Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Virdulys De’Longhi “Brillante KBJ 2001.W”

Specifikacijos Apie produktą
Gaukite pasiūlymą

Specifikacijos

Svoris0.8 kg
Išmatavimai25 × 18.5 × 27 cm
Virdulio tipasPlastikinis
GamintojasDe'Longhi
SpalvaBalta
Talpa1.7 l
Galia2000 W
Gylis25 cm
Aukštis27 cm
Plotis18.5 cm
EAN8004399771871
Svoris0.8 kg
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Kartais viskas, ko reikia, kad virtuvė būtų baigta, tai nedidelis akcentas. Pavyzdžiui, funkcionalus ir stilingas buitinis prietaisas. De‘Longhi „BRILLANTE“ serijos virdulys – vienas iš tokių. Tai funkcionalus, pasižymintis išskirtiniu dizainu ir akimirksniu virstantis dėmesio centru net ir didesnėje virtuvėje.
„BRILLANTE“ kolekcijoje vyrauja dvi – balta ir juoda, tad lengva priderinti tiek prie minimalistinio, tiek prie klasikinio virtuvės interjero. 
VIRDULIO IŠSKIRTINUMAI
Šio De‘Longhi „BRILLANTE“ serijos virdulio funkcionalumui įtakos turi net keli skirtingi faktoriai: tai 2000 W galia, plieninis virdulio pagrindas, triguba apsauga nuo vandens išgaravimo, išimamas ir lengvai valomas vandens kalkių nuosėdų filtras bei patogus vandens lygio indikatorius. Apie kiekvieną iš šių – pasakojame šiek tiek išsamiau.
  • 2000 W galia. Vanduo užverda per trumpesnį laiką, todėl karštais gėrimais galite mėgautis dar greičiau.
  • Stilingos tekstūros plieninis korpusas. Būtent ši virdulio dalis suteikia jam daugiausiai išskirtinumo. Iškili geometrinėmis linijos pasižyminti korpuso tekstūra – štai kas paverčia šį prietaisą dėmesio centru. Be to, plieninis korpusas leidžia ilgiau išlaikyti vandens šilumą ir suteikia prietaisui daugiau patvarumo, taip užtikrinant jo ilgaamžiškumą.
  • Triguba apsauga nuo vandens išgaravimo. Dažnai pamirštate apie užkaistą virdulį, o atėjus randate vos kelis lašus? Su šiuo elektriniu virduliu taip tikrai nenutiks! Vos nukelsite jį nuo kaitinimo pagrindo, jis automatiškai nust veikti. Be to, vos užvirus vandeniui, prietaisas taip pat savaime išsijungs, tad vanduo tikrai niekur neišgaruos.
  • Išimamas kalkių nuosėdų filtras. Tam, kad kiekvienas karšto gėrimo puodelis teiktų džiaugsmą, privalu reguliariai valyti jo nuosėdų filtrą. Jis lengvai išsiima, todėl tai padaryti galima ne tik lengviau, bet ir daug greičiau.
  • Vandens lygio indikatorius. Korpuso nugarėlėje, po virdulio rankena, stilingai integruota vandens lygio juostelė leidžia visada matyti vandens kiekį virdulyje.
De‘Longhi „BRILLANTE“ kolekcija skirta mėgstantiems išsiskirti ir vertinantiems stilingą dizainą. O Jūs ar jau apsisprendėte, kuri virdulio spalva labiau praturtins Jūsų virtuvę – juoda ar balta?
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą