Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Virdulys Kenwood “JKP250”

Specifikacijos Apie produktą
65.99
Sutaupykite 9,01  75,00 
  • Pristatysime per 1 darbo dieną

Specifikacijos

Svoris0.56 kg
Išmatavimai9.8 × 16.8 × 17 cm
Virdulio tipasPlastikinis
GamintojasKenwood
SpalvaBalta
Talpa500 ml
Galia650 W
Gylis9.8 cm
Aukštis17 cm
Plotis16.8 cm
EAN5011423154855
Svoris0.56 kg
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Apie produktą

Kelioninis Kenwood „The White Travel Kettle JKP250“ virdulys – idealus pasirinkimas mėgstantiems keliauti ar nenorintiems mažos virtuvės užgožti dideliais prietaisais. Tai kompaktiškas, ypatingai patogus ir nedaug vietos užimantis virdulys, kurį lengvai sutalpinsite net į mažiausią automobilį.
PAGRINDINIAI VIRDULIO IŠSKIRTINUMAI
Visame pasaulyje Kenwood žinomas kaip universaliai pritaikomų virtuvės prietaisų gamintojas, tad ir šis „The White Travel Kettle JKP250“ virdulys – ne išimtis. Jo korpusas pagamintas iš plastiko, todėl prietaisas – ypač lengvas. Be to, kartu su virduliu komplektacijoje taip pat rasite ir du plastikinius puodelius bei šaukštelius. Viskas tik tam, kad kelionėse visada atsirastų laisva minutė pasimėgauti karšto gėrimo puodeliu. Tačiau tai – ne vienintelis šio prietaiso privalumas. Pateikiame dar kelis:
  • Keičiamas įtampos jungiklis. Priklausomai nuo to, ar naudosite šį prietaisą namuose, ar kelionėse, galite keisti virdulio įtampos jungiklį. Pasirinkimo variantai 2: 120 V ir 240 V.
  • Išimamas nuosėdų filtras. Kiekvienas karšto gėrimas puodelis privalo būti tobulas, tačiau tam, kad jis toks būtų – privalu atidžiai ir reguliariai valyti vandens nuosėdų filtrą. Šis – nesunkiai išimamas, todėl galite pamiršti apie sudėtingą filtrų priežiūrą.
  • Integruota laido laikymo vieta. Ilgas laidas dažnai erzina, ypač kai virtuvėje vietos ir taip nelabai daug. Dėl šios priežasties virdulys turi specialią laido laikymo vietą tiesiai po virdulio korpusu. Šis ne tik padeda palaikyti tvarką ant stalo, bet taip leidžia sumažinti laido perteklių ir patogaus jo ilgio.
  • Dvipusis vandens lygio indikatorius. Tiek dešiniarankiams, tiek kairiarankiams patogus vandens lygio indikatorius integruotas abiejose virdulio pusėse. Todėl stebėti vandens kiekį – dar patogiau.
  • Mėlynos spalvos indikacinė lemputė. Užtenka pažvelgti į prietaisą ir akimirksniu galite suprasti virdulio veikimo būseną.
Ypač paprastas ir lengvas Kenwood „The White Travel Kettle JKP250“ virdulys – praturtina keliones gardžiais karštais gėrimais. Juo lengva naudotis automobilyje, tad kelionės niekada neprailgsta. 
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

Lankytojų klausimai ir diskusijos

Atsiliepimai (0)
Išbandėte šį produktą? Palikite atsiliepimą