Visai Mokito kavos linijai -40%!

Plastikinis filtras Hario „V60-2“

Specifikacijos Apie produktą
Gaukite pasiūlymą

Apie produktą

Norite pradėti ruošti kavą alternatyviais metodais, bet nežinote, kokį pasirinkti? Tuomet šis plastikinis Hario filtras – idealus variantas Jums! Šis įtaisas iš Japonijos leis paruošti kavą paprastu, tačiau efektyviu būdu. Nustebinkite draugus sodriu kavos skoniu ir aromatu bei paruošimo technika!

Su Hario „V60-2“ vienu kartu paruošite 300-500 ml kavos, t.y. keletą puodelių. Plastikinė filtro versija yra pigiausia tarp V60 filtrų. Kalbant apie galutinį kavos skonį, šis prietaisas tikrai ne prasčiausias. Netgi priešingai – plastikinis filtras yra patvarus, patogus naudoti. Kūginė forma ir specialūs grioveliai vidinėje pusėje garantuoja tinkamą vandens pasiskirstymą.

Nepaprastai gardžios kavos puodeliui paruošti reikia šviežiai maltos kavos, aukštos kokybės popierinio filtro, mėgstamiausio puodelio ir svarstyklių reikalingam kavos kiekiui pasverti. Ruošimas užtrunka 3-4 minutes.

Išvalyti šį prietaisėlį išties lengva – išėmus popierinį filtrą su tirščiais, praplaukite plastikinį filtrą po tekančia švaraus vandens srove ar išplaukite indaplovėje. Tik tiek!

Specifikacijos

Bendrosios savybės

TipasKavos aparatų priedai
GamintojasHario
MedžiagaPlastikas
Kilmės šalisJaponija
EAN4977642723023

Matmenys ir svoris

Svoris100 g

Dažniausiai užduodami klausimai

Dar niekas neuždavė klausimų susijusių su produktu.

Užduokite klausimą

Atsiliepimai
(2)
Facebook komentaras
()
5.00
2 atsiliepimas(ai)
(2)
(0)
(0)
(0)
(0)
 1. Regina Mozerienė
  Patvirtintas pirkimas
  21 gegužės, 2020
  puiki prekė
  Ar šis komentaras naudingas?
 2. Joana Vasiliauskaitė
  Patvirtintas pirkimas
  21 gegužės, 2020
  Pirkau šį filtrą iš smalsumo, dar nebuvau bandžius taip ruošti kavos. Ir mano lūkesčiai buvo patenkinti. Tai tiesiog meditacinis procesas, aš labai patenkinta 👍🙂
  Ar šis komentaras naudingas?
 3. Mindaugas Ivanauskas
  Patvirtintas pirkimas
  20 balandžio, 2020
  Ar šis komentaras naudingas?