Vaflinė Wilfa "XWAS-1400" - Kavos Draugas
Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Vaflinė Wilfa “XWAS-1400”

Specifikacijos Apie produktą
Išvalyti
  • Pristatysime per 1 - 3 dienas

Specifikacijos

Gamintojas

Wilfa

Spalva

Juoda

Danga

Nelimpanti

Vaflių forma

Apskriti

Reguliuojama temperatūra

Taip

Galia

1400 W

Skersmuo

23 cm

EAN

7044876027429

Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Idealiai apskrudę, traškiais krašteliais, širdelės formos vafliai su Wilfa „XWAS-1400“ vafline gali Jus džiuginti kiekvieną dieną. Net 1400 W galia pasižymintis prietaisas visiškai pakeis Jūsų savaitgalio pusryčių tradicijas jau nuo pirmojo naudojimo.
PAGRINDINIAI VAFLINĖS IŠSKIRTINUMAI
Ši Wilfa vaflinė „XWAS-1400“ visada padės pritrūkus idėjų pusryčiams. Šokoladu ar džemu pertepti vafliai patiks tiek vaikams, tiek suaugusiems, o kai kuriuos pirmasis kąsnis akimirksniu nukels į vaikystę. Be to, kaskart vafliui iškepus, apie tai Jus informuos garsinis signalas. Tačiau nemanykite, kad tai vienintelis šio prietaiso privalumas. Štai, pateikiame Jums dar kelis svarbiausius:
  • Temperatūros reguliavimas. Labiau apskrudę ar mažiau? Rinkitės vaflių apskrudimą pagal individualius poreikius, patys reguliuodami temperatūrą ir atrasdami Jums tinkamiausią variantą.
  • Unikali indikacinė lemputė. Minimalistinio dizaino korpuse indikacinė lemputė integruota tiesiai po temperatūros reguliavimo skale. Kaistant prietaisui, ši dega raudonai, pagaliau įkaitus – matysite žalią lemputę. Nestandartinė pailgos linijos lemputės forma tik dar labiau pagyvina šios vaflinės dizainą.
  • Kompaktiškas laikymas. Nesijaudinkite dėl vietos – vaflinę galite laikyti pastatytą vertikaliai ir tokiu būdu sutaupyti daugiau vietos!
  • Nelimpanti kepimo danga. Pagaliau – lengvas ir pastangų nereikalaujantis prietaiso valymas. Prie dangos tešla neprikepa, o likučius lengvai pašalinsite, tarsi nuvalydami trupinius. Priežiūrai užteks drėgnos šluostės.
Atraskite prie Jūsų individualių pomėgių lengvai prisitaikančią Wilfa „XWAS-1400“ vaflinę ir keiskite savo savaitgalių pusryčių tradicijas.
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Facebook Atsiliepimai
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą