Trintuvas Braun "MultiQuick 5 Vario Hand Blender MQ 5037 Sauce +" - Kavos Draugas
Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Trintuvas Braun “MultiQuick 5 Vario Hand Blender MQ 5037 Sauce +”

Specifikacijos Apie produktą
Išvalyti
  • Pristatysime per 1 - 3 dienas

Specifikacijos

Gamintojas

Braun

Spalva

Balta

Talpa

500 ml

Greičio reguliavimas

Taip

Greičių skaičius

21

Galia

750 W

EAN

8021098770172

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Kai maisto ruoša tampa tikru malonumu, virtuvė tampa nauja kūrybine zona namuose. Su Braun „MultiQuick 5 Vario Hand Blender MQ 5037 Sauce +“ rankiniu trintuvu ir plačia jo priedų komplektacija gaminti ir eksperimentuoti dar lengviau nei bet kada anksčiau.
PAGRINDINIAI IŠSKIRTINUMAI
Braun „MultiQuick 5 Vario Hand Blender MQ 5037 Sauce +“ rankinis trintuvas pasižymi lengvu naudojimu, stilingu dizainu ir ypatingai funkcionaliai panaudojama priedų komplektacija. Tam, kad tuo įsitikintumėte, atrinkome didžiausius šio prietaiso privalumus, o jų – ne vienas, ir ne du.
  • SmartSpeed greičių kontrolė. Ypatingai patogus būdas keisti greičius nuo 1 iki 21 neatleidžiant rankos nuo prietaiso. Greičių kontrolės ratukas horizontaliai integruotas į trintuvo viršutinę dalį, todėl jį itin patogu pasiekti nykščiu. Tokiu būdu padidinamas ne tik prietaiso valdymo komfortas, bet ir darbo efektyvumas.
  • SPLASHControl technologija. Trinkite paprasčiau, greičiau ir tvarkingiau. Specialus trintuvo ašmenų ir veleno dizainas neleidžia trinamiems produktams išeiti už indo ribų, todėl dirbti galite daug švariau ir sutaupyti daugiau laiko. Juk tvarkymasis taip pat reikalauja ne tik pastangų, bet ir papildomo laiko sąnaudų.
  • 750 W tyliai dirbantis variklis. Tylus prietaiso veikimas – vienas didžiausių jo privalumų. Nes didelė galia ir tylus veikimas gali būti suderinami. O tai užtikrina dar didesnį darbo komfortą.
  • SoftGrip rankena. Daugiau jokio prietaiso slydimo rankose. Patogi ir komfortiška laikyti rankena – dar vienas raktas į geresnius, didžiuotis verčiančius darbo rezultatus.
  • Pastangų nereikalaujanti priežiūra. Smulkintuvą ir matavimo indą galite drąsiai plauti indaplovėje kartu su kitais namuose esančiais indais.
PRIDEDAMI PRIEDAI:
  • Plakimo šluotelė. Idealu ruošiant pyragus, plakant blynų tešlą, grietinėlę ar  kiaušinių baltymą morenginiams desertams.
  • Matavimo indas. Juk idealiai paruoštam patiekalui svarbiausia – tikslios, recepte nurodytos proporcijos.
  • Specialus priedas tyrelėms gaminti. Preciziškas smulkumas- idealus variantas ruošiant trintas sriubas ir kūdikių maistą.
  • 500 ml talpos smulkintuvas. Svogūnams, šokoladui, sūriui ar liofilizuotiems produktams smulkinti. Puikus įrankis ruošiant konditerijų produktų dekoracijas.
Atraskite malonumą gaminti kartu su Braun „MultiQuick 5 Vario Hand Blender MQ 5037 Sauce +“ rankiniu trintuvu. Ir Jūsų virtuvėje gali gimti kulinariniai šedevrai.
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Facebook Atsiliepimai
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą