Skrudintuvas Philips "Daily Collection HD2516/00" - Kavos Draugas
Paragauk intensyvaus skonio Café Liégeois „Magnifico“ kavos su -40% nuolaida

Skrudintuvas Philips “Daily Collection HD2516/00”

Specifikacijos Apie produktą
Išvalyti
  • Pristatysime per vieną darbo dieną

Specifikacijos

Gamintojas

Philips

Spalva

Balta

Apskrudimo reguliavimas

Taip

Skrudinimo lygių skaičius

8

Galia

830 W

Kilmės šalis

Kinija

EAN

8710103886648

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Kompaktiško dydžio Philips „Daily Collection HD2516“ skrudintuvas – patogus, stilingas ir labai funkcionalus. Tad galime garantuoti, kad šis prietaisas neliks nepastebėtas. 
Šio skrudintuvo didžiausias privalumas – net 8 skirtingi skrudinimo nustatymai bei plačios, keičiamo dydžio skrudinimo angos. Tad lengvai pritaikysite skrudintuvo nustatymus tiek didesniems, tiek mažesniems duonos gabaliukams ar net skirtingoms duonos rūšims.
SKRUDINTUVO PRIVALUMAI
Labai norisi pabrėžti, kad šis Philips  „Daily Collection HD2516“ skrudintuvas taip pat pasižymi ir dar keliais išskirtinumais, suteikiančiais prietaisui daugiau funkcionalumo, o taip pat užtikrinančiais naudojimosi saugumą.
  • Integruotas stovas bandelėms šildyti. Galėsite mėgautis šiltomis bandelėmis, lyg jos būtų ką tik ištrauktos iš krosnies. Be to, šis šildymo stovas taip pat puikiai tinka bet kokių kitų pyragaičių ar net suktinukų šildymui.
  • Pašildymo ir atitirpinimo funkcija. Atvėsusią duoną bet kada galite pašildyti ar net dar truputį paskrudinti, o jei turite šaldytų duonos gaminių, atšildyti juos galite vos vienu judesiu.
  • Atšaukimo mygtukas. Nesaugiai įdėjote skrudinti duoną?  Paspaudus atšaukimo (cancel) mygtuką, skrudinimą galite bet kada atšaukti.
  • Išimamas trupinių padėklas. Pamirškite sunkiai išvalomus skrudintuvas – lengvai išimamas trupinių padėklas padeda palaikyti tvarką ir gerokai palengvina prietaiso priežiūrą.
  • Aukšto iškėlimo funkcija. Saugiai ir lengvai išimsite net mažiausias duonos riekeles dėl itin aukštai duoną iškeliančio mechanizmo.
  • Papildomas automatinis išjungimas. Tai speciali apsauginė funkcija, priverčianti skrudintuvą išsijungti įvykus trumpajam jungimui ar duonai užstrigus viduje.
Idealiai paskrudusi duona pusryčiams pagal kiekvieno poreikius. Su Philips „Daily Collection HD2516“ kiekviena riekelė gali būti tobula.
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Facebook Atsiliepimai
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą