2+2

Bosch kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie Bosch kavos aparatus 

Bosch kavos aparatai – tai vokiškas kruopštumas bei atsinaujinantis tvarumas. Kompanijos pradininkas buvo Robert Bosch, 1886 metais Štutgarte įsteigęs Tiksliosios mechanikos ir elektros inžinerijos dirbtuves, kurios jau tada išsiskyrė inovatyviomis įžvalgomis ir socialine atsakomybe. Dabar tai – visame pasaulyje žinomas ne tik buitinės technikos gamintojas, bet ir technologijų paslaugų sektoriui tiekėjas. Bosch kompanijos tikslas – gerinti žmonių gyvenimo kokybę savo kuriamomis priemonėmis, todėl čia itin didelis dėmesys skiriamas inovacijoms.

Bosch – tikri perfekcionistai, siekiantys kruopščiai užbaigti kiekvieno savo produkto kūrybos procesą ir vėliau juos nuolatos gerinti. Šio gamintojo kavos aparatai sukurti itin preciziškai, apgalvojant kiekvieną smulkmeną, todėl jie gali daugiau, nei manote. Kava gaminama naudojant pažangiausias technologijas, kurios pasirūpins, jog vanduo užvirtų greičiau, kava būtų sumalta nepriekaištingai, o aparato valymas išliktų paprastas. Bosch tiki, kad kavos gaminimas yra menas, todėl kavos aparatų technologijoms skiriama itin daug dėmesio. Kompanijos atstovai žino, kad tiek mene, tiek kavoje svarbiausios yra detalės ir tikslumas, dėl to integruotos naujausios funkcijos palengvina kiekvieną kavos gaminimo proceso žingsnį. 

Kavos Draugo kavos aparatų asortimente rasite filtrines Bosch kavavires bei įmontuojamus automatinius Bosch kavos aparatus, kuriuos čia ir apžvelgsime.

Filtrinės kavavirės

Mūsų asortimente rasite pagrindines Bosch filtrinių kavavirių serijas – tai „ComfortLine“ ir jos „vyresniąją seserį“ „Styline“. Nors skiriasi dizainu bei galimybėmis, bet abiejų serijų kavavirių modeliai turi ir vienodų funkcijų: 

Aroma+. Paspaudę šį mygtuką galite suintensyvinti kavos skonį ir mėgautis stipresne ar švelnesne kava, kada tik to norite.

Išimama vandens talpa. Pripilti į talpą vandens, kuomet ji yra integruota, nėra labai patogu, tačiau Bosch filtrinėse kavavirėse yra kitaip: čia vandens talpa lengvai ir greitai išsiima, todėl ją galima pripildyti tiesiai iš čiaupo.

DripStop funkcija. Jos dėka galima ramiai išimti ąsotį ir įsipilti garuojančio aromatingo gėrimo nelaukiant, kol bus pagaminta visa kava. Jokių valymo rūpesčių!

EasyDescale3. Tai praktiška kalkių šalinimo funkcija, kuri susideda iš trijų dalių: vandens kietumo nustatymo, signalo apie būtinybę atlikti kalkių šalinimo programą ir pačios kalkių nuosėdų šalinimo programos.

Dar keletas funkcijų yra būdingos tik „Styline“ serijos filtrinėms kavavirėms: 

DualHeating sistema. Jos dėka palaikoma pastovi, tinkamiausia kavos virimui vandens temperatūra (92-96 °C), o pagaminta kava išlaikoma taip pat optimalios šilumos – 80-85 °C. 

Aroma Sensor. Šios funkcijos dėka optimaliai paruošiamas net ir nedidelis kavos kiekis, ir tai pavyksta pasiekti automatiškai sureguliuojant plikymo trukmę. LED ekranas suteikia apie tai informacijos.

Automatinis išsijungimas. Naudotis Bosch filtrinėmis kavavirėmis patogu bei lengva dar ir dėl to, kad pasibaigus kavos gaminimo procesui, įrenginys po tam tikro laiko (trukmę reikėtų pasitikslinti konkretaus modelio naudojimo instrukcijoje) automatiškai išsijungia.

Plieninis termosas. Kai kurie Bosch filtrinių kavavirių „Styline“ serijos modeliai vietoj įprasto stiklinio kavos ąsočio turi dvigubos plieno sienelės termosinius indus su lengvai atidaromu dangteliu – jūsų kava išliks karšta ir aromatinga ilgiau!

Įmontuojami automatiniai kavos aparatai

Kavos Draugas siūlo inovatyvios įmontuojamų Bosch kavos aparatų linijos „Serie 8“ modelius – visiškai juodą CTL636EB6 ir juodą su nerūdijančio plieno detalėmis CTL636ES6. Šie pažangūs kavos aparatai su spalvotu TFT ekranu ir interaktyvia meniu navigacija pasižymi vienodomis funkcijomis, iš kurių pirmiausia paminėtina galimybė valdyti aparatą jūsų išmaniuoju įrenginiu – tai Home Connect programėlė. Ji suteikia šias galimybes: 

Nuotolinis valdymas. Pasirinkite ir konfigūruokite gėrimus programėlėje, tada tiesiog įjunkite kavos aparatą nuotolinio valdymo pulteliu.

Kavos grojaraštis. Programėlėje vienu metu įveskite kelias gėrimų užklausas, ir jūsų aparatas pagamins jūsų pageidaujamus kavos gėrimus pageidaujama eilės tvarka.

„CoffeeWorld“. Programėlėje galima rasti 17 papildomų tarptautinių kavos receptų – nuo australiškos „Flat White“ iki kolumbietiško „Cortado“.

Kavos receptai. Programėlė pateikia ne tik įvairių receptų iš viso pasaulio, bet ir įdomių žinių apie kavą, pavyzdžiui, apie pupelių rūšis, derliaus nuėmimo būdus ar skrudinimo procesus. Taip pat programėlėje visada rasite skaitmeninę savo kavos aparato naudojimo instrukciją.

Kitos įmontuojamiems automatiniams kavos aparatams būdingos funkcijos yra šios: 

AromaDouble Shot. Dėka dvigubo malimo ir plikymo proceso paruošiama itin stipri kava, pasižyminti mažesniu kartumu.

SilentCeram Drive. Įmontuojamų Bosch automatinių kavos aparatų pasididžiavimas – keraminis malūnėlis, kuris yra aukščiausios kokybės, tyliai veikia ir yra pagamintas iš nenusidėvinčios keramikos. Be to, jis automatiškai prisitaiko prie pupelių rūšies – tai užtikrina „CoffeeSensor Pro“ funkcija. Malimo reguliavimas – daugiapakopis.

SensoFlow sistema. Naujoviška šildymo sistema užtikrina maksimalų aromatą dėka visada idealios ir pastovios virimo temperatūros.

OneTouch DoubleCup. Ši funkcija įgalina, kad jūsų pasirinktas kavos gėrimas arba gėrimai (vienu metu galite paruošti net du puodelius!) būtų pagaminti vienu mygtuko paspaudimu. 

Dar daugiau privalumų

Įmontuojami Bosch 8 serijos automatiniai kavos aparatai pasižymi individualiai reguliuojama gėrimų temperatūra (3 pakopų kavos temperatūra ir 4 pakopų karšto vandens temperatūra). Šiems kavos aparatams tinkami vandens filtrai yra „BRITA Intenza“ – jie sumažina ne tik kalkių kiekį vandenyje, bet ir kvapą bei skonį trikdančių medžiagų kiekį.

Dar vienas svarbus įmontuojamų 8 serijos modelių bruožas – tai „MyCoffee“ funkcija. Jos dėka galėsite išsaugoti iki 8 (tikslios informacijos reikia ieškoti konkretaus modelio naudojimo instrukcijoje) mėgstamiausių savo kavos gėrimų su individualiais pavadinimais ir reguliuojamu pieno bei espresso kavos santykiu.

Be to, Bosch įmontuojami kavos aparatai džiugina ir tuo, jog nereikia atsisakyti savo mylimiausio kavos puodelio, net jei jis ir neįprastai aukštas: po reguliuojamais kavos ir pieno išleidėjais telpa iki 15 cm aukščio puodeliai ar stiklinės.

Šių aparatų vandens talpa (2,4 l tūrio) yra nuimama, kad būtų lengva ją pripildyti. Beje, apie tai, kad vanduo artėja prie pabaigos, būsite įspėti. Taip pat, kaip ir baigiantis pupelėms jų talpoje. 

O štai dėl pieno galėsite rinktis lanksčiai ir patys nuspręsti, ar prijungti pieno indą, kurį rasite komplektacijoje, ar naudoti kažką kitą, pvz., pieno pakelį iš parduotuvės.

Bosch kompanija savo gamybos įmontuojamiems kavos aparatams suteikia net 15 000 puodelių garantiją, t.y., žadama užtikrinti pastovią aukštą prietaiso kokybę nuo pirmojo iki 15 000-ojo puodelio (per 24 mėnesius nekomercinio naudojimo).

Lengva priežiūra

Rūpintis savo aparato higiena bus išties paprasta. Visų pirma todėl, kad įmontuojami Bosch kavos aparatai turi lengvai išimamą kavos virimo mechanizmą (presą), kurį paprasta išplauti po tekančiu vandeniu. Be to, čia įdiegtas automatinis valymas garais po kiekvieno pieniško kavos gėrimo su „autoMilk Clean“. Automatinė skalavimo programa paleidžiama kaskart, kai aparatas išjungiamas ir įjungiamas. Tuo tarpu „Calc’nClean“ automatinė valymo bei kalkių šalinimo programa laiku primena, kad reikia pakeisti vandens filtrą, nuvalyti kalkes ir išvalyti aparatą. Jūsų patogumui kapučinatorius, lašų surinkimo padėklas bei kavos tirščių talpykla lengvai išimami ir tinkami plauti indaplovėje. Visa tai – dėl jūsų patogumo ir laiko taupymo: kad daugiau laisvalaikio liktų mėgavimuisi puikia kava.

Mūsų siūlomi Bosch kavos aparatai bei filtrinės kavavirės padės jums mėgautis puikaus skonio kava. Išsamiau apie kiekvieną modelį skaitykite konkretaus aparato puslapyje. O jei išsirinkti vis tiek atrodys sudėtinga, Kavos Draugo konsultantai visada su malonumu patars kokie kavos aparatai jums – tinkamiausi. 

Skaityti daugiau