Paskutinė galimybė sutaupyti! Cyber Monday pasiūlymai iki -50%

Plaktuvas Wilfa “WBLB-1400”

Specifikacijos Apie produktą
Gaukite pasiūlymą

Apie produktą

Ar vis dar svarstote, kuo vertėtų papildyti savo virtuvės technnikos kolekciją? Šis Wilfa „WBLB-1400“ plaktuvas – vienas geriausių pasirinkimų, ypač jei ieškote prietaiso, palengvinančio kasdienę maisto ruošą namuose.
1400 W galia ir karščiui atsparus plaktuvo ąsotis suteikia galimybę drąsiau eksperimentuoti, plakant ir smulkinant ne tik minkštus, bet ir kietesnius produktus, ruošiant tiek ledinius gaiviuosius kokteilius, tiek karštas trintas sriubas. Tad pabandykite įsivaizduoti, kaip stipriai galėtumėte praplėsti savo savaitės meniu kartu su šiuo ypatingai galingu plaktuvu!
PAGRINDINIAI PLAKTUVO PRIVALUMAI
Vienas iš didžiausių šio Wilfa „WBLB-1400“ plaktuvo privalumų – galimybė montuoti išsinešti gėrimams skirtus buteliukus ir gertuves bei plakti kokteilius tiesiai į juos. Tačiau šis – ne vienintelis šio prietaiso išskirtinumas, todėl atrinkome dar kelis.
 • Reguliuojami greičiai. Optimalus maišymo greičio parinkimas – viena iš esminių taisyklių, norint pasiektis geriausius rezultatus. Vis tik, kiekvienas produktas reikalauja skirtingo maišymo intensyvumo.
 • Ledo smulkinimas. Be jokio vargo ruoškite gaiviuosius kokteilius, šerbetus ar Frappe savo namuose ir mėgaukitės jais kiekvieną dieną.
 • Lengvas pildymas. Papildyti trinamą kokteilį kitais norimais ingredientais galite dar lengviau – sudėdami juos pro dangtelyje pildyti skirtą angą. 
Atraskite sveikesnes užkandžių alternatyvas – tirštieji vaisių kokteiliai puikiai tinka tiek užkandžiui darbe, tiek skubiems pusryčiams. O su Wilfa „WBLB-1400“ juos paruošti galėsite akimirksniu.

Specifikacijos

Bendrosios savybės

SpalvaSidabrinė
Talpa1.8 l
Greičio reguliavimasTaip
Indų skaičius komplekte1
Galia1400 W
EAN7044876039484

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą

Atsiliepimai
(1)
Facebook komentaras
()
5.00
1 atsiliepimas(ai)
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
 1. Dainius Prabušas
  Patvirtintas pirkimas
  18 gegužės, 2020
  Viskas puiku,bet lietuviškos instrukcijos reiketu.
  Ar šis komentaras naudingas?