Nemokamas prekių pristatymas nuo 20€

Rūšinės kavos pupelės

Ethiopia Burtukaana

 

Išsiskirianti ir neįprasta, maloniai stebinanti rabarbarų, mėlynių ir saldžios vanilės skonių kombinacija. Ši afrikietiška kava puikiai tiks ieškantiems aromatingo kavos puodelio su ilgai išliekančiu saldžių natų poskoniu.

 

Rūšinės kavos pupelės

Ethiopia Burtukaana

 

Išsiskirianti neįprasta, bet maloniai stebinančia rabarbarų, mėlynių ir saldžios vanilės skonių kombinacija. Ši afrikietiška kava puikiai tiks ieškantiems aromatingo kavos puodelio su ilgai išliekančiu saldžių natų poskoniu.

SCAA VERTINIMAS: 88/100

ŠALIS: Etiopija

REGIONAS: Guji

AUGIMO AUKŠTIS: 1600-1800 m

RŪŠIS: Heirloom, Arabika

APDOROJIMAS: Sausasis

SKRUDINIMAS: Vidutinis

ŪKIS: Israelio Degfa „Anasora“

SCAA VERTINIMAS
88/100

 

ŠALIS
Etiopija

 

REGIONAS
Guji

 

AUGIMO AUKŠTIS
1600-1800 m

RŪŠIS
Heirloom, Arabika

 

APDOROJIMAS
Sausasis

 

SKRUDINIMAS
Vidutinis

 

ŪKIS
Israelio Degfa „Anasora“

Ruošimo būdai

Ruošimo būdai

Puodelis kavos su Chemex

Mėgaukis aromatinga, pilno kūno kava su Chemex kavinuku. Išskirtinis ne tik savo dizainu, šis kavos ruošimo būdas leidžia „Ethiopia Burtukaana“ rūšinei kavai atskleisti visas savo ypatybes.

Chemex filtrai yra 20–30% storesni nei konkuruojančių prekės ženklų ir sulaiko net pačias smulkiausias nuosėdų daleles bei nepageidaujamus aliejus ir riebalus, leisdami atsiskleisti tik geriausioms kavos skoninėms savybėms. Šiam kavos ruošimo būdui rekomenduojame vidutinį malimą.

Kava prancūziškai

Vienas iš paprasčiausių ir populiariausių kavos ruošimo būdų, kurį galite išbandyti namuose. Prancūziškas kavinukas leis atskleisti natūralų šios išskirtinės kavos skonį ir pajusti jos stiprumą.

O kad kavos ruošimas būtų dar profesionalesnis, Hario virduliukas leis namuose jaustis lyg tikru barista. Šiam kavos ruošimo būdui rekomenduojame kavos pupeles malti rupiau.