Sulčiaspaudė Wilfa "SJD-150B" - Kavos Draugas
Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Sulčiaspaudė Wilfa “SJD-150B”

Specifikacijos Apie produktą
Išvalyti
 • Pristatysime per 1 - 3 dienas

Specifikacijos

Gamintojas

Wilfa

Spalva

Juoda

Galia

150 W

EAN

7044876039569

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Juodos spalvos Wilfa „Juicemaster SJD-150B“ sulčiaspaudė – idealus pasirinkimas tiek tamsiai tiek, šviesiai virtuvei. Paprastas, tačiau stilingas prietaiso dizainas suteikia patalpai dar vieną reikšmingą akcentą, o Jūs galite džiaugtis, ne tik funkcionalia, bet ir stilinga virtuve.

Ši sulčiaspaudė veikia lėto šalto spaudimo principu, todėl paruoštos sultys yra pilnos svarbiausių maistingųjų medžiagų ir vitaminų. Juk spaudžiant vaisių sultis tai ir svarbiausia.

PAGRINDINIAI IŠSKIRTINUMAI

Ši Wilfa „Juicemaster SJD-150Bsulčiaspaudė – stilinga ir kompaktiška, tad puikiai ras savo vietą net ir mažesnėje virtuvėje. Vis dėlto, tai nėra vienintelis sulčiaspaudės privalumas.

 • Tyliai veikianti. 150 W galios variklis veikia lėčiau, nekaitindamas produktų ir paties prietaiso, todėl spaudžiant sultis galite pasimėgauti puodeliu kavos netrikdomi didžiulio ir dažnai erzinančio sulčiaspaudės triukšmo.
 • Komplektacijoje – receptų knygelė. Pritrūkus idėjų, jų visada rasite šioje knygelėje. Tegul namuose pagaminti sveiki sulčių gėrimai tampa nauju įpročiu.

Mėgaukitės sveikesniais gėrimais namuose kartu su Wilfa „Juicemaster SJD-150Bsulčiaspaude. Tegul šviežiai spaustos sultys tampa mėgstamiausiu Jūsų gėrimu. 

  Skaityti daugiau
  Rodyti mažiau

  Lankytojų klausimai ir diskusijos

  Atsiliepimai (0)
  Facebook Atsiliepimai
  Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą