2+2

Virtuvinis kombainas Kenwood „Cooking Chef Kitchen Machine KCC9060S“

Specifikacija Apie produktą
Išparduota

Specifikacija

Išmatavimai 40 × 34,5 × 37 cm
Gamintojas Kenwood
Spalva Sidabrinė
Talpa 6.7 l
Galia 1500 W
Gylis 40 cm
Aukštis 37 cm
Plotis 34.5 cm
EAN 5011423191294
Svoris 12.88 kg
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau

About product

Plakiklis ar virtuvinis kombainas? O gal du viename? Ypatingu inovatyvumu pasižymintis Kenwood „Chef Kitchen KC9060S“ virtuvinis kombainas vos nuo pirmojo naudojimo gali tapti geriausiu Jūsų pagalbininku virtuvėje. 1500 W galios prietaiso variklis leidžia mėgautis idealiais darbo rezultatais akimirksniu.
Šis Kenwood virtuvinis kombainas ne tik pjausto, smulkina ir tarkuoja, bet taip pat ir verda. Prietaiso temperatūros amplitudė gali varijuoti nuo 20° iki 180° C, tad lengvai galėsite paruošti ne tik pyrago tešlą, bet vištienos ir kario troškinį ar makaronus su bolognese padažu.
Be to, prietaisas taip pat turi 20 iš anksto nustatytų virimo programų, leidžiančių lengvai paruošti net sudėtingiausius patiekalus. Na, pabandykite įsivaizduoti savo kasdienybę su šiuo virtuviniu kombainu: idealiai iki putos išplaktas kiaušinio baltymas, blynų tešla, susmulkintos daržovės salotoms ir tame pačiame puode paruošta vakarienė.
KITI KOMBAINO PRIVALUMAI
Su šiuo Kenwood „Chef Kitchen KCC9060S“ universaliai pritaikomu virtuviniu kombainu kiekvienas gali atskleisti save kulinarijoje, o virtuvė akimirksniu tampa kūrybinių eksperimentų zona. O štai dar keli prietaiso privalumai, leidžiantys geriau suprasti šio virtuvės kombaino funkcionalumą ir universalumą.
  • Temperatūros pokyčiams atsparus plaktuvo indas. Drąsiai galite eksperimentuoti ir gaminti tiek gaiviuosius kokteilius, tiek ruošti trintas rudens gėrybių sriubas, nelaukdami, kol plaktuvas atvės ar pakankamai įšils.
  • Nerūdijančio plieno, ypatingai talpus maišymo ir virimo indas. Šio virtuvinio kombaino maišymo inda talpa – net 6,7 litro. Vienu kartu jame galite išplakti iki 16 kiaušinių baltymų ir paruošti net 5 kilogramus tešlos. Tik įsivaizduokite, kaip stipriai palengvėtų vaišių ruoša šventėms ir pobūviams namuose.
  • Keli maišymo greičiai ir pulsinis režimas. Vieniems produktams reikia greitesnio plakimo, o kitiems atvirkščiai – greitas maišymas gali viską sugadinti. Ypač patogi greičių valdymo sistema ir LED ekranas leidžia lengvai pritaikyti plakimo greitį kiekvienam produktui ir mėgautis maisto ruoša.
  • Komplektacijoje: 24 skirtingas funkcijas atliekantys priedai. Tarp jų rasite:  universalią pjaustyklę su keliais skirtingais pjaustymo ir tarkavimo diskais, kokteilinę, kelis skirtingus plakimo ir maišymo įrankius, garinimo krepšelį. Universalumas – šio virtuvės kombaino antras vardas.
  • Greito recepto funkcija. Dar viena labai lengvai pritaikoma ir kasdienybę keičianti prietaiso funkcija. Ji skirta iš anksto nustatytiems 30 minučių trunkantiems greitiems kasdieniams receptams. Privalumas – Jūs galite lengvai reguliuoti ir keisti nustatymus, o tarp jų ne tik temperatūra, bet ir maišymo greitis.
Kenwood „Chef Kitchen KCC9060S“ virtuvinis kombainas kiekvieną namų virtuvės šeimininką gali paversti tikru šefu. Leiskite sau atsiskleisti kartu su šiuo stilingu ir ypatingai universaliu prietaisu. Tegul virtuvė tampa Jūsų kulinarinių šedevrų kūrybos zona.
Skaityti daugiau
Rodyti mažiau