Trintuvas Braun "MultiQuick 5 VArio MQ 5177BK Buffet +" - Kavos Draugas
Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Trintuvas Braun “MultiQuick 5 VArio MQ 5177BK Buffet +”

Specifikacijos Apie produktą
Išvalyti
  • Pristatysime per 1 - 3 dienas

Specifikacijos

Gamintojas

Braun

Spalva

Juoda

Talpa

1.5 l

Greičio reguliavimas

Taip

Greičių skaičius

21

Turbo režimas

Taip

Galia

750 W

EAN

8021098770264

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Braun „MultiQuick 5 Vario Hand Blender MQ 5177 Buffet +“ rankinis trintuvas – tai, kas Jūsų virtuvėje gali padaryti visišką perversmą. Ypatingai plati priedų komplektacija leidžia pasiekti maksimalius rezultatus, drąsina eksperimentuoti ir kurti naujus skonius. Su šiuo prietaisu ypatingai lengvai paruošite ne tik trintas sriubas, kūdikių tyreles, bet ir be vargo galėsite sutarkuoti daržoves, susmulkinti riešutus, kietąjį sūrį, svogūnus, šokoladą, išplakti grietinėlę ir dar greičiau paruošti idealios konsistencijos pyrago ar blynų tešlą.
PAGRINDINIAI PLAKTUVO IŠSKIRTINUMAI
Braun „MultiQuick 5 Vario Hand Blender MQ 5177 Buffet +“ rankinis trintuvas nuo pirmojo naudojimo privers Jus iš naujo pamilti maisto ruošą namuose. Dėl universaliai panaudojamų priedų drąsiai galite leisti sau eksperimentuoti ir kurti naujus receptus. Pateikiame dar kelis prietaisui išskirtinumo suteikiančius privalumus:
  • SPLASHControl. Su šiuo prietaisu tiek drabužiai, tiek darbo stalas visada išlieka švarūs ir tvarkingi. Dėl unikalaus trintuvo peiliukų ir veleno išdėstymo bei formos dizaino, trinami produktai nesitaško, tad netvarka darbo vietoje daugiau Jūsų nevargins.
  • Ypač patogi greičių valdymo sistema. Greičių reguliavimo ratukas integruotas trintuvo viršutinėje dalyje horizontalia kryptimi, todėl jį ypač patogu pasiekti nykščiu, neatleidžiant rankos nuo prietaiso ir nestabdant darbo. Juk maksimaliems rezultatams pasiekti reikalingas ir maksimalus prietaiso valdymo komfortas.
  • SoftGrip rankena. Ypatingai patogiai rankose laikoma rankena užtikrina darbo prietaisu komfortą, tad garantuojame visada džiuginančiais darbo rezultatais, net jeigu tai – tik blynų tešla.

PRIDEDAMI PRIEDAI:

  • 600 mililitrų talpos matavimo indelis
  • Virtuvinio kombaino priedas
  • Pjaustymui skirti diskai
  • Nerūdijančio plieno plakimo šluotelė
  • Tyrelėms ruošti skirtas įrankis
Atraskite maisto ruošos komfortą ir platesnes galimybes kartu su Braun „MultiQuick 5 Vario Hand Blender MQ 5177 Buffet +“ rankiniu trintuvu. Leiskite sau kurti – tegul virtuvėje gimsta nauji receptai.
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Facebook Atsiliepimai
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą