MĖNESIO PASIŪLYMAS
SAVAITĖS PASIŪLYMAS
SAVAITĖS PASIŪLYMAS
Nemokamas pristatymas

nuo 39€ į tavo namus

9.6/10 klientų vertinimas

aptarnavimui ir kokybei

1 mln.+ laimingų klientų

visame pasaulyje

5 specializuotos parduotuvės

didžiuosiuose Lietuvos miestuose

Roasters Club
Kartais geriausi dalykai yra visai čia pat! Tad kam ieškoti geriausios kavos svetur, kai namuose turim profesionaliausius kavos skrudintojus, kurie ne tik rūpinasi šviežiausia kava, bet taip pat ir edukuoja bei priartina mus prie vietinės kavos kultūros.
Crooked Nose

Crooked Nose

Dėmesys kavos kultūrai bei edukacijai autorių Emanuelį Ryklį ne tik įkvepė parašyti vieną garsiausių Lietuvoje knygų apie kavą „Tebūnie Kava“, bet ir įkurti Crooked Nose & Coffee stories kavos skrudyklą. Nuo 2011 m. kreivanosiai kviečia degustuoti iš šviežiai skrudintų rinktinių kavos pupelių ruoštą kavą bei dalyvauti įvairiuose kavos renginiuose.

Kavos Bankas

Kavos Bankas

Tikintys savo istorija ir kokybiškos kavos puodeliu, Kavos Bankas kviečia ragauti šviežiai skrudintos kavos iš viso pasaulio. Ilgametė patirtis kavos skrudintojams leido atrasti mūsų geografinės platumos gyventojų skonį ir pasiūlyti gardžiausius kavas, tinkančius tiek namų ruošimui, tiek kavinių tinklams. Kavos Banko skrudintojams kava yra ne tik verslas, bet ir aistra, kuri skatina judėti pirmyn, vystyti švietėjišką veiklą, rengti degustacijas bei kurti originalius kavos mišinius.

Kavos Gurmanai

Kavos Gurmanai

Jauni ir ambicingi Kavos Gurmanai teigia, kad geriant jų kavą geriausia tylėti – juk meilėje žodžiai beverčiai. Būtent nuo aistros ir begalinės meilės kavai 2018 metais gimė jų kavos skrudinimo verslas, kurio tikslas visuomet siekti tobulybės. Pastarosios paslaptis gali slypėti ne tik aromate, bet ir kavos poskonyje, kurį Kavos Gurmanai kviečia drauge atrasti ragaujant iš įvairiausių pasaulio kampelių atgabentos ir Lietuvoje skrudintos kavos.

Vero Coffee House

Vero Coffee House

Vero Coffee House komanda skrudina aukščiausios kokybės kavos pupeles bei kartu pasakoja istoriją, kuri vienija kone visą pasaulį. Jų tikslas yra edukuoti Lietuvos kavos mylėtojus ir vis su nauju kavos skoniu pasakoti apie kelionę nuo kavos augintojų iki kavinėse ar namuose ruošto mėgstamo kavos puodelio. Aistra kavai ir ilgametė patirtis leidžia kavinių versle besisukantiems Vero Coffee House kavos mylėtojams užtikrinti, kad kaskart mėgautumėmės tobulu kavos puodeliu.

Cofmos
Cofmos

Cofmos

Mes esame kavos profesionalai, įsikūrę Lietuvos sostinėje, Vilniuje. Kava – tai didžiausia mūsų aistra, kuria siekiame pasidalinti su savo klientais.
Esame įsitikinę, kad kavos gėrimo proceso nederėtų apsunkinti. Kiekvienas kavos puodelis turėtų virsti nuostabiu potyriu, padedančiu kiekvienam šio gėrimo mylėtojui atrasti tobulai jo skoniui tinkančią kavą.