> 11 metų patirtis | > 1 mln. laimingų klientų | Klientų įvertinimas 9.61/10
Specialūs rinkinių pasiūlymai
Kavos aparatas Siemens „TQ505R09“ + priedai

Mėgaukis skania kava namuose kasdien

Viskas, ko reikia kavos aparato priežiūrai namuose

Sutaupyk daugiau laiko ir pinigų

Iki pasiūlymo pabaigos liko
 • 00

  D.

 • 00

  Val.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

Siemens TQ505R09

VISIŠKAI AUTOMATINIS KAVOS APARATAS MAKSIMALIAM KOMFORTUI

Kai rytais norisi skanios kavos – be pastangų, lyg pamojus burtų lazdele. Jeigu esate iš tokių kavos mėgėjų, kavos aparatas Siemens „TQ505R09“ kaip tik Jums. Automatinis kavos ruošimas, automatinės priežiūros programos – kavos aparatas pats viskuo pasirūpins, o jums beliks mėgautis skania kava.

MĖGSTAMIAUSI GĖRIMAI VIENU PALIETIMU

Kavos aparatas ruošia visus populiariausius kavos gėrimus tiesiog vienu palietimu – nuo espresso iki latte macchiato. Pasirinkite norimą gėrimą spalvotame ekrane ir po keleto akimirkų mėgaukitės aromatinga kava.

 

Ruošiamos pieniškos kavos
Cappuccino, Latte Macchiato, Flat white, Espresso macchiato

 

Ruošiamos juodos kavos
Espresso, Kava, Americano
Siemens TQ505R09
Siemens TQ505R09

TOBULAS KAVOS SKONIS

iAroma sistema apjungia skirtingus elementus, dėl kurių kava turi tobulą aromatą ir skonį. Keraminis malūnas švelniai ir tolygiai sumala kavos pupeles išsaugodamas jų geriausias aromatines ir skonines savybes. SensoFlow išmanioji kaitinimo sistema užtikrina optimalią ir tolygią kavos ruošimo temperatūrą. O dėl naudojamo 15 barų spaudimo pagaminta kava yra itin aromatinga ir tiršta.

ITIN PAPRASTA PRIEŽIŪRA

Atidarius priekines dureles lengvai ištraukiamas nulašėjimo padėklas, tirščių talpa ir kavos virimo mechanizmas. Nenaudojamą integruotą pieno talpą patogiai laikykite šaldytuve. Unikali automatinė pieno sistemos skalavimo programa autoMilk Clean efektyviai praplauna pieno sistemą po kiekvieno pagaminto gėrimo su pienu. Nebereikia to daryti kiekvieną dieną rankiniu būdu.
Apie mus rašo
Delfi lrytas 15 min
Išsirink savo rinkinį