SAVAITĖS PASIŪLYMAS

Partnerysčių programa

reviews-template-main-image
Prisijunk prie „Kavos draugas“ partnerysčių programos
Skleisk meilę kavai dalindamasis „Kavos draugas“ pasiūlymais su savo klientais ir džiaukis puikiais rezultatais!
Apie mus

„Kavos Draugas“ – tarptautinis kavos ir kavos aparatų mažmeninės prekybos tinklas, veikiantis Europoje pagal specialiai kiekvienai rinkai sukurtą vietinį vardą. Mes orientuojamės į išskirtinę pirkimo patirtį ir aukštos kokybės produkciją.

Mūsų sėkmės istorija prasidėjo 2010-taisiais, Lietuvoje, dviem draugams nusprendus įgyvendinti savo svajonę kavos industrijoje. Aistra kavai, kaip ir draugų ratas, augo – dabar, pagal „Business research center group“ atliktus tyrimus, esame vieni iš lyderių kavos aparatų rinkoje Baltijos šalyse. Čia nesustojame – svajojame gera kava dalintis su visu pasauliu.

Daugelį metų gyvename domėdamiesi kavos rūšimis ir gamybos būdais. Žinome, kaip galima pasigaminti puikią kavą, jei nori, tik vieno mygtuko paspaudimu. Apie kavos aparatus nekalbame instrukcijų kalba – tam ir esame, kad pakalbėtume apie juos kaip draugai: paprastai, konkrečiai ir šiltai. Ir padėtume išsirinkti bei prižiūrėti viską, ko reikia, kad Jūsų namuose visada rastųsi puodelis geros kavos.

Monetizuokite savo auditoriją

Tapkite „Kavos draugas“ partnerystės programos nariu, dalinkitės mūsų pasiūlymais savo internetinėje svetainėje ir užsidirbkite kaskart Jūsų klientui įsigijus „Kavos draugas“ produkciją.

Privalumai

  • Uždirbkite komisinį atlyginimą už visus pardavimus, gautus iš Jūsų svetainės
  • Išskirtiniai pasiūlymai būtent Jūsų klientams
  • Nereikia pasiekti jokių mėnesinių tikslų
  • Vidutinė užsakymo vertė – 50 €
  • 30 dienų slapukų laikotarpis