Kapsuliniai kavos aparatai

Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos regionas
Skrudinimo lygis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kapsulių technologija
Pieno sistemos tipas
Kapsulių tipas
Rūšis
Grupių skaičius
Valdymo tipas
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Kavos aparatas naudoja
Pupelių talpa
Girnų plotis
Akcija
Filtras 
Išrikiuoti
Filtras 

Rodoma 1-24 iš 83

Nuolat skubantiems, bet labai mėgstantiems skanią kavą – puikiai tiks kapsuliniai kavos aparatai. Šie kavos aparatai paprastai ir greitai pagamins kvapnios kavos puodelį – tereikia į kavos aparatą įdėti atitinkamo kavos gamintojo kapsulę su pasirinktos rūšies kava, paspausti kavos ruošimo mygtuką ir akimirksniu galėsite mėgautis skania kava. Kavos kapsulės – tai mažos plastikinės pakuotės su aliuminio folijos dangtelio antspaudu. Reikėtų pastebėti, kad šios kapsulės skiriasi nuo kavos tablečių ar pagalvėlių. Vienas iš pagrindinių skirtumų – kapsulės pritaikytos naudoti kapsuliniams aparatams turintiems aukštą slėgį. Dažniausiai šios kapsulės yra uždaro arba atviro veikimo proceso dalis. Atvira sistemos dalis leidžia kavos aparatu naudoti kitus kapsulių produktus, kadangi daugumos gamintojų kapsulės yra suderintos su kavos aparato veikimu, o uždaro tipo kavos kapsulės pritaikytos tik kapsuliniams „Nespresso“ aparatams. Šios kavos kapsulės – tinkamo kiekio kavos mišinys vienkartinėje pakuotėje, kad gautumėte tinkamą stiprumą ir lengvai pasigamintumėte ne tik tradicinį juodos kavos puodelį, bet ir tobulos putos kavas: cappuccino ar latte. Viena kavos kapsulė skirta pagaminti vieną kavos puodelį. Kapsulinių kavos aparatų gaminimo principas analogiškas kavos aparatams: įdėjus kapsulę ir paspaudus mygtuką, kavos kapsulė praduriama ir per ją dideliu slėgiu leidžiamas karštas vanduo. Po to tereikia išmesti panaudotą kapsulę, nereikia nieko valyti ar tvarkyti – paprasta, patogu, greita ir skanu. Kapsulinių kavos aparatų dydis toks mažas ir praktiškas, kad lengvai galėsite savo kavos aparatą transportuoti iš namų į bet kokią norimą vietą – kad ir pasiimti per atostogas į sodybą. Taip pat dėl kapsulių gausos, kurias siūlo gamintojai, nudžiuginsite ir vaikus, ir kavai išrankiausius. Tam tikri kapsulinių aparatų gamintojai gamina ir kakavos bei šaltos arbatos kapsules. Rekomenduojame išmėginti žinomiausius ir laiko patikrintus kapsulinius aparatus, naudojančius NESCAFÉ® Dolce Gusto®, Nespresso ir ILLY kapsulines sistemas.

Kas geriau – kapsulinis ar automatinis kavos aparatai?

Visuomet sakome - geriausia yra tai, kas atitinka jūsų poreikius.…
Skaityti daugiau

Visuomet sakome - geriausia yra tai, kas atitinka jūsų poreikius. Kapsuliniai kavos aparatai rado savo kelią į klientų širdis, nes yra itin paprasto naudojimo ir priežiūros. Taip pat kiekvieną kartą galima pasigaminti vis kitokią kavą, o ir pats aparatas užima itin mažai vietos. Jie yra mėgstami ne tik namuose, bet ir vasarnamiuose, kelionėse ir  mažuose biuruose.

Automatiniai kavos aparatai visuomet kavą gamins iš šviežiai sumaltų kavos pupelių, bus galingesni ir turės daugiau funkcijų. Apsisprendimą gali lemti ir tai jog vieno kavos puodelio kaina yra sąlyginai mažesnė, o gėrimų ir technologijų įvairovė kur didesnė.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Ar kapsulėse yra naudojama tirpi kava ir pieno milteliai?

Mūsų asortimente esančiose, juodai kavai pasigaminti skirtose, kapsulėse, tirpi kava…
Skaityti daugiau

Mūsų asortimente esančiose, juodai kavai pasigaminti skirtose, kapsulėse, tirpi kava nėra naudojama. Tuo tarpu pieniškuose gėrimuose, priklausomai nuo gamintojo ir gėrimo rūšies, gali būti tirpios kavos.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Ar mano kapsuliniam aparatui tinka tik vienos rūšies kapsulės?

Perkant kapsules, galite rinktis skirtingų gamintojų ir rūšių kapsules. Svarbu…
Skaityti daugiau

Perkant kapsules, galite rinktis skirtingų gamintojų ir rūšių kapsules. Svarbu atkreipti dėmesį į jų formą. Ant kapsulių pakuotės būna nurodyta kokio tipo (Nespresso ar Dolce gusto) kavos aparatams jos yra tinkamos. Tokią informaciją rasite ir prie prekių aprašymo mūsų el.parduotuvėje. Jei kyla abejonių dėl pasirinkimo, visuomet galite kreiptis į pardavėjus ir įsigyti būtent jums tinkamą prekę.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kaip išsirinkti kapsulinį aparatą?

Kapsuliniai kavos aparatai skirstomi pagal juose integruotas kapsulių sistemas. Vieni…
Skaityti daugiau

Kapsuliniai kavos aparatai skirstomi pagal juose integruotas kapsulių sistemas. Vieni kapsulinių aparatų gamintojai orientuojasi į juodos kavos kokybę, kiti į plačias galimybes pasigamintis skirtingus gėrimus. Renkantis kavos aparatą svarbu pasidomėti galimybe įsigyti jiems tinkamų kapsulių. Susiduriame su atvejais, kuomet nusipirkę retesnį kapsulinio aparato modelį, klientai neranda kapsulių vietinėse parduotuvėse. Šiuo metu mūsų asortimente rasite dviejų tipų kapsulinius kavos aparatus:

  • Dolce Gusto kavos aparatai. Skirti klientams, kurie mėgsta skonių įvairovę ir eksperimentus. Įsigiję vieną iš šio tipo prietaisų, galėsite pasigaminti tiek juodas kavas, tiek pieniškus kavos gėrimus ar net kakavą. Ypatingai šie aparatai rekomenduojami, kuomet yra reikalingi pieniški gėrimai, bet šalia nėra vietos šaltai laikyti šviežią pieną. 
  • Nespresso kavos aparatai. Jei pagrindiniai jūsų mėgstami kavos gėrimai yra espresso ir juoda kava (iki 120-140 ml), tuomet šis pasirinkimas kaip tik jums. Didelė kapsulių įvairovė, rūšinės kavos ir kavų mišiniai - ragavimui ribų nėra. O jei vis dėlto, esate pieniškų gėrimų gerbėjai, tuomet reikėtų atkreipti dėmesį - Nespresso prekinio ženklo kapsuliniuose aparatuose rasite sistemas, kuriose naudojamas tik šviežias pienas (jokių pieno miltelių). 

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau