Nivona kavos aparatai

Kaina
Gamintojas
Kavos tipas
Kavos regionas
Skrudinimo lygis
Kavos ypatybė
Pupelių tipas
Naudojamos kavos tipas
Ruošiami gėrimai
Kapsulių technologija
Pieno sistemos tipas
Kapsulių tipas
Rūšis
Grupių skaičius
Valdymo tipas
Rekom. puod. skaičius per dieną
Pajungimas prie vandentiekio
Kavos aparatas naudoja
Pupelių talpa
Girnų plotis
Akcija
Filtras 
Išrikiuoti
Filtras 

Rodoma 1-24 iš 25

Nivona – tai viena iš jauniausių kavos aparatų gamintojų kompanijų rinkoje, tačiau per itin trumpą laiką tapusi labai populiari. Ši kompanija įkurta 2015 metais, trijų kavos mylėtojų Peter Wildner, Thomas Meier ir Hans Errmann. Šie įkūrėjai išsprendė problemą, kaip profesionalų kavos ruošimą ir tobulą kavą visiems perteikti už patrauklią kainą. Ši vokiečių kompanija gamina naujausiomis technologijomis pagrįstus aukščiausios kokybės kavos aparatus. Nivona kavos aparatai išsiskiria patvarumu, puikiu minimalistiškai griežtu dizainu, patogumu ir atitinka aukščiausius šveicariškų gaminių standartus. Nivona kavos aparatai turi integruotą „Aromatica System“ sistemą, kurios dėka kava įgauną tikrąjį natūralų kavos pupelių aromatą. Nivona kavos aparatai iš kitų išsiskiria geriausiai atrinktomis automatinių kavos aparatų funkcijomis, kurios atsispindi 6-oje, 7-joje, 8-oje ir 10-oje Nivona kavos aparatų serijoje. Šie modernūs rafinuoti kavos aparatai yra pritaikyti kiekvienam tradicinės kavos ar stiprios espresso kavos mylėtojui. Kiekvienas aparato komponentas kruopščiai atrinktas ir ištobulintas taip, kad derėtų su visuma ir būtų paprastas naudoti. Šiuos kavos aparatus galite valdyti pasitelkiant mobiliąją telefono aplikaciją, kurioje galėsite keisti nustatymus, pritaikyti funkcijas, gauti norimą kavos skonį ir stiprumą. O svarbiausia, vokiečių kompanija ypatingai pabrėžia gerą kainos ir kokybės santykį. Dėl šių žavių ir patrauklių savybių Nivona užkariavo ir įsitvirtino vartotojų širdyse. Pajuskite tikrą aistrą kavai kartu su Nivona kavos aparatais.

Ar galima naudojantis mobiliąja programėle pasigaminti kavos nepakilus iš lovos?

Nors mobilioji programėlė Nivona kavos aparatuose įdiegta pakankamai anksti, deja…
Skaityti daugiau

Nors mobilioji programėlė Nivona kavos aparatuose įdiegta pakankamai anksti, deja į lovą kavos nepristatys. Vis dėlto svarbu paminėti, kad mobiliosios programėlės paskirtis yra šiek tiek kitokia. Ją naudodami klientai turi galimybę stebėti priežiūros procedūrų poreikį, pagal pateiktą statistiką įsigyti kavos aparato priežiūros priemonių ar kavos. Be to labiausiai ši programėlė yra mėgstama dėl galimybės išsaugoti savo asmeninį receptą ir priėjus prie aparato vos vienu telefono ekrano paspaudimu jį pasigaminti. Tai ypač aktualu, kuomet kavos aparatu naudojasi daugiau žmonių, turinčių individualius mėgstamus gėrimus (pieno ir kavos proporcijas, vandens kiekį, kavos stiprumą ir pan.)

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kas atlieka Nivona garantinę priežiūra?

Kavos aparatų garantinę ir pogarantinę priežiūrą oficialiai vykdo “Kavos draugo”…
Skaityti daugiau

Kavos aparatų garantinę ir pogarantinę priežiūrą oficialiai vykdo “Kavos draugo” servisas, esantis Europos pr. 36, Kaune. Jei klientai susiduria su iššūkiais, naudojantis šio gamintojo kavos aparatais - gali būti tikri, jog gaus išsamią konsultaciją tiek susisiekę su mūsų serviso darbuotojais telefonu, tiek atvykę į bet kurį “Kavos draugo” saloną.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Ar Nivona kavos aparatų gamintojas yra patikimas?

Šis kavos aparatų gamintojas yra pakankamai jaunas, lyginant su kitais…
Skaityti daugiau

Šis kavos aparatų gamintojas yra pakankamai jaunas, lyginant su kitais prekiniais ženklais. Vis dėlto jau skaičiuoja penkioliktus savo veiklos metus, o kavos aparatų gamyba ir surinkimas vykdomas patikimumo ženklą jau užsitarnavusiose šalyse - Šveicarijoje ir Portugalijoje. Be to, kai kurios Nivona kavos aparatų dalys yra gaminamos tose pačiose gamyklose kap ir kitų ilgamečių rinkos dalyvių.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau

Kuo išskirtinis Nivona prekinis ženklas?

Nivona prekinis ženklas kavos aparatų rinkoje pasirodė 2005 metais. Pagrindinė…
Skaityti daugiau

Nivona prekinis ženklas kavos aparatų rinkoje pasirodė 2005 metais. Pagrindinė šių aparatų atsiradimo priežastis - noras, kad kavos aparatai būtų ir modernūs, ir tuo pačiu prieinami kiekvienam norinčiam kokybiškos kavos savo namuose. Todėl kalbant apie visus Nivona kavos aparatus galime sakyti, jog jie yra šiuolaikiški, itin paprastai naudojami, pritaikyti mažesnėms ir didesnėms erdvėms, kukliems ir itin reikliems kavos mėgėjams. Štai keletas išskirtinių šio prekinio ženklo savybių:

  •         Didžioji dalis Nivona kavos aparatų turi instaliuotą meniu lietuvių kalba;
  •         Net ir ekonominės klasės kavos aparatų modeliai pagamina kokybiškus pieno gėrimus ir juodą kavą vieno ar dviejų migtukų paspaudimu;
  •         Kai kurie modeliai gali būti valdomi mobiliąja programėle (be jokių papildomų priedų);
  •         Yra modelių, turinčių ratukus kavos aparato apačioje, todėl palengvina namų priežiūrą mažesnėse erdvėse;
  •         Prie kai kurių modelių yra pridedamos termosinės pieno talpos;
  •         Meniu yra valdomas dviem sukamaisiais mygtukais, todėl išmokti kavos aparatu naudotis gali kiekvienas.

Ar buvo naudinga?
Rodyti mažiau