius.
Papildykite savo meniu trintomis sriubomis ir vaisių kokteiliais kartu su Wilfa „Crush GO-1200“ plaktuvu. Gaminkite lengvai ir stilingai.
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą