-40%

Kavos aparatai biurams

Filtrai

Rodyti:

Filtrai
Kaina
Gamintojas
Pieno sistemos tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kavos rūšis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Valdymo tipas
Skrudinimo lygis
Kiekis
Kapsulių tipas
Skonio gidas
Kavos regionas
Kavos tipas
Girnų tipas
Spalva
Papildomos savybės
Kapsulių technologija
SCA reitingas
Apdorojimas
Kavamalės tipas
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Serija
Vandens talpos dydis
Pupelių talpa
Kavinuko talpa
Puodelių pašildymo tipas
Talpa
Išsaugomi vartotojų profiliai
Kavos kiekis
Girnų konstrukcija
Išmanioji programėlė
Gėrimo porcijų kiekis
Pajungimas prie vandentiekio
Ypatybė
Gėrimo receptas
Kavos kapsulėje
Priežiūros priemonės tipas
Arabikos porūšis
Gėrimai su pienu
Prekių ženklai
Pieno talpos dydis
Porcijos dydis
Rekom. puod. skaičius per dieną
Rūšis
Skirta
Tinka
Paruošimo būdas
Kofeino pašalinimo metodas
Šokolado tipas
Produktų tipas
Kavos aparatas naudoja
Grupių skaičius
Girnų plotis
Kam skirta
Programuojamas malimo laikas
Porcijų pasirinkimas kavoms su pienu
Porcijų pasirinkimas juodai kavai
Išsaugomi vartotojų receptai
Integruota kavamalė
Šilumos palaikymas iki
Šokolado rūšis
Ciklų skaičius
Manometras
PID temperatūros valdiklis
Pupelių talpų skaičius
Atskiras karšto vandens antgalis
Ekranas
Funkcijos
Medžiaga
Produktų kiekis rinkinyje
Akcija

Apie profesionalius kavos aparatus biurui

Profesionalūs kavos aparatai biurui pasižymi specialiai darbo aplinkai sukurtomis kavos virimo sistemos. Jų išskirtinis bruožas – gebėjimas tiksliai ir nuosekliai pagaminti didesnius kavos kiekius. Darbo aplinkai pritaikyti profesionalūs kavos aparatai biurui užtikrina, kad aukštos kokybės kava būtų pasiekiama nuolat. 

Geriausi profesionalūs kavos aparatai biurui

Geras profesionalus kavos aparatas biurui labai priklauso nuo konkrečių veiksnių, būdingų atitinkamai darbo vietai. Svarbiausi jų – biuro dydis ir darbuotojų pomėgiai kavai.

Profesionalūs kavos aparatai mažam biurui

Profesionalūs kavos aparatai nedideliam biurui turi kompaktišką ir patogią kavos virimo sistemą, pritaikytą kukliems mažesnio darbuotojų skaičiaus kavos poreikiams patenkinti. Paprastai šie profesionalūs kavos aparatai yra vidutinio pajėgumo ir gali pagaminti tiek kavos, kad jos užtektų maždaug 20-50 puodelių skaičiuojant vienai partijai, todėl jie idealiai tinka biurams, kuriuose dirba mažiau darbuotojų. Profesionalūs kavos aparatai biurui pirmenybę teikia paprastumui ir patogiam naudojimui, todėl jie turi nesudėtingas sąsajas ir pagrindines kavos stiprumo ir kiekio  pritaikymo parinktis. Saeco kavos aparatai, skirti mažesniems biurams, kurių kaina prasideda nuo 529 eur. Tačiau ieškantiems galingesnių variantų, asortimente yra ir tokių kavos aparatų, kurie gali paruošti 70, 120 ar net 150 puodelių kavos per dieną. Tai puikiai atitinka didesnių biurų poreikius.

Profesionalūs kavos aparatai didesniam biurui

Dideliems biurams pritaikyti kavos aparatai pasižymi tvirtomis kavos virimo sistemomis, suprojektuotomis taip, kad patenkintų didesnių kiekių kavos poreikius. Jų išskirtinė savybė – gebėjimas pagaminti didelį kiekį kavos iš vienos partijos, dažnai vienu metu galint paruošti ir kelis kavos puodelius. Be minėtų Saeco kavos aparatų, Dr. Coffee kavos aparatai taip pat gali tiekti didelį kiekį kavos. Jų asortimente galima rasti modelių, galinčių paruošti iki 300 puodelių kavos per dieną! Be to, šie kavos aparatai didesniems biurams siūlo daugybę pažangių funkcijų, įskaitant įvairias virimo parinktis, integruotus kavos malūnėlius, kelias pieno sistemas ir automatines valymo procedūras, kad būtų užtikrintas efektyvumas ir atsižvelgta į įvairius poreikius.

Jei jūsų verslas dar tik pradžios, augimo stadijoje ir komandoje yra vos keli žmonės, yra tikimybė, kad visus jūsų poreikius atitiks ir kiti automatiniai kavos aparatai, esantys mūsų asortimente. 

Biure vyraujanti kavos gėrimo kultūra

Kavos gėrimas biure kasdien yra, tarsi, ritualas, kuris padeda išlaikyti produktyvumą. Nors cappuccino ir latte yra populiariausi pasirinkimai, kai kurie žmonės vis dar mėgaujasi juoda kava arba espresso. Tokia kavos pasirinkimų įvairovė parodo gero kavos aparato, galinčio patenkinti įvairius norus, svarbą biure. Be to, galimybė reguliuoti kavos nustatymus, pavyzdžiui, stiprumą ir temperatūrą, užtikrina, kad kiekvienas puodelis būtų pritaikytas kiekvieno norams. Verta paminėti, kad visi kavos aparatai skirti biurams puikiai gamina juodą arba espresso kavą, tačiau skiriasi jų galimybės gaminti kavos gėrimus. Lengviausias būdas rasti kavos aparatą biurui, kuris paruoštų jūsų norimą kavą – filtruoti prietaisus pagal jų gaminamus receptus naudojant puslapio viršuje esantį filtrą.

Kavos aparatai, ruošiantys arbatą

Iš tiesų ne visi darbuotojai gali mėgti kavą. Be to, šaltais žiemos ar rudens rytais dažnai pagrindiniu gėrimu biure tampa arbata. Todėl kavos aparato, kuris taip pat ruošia ir kavą, įsigijimas biure gali būti labai naudingas. Kavos aparatas su atskiru vandens dozatoriumi ne tik pagreitina kavos ruošimo procesą, bet ir praktiškai pakeičia tradicinį virdulį. Dėl šio daugiafunkciškumo tai yra būtinas biuro prietaisas, supaprastinantis karštų gėrimų ruošimą ir užtikrinantis, kad kiekvienas darbuotojas galėtų mėgautis savo mėgstamu gėrimu. Šia funkcija leis pasinaudoti Saeco ir Jura kavos aparatai

Tačiau tie, kurie nori atrasti platesnį itin efektyvių modelių, įskaitant profesionalius pusiau automatinius kavos aparatus, asortimentą, gali tai padaryti profesionalūs kavos aparatai kategorijoje.

Susikurkite patogų kavos kampelį biure

Geras kavos aparatas biure turėtų teikti malonumą, o ne kelti problemų. Todėl apgalvokite patogią intuityvią sąsają su aiškiais mygtukais ir meniu, galbūt su LCD ekranu arba jutikliniu skydeliu. Jei jūsų darbuotojų skonis skiriasi, rinkitės biurui skirtą kavos aparatą su, pavyzdžiui, kavos stiprumo, malimo rupumo ir pieno putos plakimo pritaikymo galimybėmis. Techninė priežiūra turėtų būti nesudėtinga, įskaitant tokias funkcijas kaip automatinis pieno sistemos skalavimas ir nuimamas kavos virimo įrenginys, taip pat automatinio valymo funkcijas, kad naudotojas kuo mažiau sugaištų laiko priežiūrai.

Nepamirškite papildomų funkcijų

Didesnė talpa ir patogus aparato valdymas – tai esminės savybės, kurias turėtų turėti kiekvienas geras kavos aparatas, skirtas biurui. Jei norite palepinti savo darbuotojus, pagalvokite ir apie papildomas funkcijas. Tai gali būti galimybė vienu metu virti kelias kavas, puodelių pašildymo funkcija, dviejų malūnėlių integracija, atskiri boileriai didesniam greičiui ir pastoviam našumui užtikrinti ir kt. Išsamios informacijos apie šias funkcijas rasite konkrečių biurui skirtų profesionalių kavos aparatų modelių aprašymuose.

Kaip prižiūrėti kavos aparatą, skirtą biurui?

Biurų kavos aparatų, kurie paprastai yra didesni ir galingesni nei buitiniai kavos aparatai, valymas šiek tiek skiriasi. Pirmiausia būtina susipažinti su naudotojo vadove pateiktomis instrukcijomis, nes konkrečios procedūros gali skirtis priklausomai nuo prekės ženklo ir modelio. Paprastai kavos aparato valymo procesas apima reguliarias techninės priežiūros užduotis, pavyzdžiui, ištuštinti nulašėjimo padėklą ir kavos tirščių talp , nuvalyti išorinius paviršius ir išplauti nuimamas dalis. Laimei, biurams skirtuose kavos aparatuose diegtos automatinės valymo programos ir didesnės atliekų talpos, kad būtų galima pagaminti didesnį kiekį kavos. Todėl pilną valymo ir kalkių šalinimo procedūrą paprastai reikia atlikti tik kartą per dieną (arba dar rečiau), priklausomai nuo kavos aparato pranešimų. Žinoma, šiam tikslui labai svarbu naudoti profesionalias kavos aparatų valymo priemones.

Jei reikia pagalbos

Tinkamai parinktas kavos aparatas darbo vietoje gali gerokai pagerinti biuro patirtį, pakelti moralę ir produktyvumą. Mūsų Kavos Draugas konsultantai padės jums išsirinkti tobulą, jūsų darbo vietai pritaikytą kavos aparatą. Nesvarbu, ar ieškote kavos aparato namams, kuris pagerintų jūsų namų kavos patirtį, ar profesionalaus kavos aparato biurui, mes siūlome platų pasirinkimą, tinkantį kiekvienai aplinkai. Išnagrinėkite kokie kavos aparatai esti mūsų asortimente ir leiskite mums padėti jums išvirti tobulą kavos puodelį tiek namuose, tiek biure.

Skaityti daugiau