1+1

Saeco kavos aparatai

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie Saeco kavos aparatus 

Saeco kavos aparatas – inovatyvių sprendimų ir paprastumo derinys, padėsiantis mėgautis autentišku itališkos kavos skoniu. Be to, Saeco kavos aparatai pasižymi dideliu efektyvumu, todėl puikiai tinka įmonėms ar verslams, kurie kasdien suvartoja daug kavos.

Saeco kavos aparatai namams

Home Line linija skirta kavos mėgėjams, norintiems atkurti itališkos kavos patirtį savo virtuvėje. Šie Saeco kavos aparatai turi tokias funkcijas kaip reguliuojamas kavos stiprumas, temperatūros reguliavimas ir automatinis putų plakimas. Pažvelkime atidžiau į kiekvieną atskirą seriją ir jų funkcijas.

Saeco PicoBaristo

Saeco PicoBaristo kavos aparatas buvo kruopščiai suprojektuotas taip, kad kavinės patirtis būtų perkelta į jūsų namus. Šis naujoviškas Saeco kavos aparatas, sukurtas atsižvelgiant į patogumą ir personalizavimą, siūlo daugybę pritaikomų parinkčių, kad patenkintų net išrankiausio kavos mėgėjo poreikius. Elegantiškas, kompaktiškas dizainas yra ir vizualiai patrauklus, ir užimantis nedaug vietos, todėl jis puikiai tinka bet kuriai moderniai virtuvei. Saeco PicoBaristo turi greito kaitinimo katilą, keraminius malūnėlius ir AquaClean filtrą, todėl Saeco PicoBaristo garantuoja optimalų skonio išgavimą ir vandens kokybę kiekviename puodelyje. Naudodami vienu prisilietimu valdomus gėrimus ir automatinę pieno sistemą, galite be vargo pasigaminti tobulą cappuccino ar latte kavą pagal savo unikalų skonį.

Saeco Xelsis

Kavos gaminimas Saeco Xelsis kavos aparatu yra itin lengva ir akimirksnį trunkanti patirtis. Pažangias technologijas ir elegantišką dizainą derinantis Saeco Xelsis kavos aparatas yra geriausias kavos palydovas šiuolaikiniuose namuose. Jo jutiklinio ekrano sąsaja supaprastina virimo procesą, o kelių naudotojų profilio funkcija leidžia kiekvienam šeimos nariui mėgautis asmeniniais nustatymais ir pageidavimais. Turėdamas 15 gėrimų parinkčių, Saeco Xelsis kavos aparatas užtikrina tobulą puodelį kiekvienam kavos mėgėjui. Įdiegta LattePerfetto technologija užtikrina aksominio švelnumo pieno putą, kad galėtumėte mėgautis išskirtiniu cappuccino ir latte. Technologija Saeco Adapt prisitaiko prie jūsų pageidaujamų kavos pupelių, užtikrindama nuoseklų skonio ir aromato išgavimą.

Saeco GranAroma

Saeco Gran Aroma kavos aparatas, kuriame tradicijos lengvai susilieja su modernumu ir sukuria nepakartojamą kavos patirtį. Šis laikui nepavaldus Saeco kavos aparatas, sukurtas atsižvelgiant į klasikinę itališką eleganciją, pasižymi stilinga ir patvaria nerūdijančiojo plieno išore, kuri papildo bet kokį virtuvės interjerą. Slėginis Gran Aroma portafilteris ir išankstinės infuzijos ciklas veikia kartu, kad išgautų sodrų, kreminį espresso, kupiną skonio ir aromato. Universali garų lazdelės funkcija leidžia puikiai išplakti pieną ir paruošti puikią cappuccino ir latte kavą, prilygstančią jūsų mėgstamai kavinei. Dėl išimamo vandens bako ir kompaktiško ploto Saeco Gran Aroma kavos aparatas puikiai suderina patogumą ir našumą.

Taip pat galite užsukti ir į Kavos Draugas e-parduotuvėje esančią „automatiniai kavos aparatai“ kategoriją. Galbūt ten atrasite sau tinkamiausią variantą?

PRO Saeco kavos aparatai

Pro Line serijos Saeco kavos aparatai yra skirti šurmuliuojančioms profesionalioms patalpoms, nes nuolat užtikrina kokybišką kavos ruošimą ir patenkina didelės apimties poreikius. Profesionalūs kavos aparatai biurams turi pažangias funkcijas/sudedamąsias dalis, pavyzdžiui, du virimo katilai, užtikrinantys sklandų veikimą, programuojami mygtukai, greitam pasirinkimui ir komercinės klasės komponentai, užtikrinantys ilgaamžiškumą ir pastovumą. Toliau pateikiama išsamesnė informacija apie turimus profesionalių Saeco kavos aparatų biurui variantus.

Saeco Lirika ir Saeco Lirika One Touch

Atraskite išskirtinį Saeco Lirika ir Lirika One Touch – dviejų nepaprastų kavos aparatų, sukurtų taip, kad pavergtų tikrų kavos mėgėjų širdis, pasaulį. Šiuose meistriškai sukurtuose aparatuose susilieja patogumas, našumas ir elegancija. Patogi vartotojo sąsaja ir kompaktiškas dizainas. Saeco Lirika užtikrina vientisą kavos ruošimo patirtį, o Lirika One Touch žengia dar vieną žingsnį pirmyn – integruota Saeco One-Touch Cappuccino sistema, skirta tiems, kurie trokšta prabangaus tobulai išplakto cappuccino skonio. Abu modeliai pasižymi didelėmis vandens ir kavos pupelių talpomis, todėl lengvai patenkina šurmuliuojančių namų ūkių ar biurų poreikius. 

Saeco Royal Black ir Saeco Royal OTC 

Nuostabiuose Saeco Royal Black ir Royal One Touch kavos aparatuose suderintos pažangios technologijos, įspūdingas dizainas ir išskirtinis našumas, kad ir išrankiausi kavos mėgėjai galėtų mėgautis aukščiausios kokybės kava. Elegantiška juoda Saeco Royal Black išorė ir intuityvi sąsaja užtikrina sklandų kavos virimo procesą, o Saeco Royal One Touch pakelia kartelę, nes turi integruotą One-Touch Cappuccino sistemą, kuri pagerina cappuccino ir latte gaminimą. Abiejuose kavos aparatų modeliuose yra aukštos kokybės keraminiai malūnėliai, užtikrinantys nuoseklų ir tikslų malimą, kad būtų išgaunamas optimalus skonis. Didelės vandens ir kavos pupelių talpos puikiai tinka tiek namų ūkiams tiek biurams, kuriems reikia patikimo, didelio našumo kavos aparato. Pasinerkite į kavos pasaulį su Royal Black ir Royal OTC ir pasimėgaukite neprilygstama kavos gėrimo patirtimi, kurioje sklandžiai dera patogumas, naujovės ir išskirtinis skonis.

Saeco Aulika Evo

Pristatome Seoco Aulika Evo – nepaprastą kavos aparatą, kruopščiai suprojektuotą taip, kad jūsų kavos gėrimo patirtis pakiltų į kitas aukštumas. Šiame naujoviškame kavos aparate sklandžiai sujungtos pažangios technologijos, patogios naudoti funkcijos ir elegantiškas, modernus dizainas, todėl jis yra puikus kavos kompanionas tiek namuose, tiek biuruose. Seoco Aulika Evo pasižymi didelės talpos vandens ir kavos pupelių talpomis. Jo pritaikomi kavos ruošimo parametrai, tokie kaip kavos stiprumas, temperatūra ir tūris, atitinka individualius pageidavimus, todėl naudotojai gali pritaikyti kavos ruošimo patirtį savo unikaliam skoniui. Intuityvi sąsaja ir One-Touch Cappuccino sistema leidžia lengvai paruošti įvairius kavos gėrimus, įskaitant latte ir cappuccino, vos vienu mygtuko paspaudimu. Priimkite kavos gaminimo ateitį su Seoco Aulika Evo ir pasimėgaukite kavos gėrimais, kuriuose puikiai dera patogumas, inovacijos ir išskirtinis skonis.

Saeco Magic ir Saeco Phedra

Du nuostabūs Saeco Magic ir Saeco Phedra kavos aparatai, skirti pakylėti jūsų kavos kelionę į naujas aukštumas. Šie Saeco kavos aparatai su patogiomis sąsajomis ir efektyviais keraminiais malūnėliais leidžia be vargo gaminti įvairius kavos gėrimus – nuo sodrios espresso iki aksominio cappuccino. Gamintojai žino kokybiškų dalių svarbą ilgaamžiškumui, todėl užtikrina, kad kiekvienas jų Saeco kavos aparatas tarnautų visą gyvenimą.

Saeco kavos aparatų valymas

Palaikyti nepriekaištingą Saeco kavos aparato švarą yra paprasta dėl apgalvotos konstrukcijos, kuri užtikrina lengvą valymą ir priežiūrą. Reguliarus valymas labai svarbus norint išsaugoti kavos aparato funkcionalumą ir pagerinti kiekvieno kavos gėrimo skonį. Išskirtinis bruožas – integruotas Philips AquaClean filtras – revoliucinė technologija, kuri valo kavai ruošti naudojamą vandenį. Tai ne tik pagerina kavos skonį, bet ir prailgina intervalą tarp kavos valymo nuo kalkių, todėl Saeco kavos aparatas ilgiau veikia maksimaliu pajėgumu. Žinoma, kartais kavos aparatą reikės kruopščiai išvalyti ir pašalinti kalkes. Tad tam pasitarnaus Saeco valymo priemonės ir kavos aparato instrukcijos, kad užtikrintumėte nepriekaištingą švarą.

Pasirinkite savo poreikius atitinkantį modelį

Saeco kavos aparatai, nesvarbu, ar tai būtų patogi Home Line, ar tvirta Pro Line linija, yra vertinga investicija tiek kavos entuziastams, tiek profesionalams. Tokie modeliai kaip universalusis Saeco Magic, kompaktiškas, bet galingas Saeco PicoBaristo, kuriame įdiegta AquaClean technologija, arba patikimas Saeco Lirika, skirtas didesnio kiekio kavos porcijų ruošimui, rodo šio prekės ženklo įsipareigojimą siekti kokybės, patogumo ir tikros itališkos kavos patirties. 

Jei reikia papildomos pagalbos renkantis skirtingų tipų ar modelių kavos aparatus, nedvejodami kreipkitės į mus bet kuriuo metu. Kavos Draugas jums patar, kurie kavos aparatai jums tinkamiausi ir labiausiai atitinka svarbiausius jūsų poreikius.

Skaityti daugiau