Café Liégeois „Venezia Corsato“ kavos pupelėms -40%

Romantiška vakarienė dviese

 

Pritrūkai idėjų, kuo nustebinti mylimąjį? Dovanok šilumą! Juk niekas geriau nepasakys myliu, kaip ką tik paruoštas mylimojo mėgstamiausios kavos puodelis.

Nustebink aromatinga Mokito „Intenso“ kava su mažyčiu, bet galingu Nespresso „Essenza Mini Triangle Red“ kavos aparatu.

Draugų vakarėlis

 

Nesvarbu ar tai įkurtuvių vakarėlis ar paprasčiausias vakaras su draugais, šokoladas ir kava tikrai padės jums nemiegoti ir plepėti iki paryčių.

Eksperimentuokit su Café Liégeois „Puissant” malta kava ir pusiau automatiniu kavos aparatu De'Longhi, pažadam – nesigailėsit.

Akimirka sau

 

Nepamiršk savęs! Po sunkios savaitės ar ilgos dienos, pailsėk ir pasimėgauk puodeliu aromatingos arbatos. Nepamiršk ir gabalėlio šokolado ar šaukšto švelnaus šokoladinio kremo – juk tu to nusipelnei.

Harney & Sons „Cranberry Autumn“ arbata drauge su Galler „Assortment“ šokolado rinkiniu puikiai tiks prie mėgstamo serialo ar geros knygos.

Gurmaniškas pasimatymas

 

Tau nereikia trijų patiekalų vakarienės, kad sužavėtum savo antrąją pusę. Gerai parinktos kavos pupelės, interaktyvus kavos ruošimo būdas ir jauki aplinka atims žadą tikram kavos mylėtojui.

Šiam pasimatymui siūlome rinktis Bialetti „Moka“ kavavirę, aromatingą „Indonesia Sumatra“ kavą bei Kahla espresso puodelius!

Akcijos ir nuolaidos nesumuojamos. Prekių kiekis ribotas. Akcija galioja iki 2020 02 17. Kainos nurodytos pagal gamintojo rekomenduojamą mažmeninę kainą produkto išleidimo metais. Ši kaina gali skirtis nuo mažmeninės kainos rinkoje. Ta pati prekė kitose prekybos vietose gali ir galėjo būti pardavinėjama skirtingomis kainomis.