Šventiniai pasiūlymai iki -50%

Idėjos saulėtam savaitgaliui su šeima

Mėgstantiems užkandžiauti

Ieškai gardaus ir dar neragauto užkandžio, bet neišsirenki, kas labiausiai tiks ilgiems pusryčiams terasoje? Galime pasiūlyti visko! Paragauk naujausių Chalo užkandžių ar rankų darbo granolos, o desertui – švelnaus šokolado kremo. Tik nepamiršk bent kąsnelį palikti artimiesiems!

Gal namų gamybos limonado?

Pavaišink šeimos narius vasariškiausiu naminiu limonadu ar šaltos arbatos gėrimu. Asortimente rasi egzotiškų, saulėtoms dienoms tinkančių skonių: nuo granatų iki aviečių ir mėlynių ar gaivios mėtos. Mėgstamiausią ras kiekvienas!

Frappé kokteiliai smaližiams

Saldus ir neįtikėtinai gaivus frappé kavos kokteilis yra tai, ko reikia kiekvienam smaližiui saulėtam vasaros vakarui. Atrask frappé mišinių įvairovę ar paragauk šaltam kokteiliui sukurtų chai latte mišinių – skonis tikrai sužadins norą pakartoti.

Kavos džiaugsmui kieme

Žygyje ar tiesiog kieme – nėra nieko nuostabiau, nei mėgstamos kavos puodelis lietuviškos gamtos kampely. Rinkis iš nešiojamų kavos ruošimo įrankių ar pasinaudok karštį ir šaltį išlaikančiomis daugkartinio naudojimo gertuvėmis. Nuo šiol mėgaukis gera kava, kad ir kur bebūtum!

Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos. Prekių kiekis ribotas. Kainos nurodytos pagal gamintojo rekomenduojamą mažmeninę kainą produkto išleidimo metais. Ši kaina gali skirtis nuo mažmeninės kainos rinkoje. Ta pati prekė kitose prekybos vietose gali ir galėjo būti pardavinėjama skirtingomis kainomis. Akcijos galioja iki 2020.06.29