TARPTAUTINĖ KAVOS DIENA
TARPTAUTINĖ KAVOS DIENA

Showing all 8 results

Apie JURA profesionalius kavos aparatus

Paskatinta sėkmės buitinių kavos aparatų sektoriuje, JURA nusprendė pritaikyti savo įspūdingas technologijas ir profesionalių kavos aparatų gamyboje. Ir ilgai netrukus JURA profesionalius kavos aparatus galima aptikti ir daugelyje biurų, parduotuvių ir viešbučių.

JURA profesionalių kavos aparatų savybės

Daugybė kavos patiekalų. JURA profesionalūs kavos aparatai siūlo daugybę kavos gėrimų receptų – vienu paspaudimu galite paruošti ne tik klasikinę juodą kavą, bet ir (priklausomai nuo modelio) flat white, latte macchiato doppio, cold brew ar dvi porcijas pieniškos kavos vienu metu. Be to, kelios programavimo parinktys leidžia ruošti įvairią kavą, pritaikytą jūsų mėgstamiausiems pageidavimams.

Minimalios pastangos. Kaip ir visi JURA kavos aparatai, profesionalūs JURA kavos aparatai turi intuityvų valdymą ir TÜV sertifikuotus higienos standartus, integruotas skalavimo ir valymo programas, užtikrinančias puikius rezultatus minimaliomis pastangomis. Pieno sistema taip pat išplaunama automatiškai. Profesionaliu JURA kavos aparatu yra itin lengva naudotis, jis turi modernų TFT ekraną, patogiai išsidėsčiusius mygtukus priekyje.

Pritaikyta jūsų poreikiams. JURA profesionalūs kavos aparatai dėl savo pajėgumų itin patogūs naudoti biuruose, viešbučiuose ar kitose viešose vietose. Kai kurie modeliai turi net du malūnėlius ir dvi kavos pupelių talpas, todėl šie JURA kavos aparatai galės aptarnauti didesnį kiekį žmonių.

Priedai didesniam komfortui. JURA siūlo tokius kavos aparatų priedus kaip pieno šaldytuvus, puodelių šildytuvus, kapučinatorius, tarpinines ar pieno žarneles, kurie pagerins jūsų ir jūsų klientų kavos patirtį. Pritaikykite JURA kavos aparatą pagal savo poreikius!

JURA WE

Su JURA WE serijos kavos aparatais galėsite mėgautis kava ten, kur kasdien išgeriama apie 30 kavos gėrimų. Šis profesionalus JURA kavos aparatas yra didesnės talpos su 3 l vandens rezervuaru, 500 g kavos pupelių indu ir 25 porcijų maltos kavos indu. Dėl Professional Aroma malūnėlio kavos pupelės išlaikys iki 12,2 % daugiau aromato, o JURA WE8 modelyje įmontuota antros kartos pieno sistema sukurs šilkinę pieno putą. JURA WE6 kavos aparatas skirtas vertinantiems klasiką. Juo paruošite tobulą ristretto, espresso, juodą kavą (po 1 arba 2 porcijas) ar užsiplikysite karšto vandens puodelį. O JURA WE8 siūlo platesnį kavos gėrimų pasirinkimą – 16 vienu prisilietimu paruošiamų receptų, įskaitant kavas su pienu, pieno putą, karštą pieną ir karštą vandenį.

JURA GIGA X

JURA GIGA X serijos kavos aparatai išsiskiria plačiu kavos gėrimų receptų pasirinkimu ir dideliu našumu, todėl šie aparatai idealiai tinka aptarnauti iki 200 žmonių.

JURA GIGA X3 vienu mygtuko paspaudimu paruoš iki 31 individualiai užprogramuotų kavos receptų ir 12 it baristos paruoštų receptų, įskaitant dvigubą espresso, flat white ir ristretto! JURA GIGA X3 gali paruošti iki 150 puodelių per dieną! Šio aparato keramikinis malūnėlis gali būti valdomas elektroniniu būdu, o didelės raiškos 4,3″ spalvotas ekranas valdomas vienu mygtuko paspaudimu. Siūlome rinktis iš dviejų JURA GIGA X3 kavos aparato variantų: JURA GIGA X3c Gen 2 su stacionaria vandens jungtimi arba JURA GIGA X3 Gen 2 su integruota didele vandens talpa. 

JURA GIGA X8 klientus pradžiugins iki 32 skirtingų kavos receptų, pavyzdžiui, espresso, latte, lungo ar cappuccino doppio, be to, vienu metu galima paruošti net dvi kavos porcijas. JURA GIGA X8 – tai espresso kavos aparatas su dviem automatinio reguliavimo malūnėliais ir dviem kavos pupelių talpyklomis, todėl ruošdami kavą galėsite naudoti skirtingas kavos pupeles. O jutiklinis ekranas leis itin lengvai valdyti kavos aparatą bei suteiks maksimalų lankstumą besirenkant ruošti norimą kavą. Siūlome rinktis iš dviejų JURA GIGA X8 kavos aparato variantų: JURA GIGA X8c Gen II su stacionaria vandens jungtimi arba JURA GIGA X8 Gen II su integruota didele vandens talpa.

JURA X

Elegantiška, efektyvi, praktiška ir patikima – profesionali JURA X linija skirta naudoti didelėse biuro patalpose, savitarnos zonose ir viešojo maitinimo įstaigose. Tvirtas JURA X8 modelis puikiai prigis dideliame biure, viešojo maitinimo sektoriuose ir kasdien paruoš iki 80 kavos puodelių. JURA X8 kavos aparatas veikia tyliau ir efektyviau, be to, siūlo 21 skirtingą kavos receptą – espresso, cappuccino ar net karštą vandenį arbatai. Be to, šis JURA kavos aparatas vienu spustelėjimu galės paruošti iki 2 porcijų kavos gėrimų. JURA X8 kavos aparato talpos taip pat padidintos (kaip ir WE8) – 5 litrų vandens rezervuaras, 500 kavos pupelių talpa ir 40 porcijų kavos tirščių talpa.

Reikia pagalbos renkantis?

Jei ieškote prietaiso, kuris galėtų greitai ir lengvai paruošti aukštos kokybės kavą, įdėjus nedaug pastangų tiek į paruošimo, tiek ir priežiūros procesą, JURA profesionalus kavos aparatas gali būti gera investicija. Tačiau jei ieškote prietaiso, skirto naudoti namuose, tuomet siūlome JURA kavos aparatus namams. Nepamirškite, kad pagalbos galite kreiptis į Kavos Draugo konsultantus. Kartu surasime jūsų biurui, viešbučiui, restoranui ar kitai vietai tinkamą profesionalų kavos aparatą!

Skaityti daugiau